Южна Корея - К-Лига 1 (2017)
09:00
Чонбук Хюндай Моторс
Кимчхон Сангму
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.29 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2017 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чонджу, а гостите от Кимчхон. Разстоянието между двата града е 92.3 км. Мачът ще се играе на стадион Чонбук Уорлд Къп, който има капацитет от 43 348 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Чонбук Уорлд Къп. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чонбук Хюндай Моторс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.82 | 3.26 | 1.88 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 0 | Сеул | 1.95 | 3.21 | 3.60 |
| 18.03.2017 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.60 | 3.34 | 1.70 |
| 11.03.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 2.80 | 3.11 | 2.37 |
| 05.03.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 1 | Чуннам Драгонс | 1.56 | 3.69 | 5.31 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | ФК Копенхаген | 0 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1.52 | 4.05 | 4.92 |
| 02.02.2017 | Приятелски срещи | Брьондби | 4 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 1.86 | 3.76 | 3.21 |
| 14.12.2016 | Св. клубно първ. | Чонбук Хюндай Моторс | 4 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 1.74 | 3.66 | 4.45 |
| 11.12.2016 | Св. клубно първ. | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 2 | Америка Мексико | 3.32 | 3.26 | 2.18 |
| 26.11.2016 | ШЛ Азия Финали | Ал Аин | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2.46 | 3.23 | 2.71 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Кимчхон Сангму - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.86 | 3.29 | 3.91 |
| 01.04.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 | Тегу | 2.19 | 3.05 | 3.15 |
| 19.03.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 0 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.93 | 3.29 | 3.59 |
| 12.03.2017 | К-Лига 1 | Чуннам Драгонс | 1 - 3 | Кимчхон Сангму | 2.33 | 3.03 | 2.93 |
| 04.03.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | Кануън | 2.33 | 3.02 | 2.95 |
| 06.11.2016 | Група за Титлата | Чеджу СК | 3 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.56 | 3.95 | 4.86 |
| 02.11.2016 | Група за Титлата | Чонбук Хюндай Моторс | 4 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.24 | 5.31 | 9.89 |
| 30.10.2016 | Група за Титлата | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | Улсан ХД | 2.86 | 3.22 | 2.27 |
| 22.10.2016 | Група за Титлата | Сеул | 2 - 2 | Кимчхон Сангму | 1.42 | 4.13 | 6.60 |
| 16.10.2016 | Група за Титлата | Кимчхон Сангму | 0 - 1 | Чуннам Драгонс | 2.61 | 3.11 | 2.53 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2016 | Група за Титлата | Чонбук Хюндай Моторс | 4 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.24 | 5.31 | 9.89 |
| 02.10.2016 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.03 | 3.53 | 1.75 |
| 29.05.2016 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3 - 2 | Кимчхон Сангму | 1.52 | 3.89 | 5.19 |
| 24.04.2016 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 2 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.53 | 3.30 | 1.93 |
| 06.09.2014 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.36 | 4.43 | 7.00 |
| 20.07.2014 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 6 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.43 | 3.98 | 6.70 |
| 23.03.2014 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 0 - 0 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.55 | 3.49 | 1.68 |
| 01.07.2012 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.20 | 5.79 | 10.57 |
| 20.05.2012 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 0 - 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.31 | 3.47 | 1.72 |
| 03.10.2011 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 5 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.22 | 5.43 | 10.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Чонбук Хюндай Моторс имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
К-Лига 1 класиране към 16.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Поханг Стийлърс | 6 | +6 | 13 |
| 2 | Чеджу СК | 5 | +6 | 11 |
| 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Кимчхон Сангму | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Сеул | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Улсан ХД | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Тегу | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Кануън | 5 | -1 | 5 |
| 9 | Куанджу | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Сувон Самсунг Блюуингс | 5 | -2 | 4 |
| 11 | Инчхън Юнайтед | 6 | -5 | 3 |
| 12 | Чуннам Драгонс | 6 | -6 | 3 |
Хронология в първенството
| Чонбук Хюндай Моторс | |
| Кимчхон Сангму | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Чонбук Хюндай Моторс | Чонбук Хюндай Моторс | Кимчхон Сангму | Кимчхон Сангму | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Поханг Стийлърс | |||||||
| 2 | Чеджу СК | |||||||
| 3 | Чонбук Хюндай Моторс | - | - | - | ||||
| 4 | Кимчхон Сангму | - | - | - | ||||
| 5 | Сеул | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 6 | Улсан ХД | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 7 | Тегу | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Кануън | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 9 | Куанджу | |||||||
| 10 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | ||||||
| 12 | Чуннам Драгонс | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Чонбук Хюндай Моторс | Кимчхон Сангму | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 11 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 6 | 7 |
Форма в шампионата
| Чонбук Хюндай Моторс | Кимчхон Сангму | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
2
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
2
1 0 |
Голове в шампионата
| Чонбук Хюндай Моторс | Кимчхон Сангму | |
|
Вкарани
Получени |
6
2 |
6
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
4
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.29 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2017 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
