Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи (2017 - Клаусура)
понеделник, 22 май, 2017
02:06
Чивас Гуадалахара
Депортиво Толука
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 75% за Чивас Гуадалахара
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.20 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.36 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.05.2017 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сапопан, а гостите от Толука.
Разстоянието между двата града е 419.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Акрон,
който има капацитет от
49 813 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Акрон.
Мачът ще се играе в 18:06 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чивас Гуадалахара - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.05.2017 |
ПД Клаус. Плейоф |
Депортиво Толука |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.09 |
3.18 |
3.33 |
| 15.05.2017 |
ПД Клаус. Плейоф |
Чивас Гуадалахара |
1 - 0 |
Атлас Гуадалахара |
1.63 |
3.50 |
5.19 |
| 12.05.2017 |
ПД Клаус. Плейоф |
Атлас Гуадалахара |
1 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
2.81 |
3.03 |
2.45 |
| 07.05.2017 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
2.77 |
3.12 |
2.44 |
| 30.04.2017 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 1 |
Леон |
1.99 |
3.37 |
3.45 |
| 23.04.2017 |
Лига МХ |
Крус Асул |
2 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.14 |
3.06 |
3.32 |
| 20.04.2017 |
Копа Мексико |
Чивас Гуадалахара |
0 - 0 |
Атлетико Морелия |
1.54 |
3.58 |
5.96 |
| 16.04.2017 |
Лига МХ |
Пачука |
0 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
2.20 |
3.14 |
3.17 |
| 12.04.2017 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
1.91 |
3.14 |
4.05 |
| 09.04.2017 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
3 - 2 |
Пуебла |
1.55 |
3.65 |
5.91 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.05.2017 |
ПД Клаус. Плейоф |
Депортиво Толука |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.09 |
3.18 |
3.33 |
| 14.05.2017 |
ПД Клаус. Плейоф |
Депортиво Толука |
1 - 3 |
Сантос Лагуна |
2.22 |
3.38 |
2.89 |
| 11.05.2017 |
ПД Клаус. Плейоф |
Сантос Лагуна |
1 - 4 |
Депортиво Толука |
1.99 |
3.19 |
3.62 |
| 08.05.2017 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
2 - 2 |
Депортиво Толука |
2.02 |
3.33 |
3.39 |
| 30.04.2017 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
1 - 2 |
Керетаро |
1.65 |
3.60 |
4.90 |
| 22.04.2017 |
Лига МХ |
Тихуана |
2 - 0 |
Депортиво Толука |
2.13 |
3.14 |
3.27 |
| 16.04.2017 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
1 - 1 |
Монтерей |
2.69 |
3.27 |
2.42 |
| 14.04.2017 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
0 - 2 |
Крус Асул |
2.40 |
3.04 |
2.92 |
| 09.04.2017 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
0 - 1 |
Депортиво Толука |
2.33 |
3.26 |
2.83 |
| 02.04.2017 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.71 |
3.53 |
4.49 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.05.2017 |
ПД Клаус. Плейоф |
Депортиво Толука |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.09 |
3.18 |
3.33 |
| 05.03.2017 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
2 - 0 |
Депортиво Толука |
1.97 |
3.23 |
3.63 |
| 18.09.2016 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.29 |
3.12 |
2.96 |
| 07.02.2016 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 1 |
Депортиво Толука |
2.33 |
3.16 |
2.90 |
| 29.10.2015 |
Копа Мексико |
Чивас Гуадалахара |
1 - 0 |
Депортиво Толука |
2.66 |
3.10 |
2.52 |
| 16.08.2015 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
3 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
1.80 |
3.33 |
4.15 |
| 23.03.2015 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 0 |
Депортиво Толука |
2.26 |
3.04 |
3.09 |
| 03.10.2014 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
3 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
1.68 |
3.47 |
4.61 |
| 23.02.2014 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
1 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
1.75 |
3.37 |
4.41 |
| 02.09.2013 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 0 |
Депортиво Толука |
2.39 |
3.12 |
2.81 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Чивас Гуадалахара имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тихуана |
17 |
9 |
4 |
4 |
30 |
22 |
+8 |
31 |
| 2 |
Монтерей |
17 |
7 |
6 |
4 |
26 |
18 |
+8 |
27 |
| 3 |
Чивас Гуадалахара |
17 |
7 |
6 |
4 |
21 |
18 |
+3 |
27 |
| 4 |
Депортиво Толука |
17 |
8 |
3 |
6 |
21 |
20 |
+1 |
27 |
| 5 |
Сантос Лагуна |
17 |
5 |
11 |
1 |
25 |
20 |
+5 |
26 |
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
17 |
7 |
5 |
5 |
24 |
20 |
+4 |
26 |
| 7 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
17 |
7 |
4 |
6 |
26 |
12 |
+14 |
25 |
| 8 |
Атлетико Морелия |
17 |
6 |
6 |
5 |
19 |
16 |
+3 |
24 |
| 9 |
Америка Мексико |
17 |
7 |
3 |
7 |
19 |
19 |
0 |
24 |
| 10 |
Пачука |
17 |
6 |
6 |
5 |
16 |
16 |
0 |
24 |
| 11 |
Крус Асул |
17 |
5 |
6 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
21 |
| 12 |
Некакса Агуаскалиентес |
17 |
5 |
6 |
6 |
16 |
21 |
-5 |
21 |
| 13 |
Веракрус |
17 |
7 |
0 |
10 |
14 |
20 |
-6 |
21 |
| 14 |
Леон |
17 |
5 |
5 |
7 |
21 |
23 |
-2 |
20 |
| 15 |
Керетаро |
17 |
5 |
4 |
8 |
21 |
27 |
-6 |
19 |
| 16 |
Хагуарес де Чиапас |
17 |
5 |
4 |
8 |
18 |
28 |
-10 |
19 |
| 17 |
Пумас УНАМ Мексико |
17 |
5 |
3 |
9 |
21 |
30 |
-9 |
18 |
| 18 |
Пуебла |
17 |
4 |
4 |
9 |
18 |
25 |
-7 |
16 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.20 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.36 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.05.2017 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 75% за Чивас Гуадалахара