Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
сряда, 21 октомври, 2026
03:07
Чивас Гуадалахара
Некакса Агуаскалиентес
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Чивас Гуадалахара
2 0% за Некакса Агуаскалиентес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.75 |
6.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.18 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сапопан, а гостите от Агуаскалиентес.
Разстоянието между двата града е 171.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Акрон,
който има капацитет от
49 813 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Акрон.
Мачът ще се играе в 18:07 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чивас Гуадалахара - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.10.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 1 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1.81 |
3.59 |
3.96 |
| 11.10.2026 |
Лига МХ |
Атлас Гуадалахара |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
3.29 |
3.47 |
2.02 |
| 05.10.2026 |
Приятелски срещи |
Чивас Гуадалахара |
2 - 0 |
Америка Мексико |
- |
- |
- |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 2 |
Керетаро |
1.53 |
4.14 |
5.25 |
| 20.09.2026 |
Лига МХ |
Америка Мексико |
2 - 2 |
Чивас Гуадалахара |
2.51 |
3.38 |
2.55 |
| 14.09.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
3 - 0 |
Пумас УНАМ Мексико |
1.49 |
4.25 |
5.61 |
| 06.09.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
0 - 3 |
Чивас Гуадалахара |
3.94 |
3.68 |
1.78 |
| 30.08.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
3.12 |
3.39 |
2.11 |
| 23.08.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
5 - 2 |
Тихуана |
1.45 |
4.31 |
6.11 |
| 17.08.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
0 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
5.41 |
4.32 |
1.49 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Некакса Агуаскалиентес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 2 |
Атлас Гуадалахара |
2.56 |
3.42 |
2.50 |
| 12.10.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
3 - 3 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.68 |
3.83 |
4.41 |
| 28.09.2026 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
2 - 4 |
Америка Мексико |
3.43 |
3.55 |
1.95 |
| 20.09.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
3 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
2.14 |
3.52 |
3.01 |
| 12.09.2026 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 1 |
Пуебла |
1.98 |
3.54 |
3.34 |
| 06.09.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.57 |
3.93 |
5.08 |
| 29.08.2026 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
1 - 3 |
Крус Асул |
3.30 |
3.63 |
1.98 |
| 24.08.2026 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
1 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.93 |
3.55 |
3.54 |
| 18.08.2026 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
1 - 2 |
Леон |
2.46 |
3.39 |
2.60 |
| 14.08.2026 |
Купа на Лигите |
Ню Йорк Сити |
1 - 2 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.66 |
3.92 |
4.27 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.04.2026 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
5.00 |
4.19 |
1.55 |
| 24.09.2025 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
3 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.79 |
3.67 |
4.00 |
| 18.01.2025 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
3 - 2 |
Чивас Гуадалахара |
2.56 |
3.31 |
2.57 |
| 23.10.2024 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
3 - 2 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.69 |
3.61 |
4.67 |
| 21.02.2024 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
1 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
3.40 |
3.28 |
2.06 |
| 14.07.2023 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
2 - 0 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.72 |
3.44 |
4.61 |
| 09.04.2023 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 0 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.73 |
3.54 |
4.55 |
| 20.08.2022 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 4 |
Чивас Гуадалахара |
2.60 |
2.90 |
2.84 |
| 30.04.2022 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.25 |
3.06 |
3.14 |
| 30.12.2021 |
Приятелски срещи |
Некакса Агуаскалиентес |
2 - 3 |
Чивас Гуадалахара |
2.38 |
3.27 |
2.56 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Чивас Гуадалахара имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Лига МХ класиране към 21.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
11 |
7 |
3 |
1 |
27 |
14 |
+13 |
24 |
| 2 |
Депортиво Толука |
12 |
6 |
3 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
21 |
| 3 |
Атлас Гуадалахара |
12 |
6 |
3 |
3 |
19 |
18 |
+1 |
21 |
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
12 |
5 |
5 |
2 |
19 |
12 |
+7 |
20 |
| 5 |
Крус Асул |
12 |
6 |
2 |
4 |
27 |
21 |
+6 |
20 |
| 6 |
Керетаро |
11 |
6 |
2 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
20 |
| 7 |
Леон |
12 |
5 |
3 |
4 |
18 |
17 |
+1 |
18 |
| 8 |
Сантос Лагуна |
12 |
5 |
1 |
6 |
17 |
16 |
+1 |
16 |
| 9 |
Тихуана |
11 |
4 |
4 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
16 |
| 10 |
Пумас УНАМ Мексико |
12 |
4 |
4 |
4 |
19 |
20 |
-1 |
16 |
| 11 |
Пуебла |
12 |
4 |
4 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
16 |
| 12 |
Монтерей |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
14 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
12 |
3 |
5 |
4 |
14 |
16 |
-2 |
14 |
| 14 |
Пачука |
11 |
3 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
13 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
12 |
3 |
4 |
5 |
16 |
21 |
-5 |
13 |
| 16 |
Атланте |
12 |
2 |
5 |
5 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
12 |
2 |
3 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
9 |
| 18 |
Хуарес |
12 |
1 |
1 |
10 |
8 |
31 |
-23 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Чивас Гуадалахара |
|
| Некакса Агуаскалиентес |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Чивас Гуадалахара |
Чивас Гуадалахара |
|
Некакса Агуаскалиентес |
Некакса Агуаскалиентес |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка Мексико |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 4 |
|
|
| 2 |
Депортиво Толука |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Атлас Гуадалахара |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Крус Асул |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 6 |
Керетаро |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 7 |
Леон |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 8 |
Сантос Лагуна |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Тихуана |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
|
|
| 10 |
Пумас УНАМ Мексико |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Пуебла |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 12 |
Монтерей |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Пачука |
|
1 - 1 |
|
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
|
0 - 3 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 16 |
Атланте |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 18 |
Хуарес |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Чивас Гуадалахара |
Некакса Агуаскалиентес |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
5 |
3 |
| Загуби |
2 |
7 |
| Вкарани Голове |
19 |
15 |
| Получени Голове |
12 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.58 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.08 |
| Мачове Вкарал |
83% |
83% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
83% |
| Над 1.5 |
83% |
92% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
17% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
7 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.20 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
60% |
| Над 3.5 |
17% |
60% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.75 |
6.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.18 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Чивас Гуадалахара
2 0% за Некакса Агуаскалиентес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака