Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
неделя, 18 октомври, 2026
02:07
Чивас Гуадалахара
Тигрес УАНЛ Монтерей
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Чивас Гуадалахара
2 0% за Тигрес УАНЛ Монтерей
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.75 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сапопан, а гостите от Сан Николас де лос Гарса.
Разстоянието между двата града е 641.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Акрон,
който има капацитет от
49 813 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Акрон.
Мачът ще се играе в 17:07 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чивас Гуадалахара - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига МХ |
Атлас Гуадалахара |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
3.29 |
3.47 |
2.02 |
| 05.10.2026 |
Приятелски срещи |
Чивас Гуадалахара |
2 - 0 |
Америка Мексико |
- |
- |
- |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 2 |
Керетаро |
1.53 |
4.14 |
5.25 |
| 20.09.2026 |
Лига МХ |
Америка Мексико |
2 - 2 |
Чивас Гуадалахара |
2.51 |
3.38 |
2.55 |
| 14.09.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
3 - 0 |
Пумас УНАМ Мексико |
1.49 |
4.25 |
5.61 |
| 06.09.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
0 - 3 |
Чивас Гуадалахара |
3.94 |
3.68 |
1.78 |
| 30.08.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
3.12 |
3.39 |
2.11 |
| 23.08.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
5 - 2 |
Тихуана |
1.45 |
4.31 |
6.11 |
| 17.08.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
0 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
5.41 |
4.32 |
1.49 |
| 13.08.2026 |
Купа на Лигите |
Сиатъл Саундърс |
1 - 2 |
Чивас Гуадалахара |
3.07 |
3.68 |
2.03 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Тигрес УАНЛ Монтерей - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3 - 2 |
Депортиво Толука |
2.81 |
3.46 |
2.26 |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 - 0 |
Пуебла |
1.55 |
4.07 |
5.18 |
| 19.09.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
2 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3.96 |
3.58 |
1.80 |
| 13.09.2026 |
Лига МХ |
Монтерей |
0 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2.18 |
3.38 |
3.01 |
| 06.09.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.57 |
3.93 |
5.08 |
| 30.08.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
0 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
4.13 |
3.69 |
1.74 |
| 22.08.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2 - 0 |
Атланте |
1.51 |
4.16 |
5.48 |
| 16.08.2026 |
Лига МХ |
Атлас Гуадалахара |
2 - 1 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3.09 |
3.16 |
2.25 |
| 12.08.2026 |
Купа на Лигите |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 - 1 |
Ванкувър Уайткепс |
1.39 |
4.75 |
6.28 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигите |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
0 - 0 |
Минесота Юнайтед |
2.20 |
3.42 |
2.89 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Чивас Гуадалахара |
2 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2.16 |
3.32 |
3.11 |
| 03.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.01 |
3.25 |
3.54 |
| 12.04.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
4 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.46 |
3.33 |
2.65 |
| 18.09.2025 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2.31 |
3.33 |
2.87 |
| 26.01.2025 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 1 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2.72 |
3.05 |
2.59 |
| 25.08.2024 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.00 |
3.29 |
3.62 |
| 22.01.2024 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
1.77 |
3.41 |
4.46 |
| 29.10.2023 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 4 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2.74 |
3.23 |
2.47 |
| 29.05.2023 |
ПД Клаус. Плейоф |
Чивас Гуадалахара |
2 - 2 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2.62 |
2.93 |
2.80 |
| 26.05.2023 |
ПД Клаус. Плейоф |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
0 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
2.03 |
3.09 |
3.82 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Чивас Гуадалахара имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
10 |
6 |
3 |
1 |
22 |
11 |
+11 |
21 |
| 2 |
Депортиво Толука |
11 |
6 |
2 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
20 |
| 3 |
Керетаро |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
20 |
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 5 |
Леон |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
11 |
5 |
3 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 7 |
Крус Асул |
11 |
5 |
2 |
4 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 8 |
Тихуана |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
15 |
| 9 |
Пуебла |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 10 |
Монтерей |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
14 |
| 11 |
Пачука |
11 |
3 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
13 |
| 12 |
Пумас УНАМ Мексико |
11 |
3 |
4 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
13 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
13 |
| 14 |
Сантос Лагуна |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
13 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 16 |
Атланте |
11 |
2 |
5 |
4 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
11 |
2 |
3 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
9 |
| 18 |
Хуарес |
11 |
1 |
1 |
9 |
8 |
26 |
-18 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Чивас Гуадалахара |
|
| Тигрес УАНЛ Монтерей |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Чивас Гуадалахара |
Чивас Гуадалахара |
|
Тигрес УАНЛ Монтерей |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка Мексико |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Депортиво Толука |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
| 3 |
Керетаро |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Леон |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Крус Асул |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Тихуана |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 9 |
Пуебла |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 10 |
Монтерей |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Пачука |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Пумас УНАМ Мексико |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Сантос Лагуна |
|
0 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 16 |
Атланте |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 18 |
Хуарес |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Чивас Гуадалахара |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
| Победи |
5 |
3 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
18 |
13 |
| Получени Голове |
11 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.64 |
1.18 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.36 |
| Мачове Вкарал |
82% |
73% |
| Мачове Получил |
64% |
64% |
| Гол/Гол |
45% |
55% |
| Над 1.5 |
82% |
73% |
| Над 2.5 |
36% |
45% |
| Над 3.5 |
18% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
9 |
4 |
| Получени Голове |
6 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.80 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
60% |
50% |
| Мачове Получил |
60% |
67% |
| Гол/Гол |
20% |
50% |
| Над 1.5 |
80% |
67% |
| Над 2.5 |
40% |
50% |
| Над 3.5 |
20% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.75 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Чивас Гуадалахара
2 0% за Тигрес УАНЛ Монтерей
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака