Турция - Супер Лига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.50 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чорум, а гостите от Еюп.
Разстоянието между двата града е 509.8 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чорум - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Супер Лига |
Бешикташ |
6 - 2 |
Чорум |
1.42 |
4.37 |
6.81 |
| 22.08.2026 |
Супер Лига |
Чорум |
0 - 1 |
Касъмпаша |
2.10 |
3.37 |
3.24 |
| 14.08.2026 |
Супер Лига |
Галатасарай |
2 - 2 |
Чорум |
1.23 |
5.85 |
10.64 |
| 24.05.2026 |
Плейофи |
Есенлер Ерок. |
0 - 2 |
Чорум |
2.41 |
3.29 |
2.60 |
| 15.05.2026 |
Плейофи |
Чорум |
1 - 0 |
Бодрум |
1.57 |
3.80 |
4.77 |
| 11.05.2026 |
Плейофи |
Бодрум |
1 - 0 |
Чорум |
3.01 |
3.31 |
2.10 |
| 07.05.2026 |
Плейофи |
Чорум |
1 - 0 |
Кечиоренгуджу |
1.61 |
3.76 |
4.58 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Чорум |
1 - 1 |
Ерзурумспор |
1.77 |
3.36 |
4.11 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Сакаряспор |
0 - 4 |
Чорум |
9.17 |
4.99 |
1.25 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Чорум |
3 - 1 |
Сивасспор |
1.47 |
3.99 |
5.63 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Еюпспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Супер Лига |
Еюпспор |
2 - 1 |
Аланияспор |
3.12 |
3.15 |
2.25 |
| 23.08.2026 |
Супер Лига |
Еюпспор |
0 - 1 |
Газиантеп ФК |
2.79 |
3.18 |
2.43 |
| 16.08.2026 |
Супер Лига |
Бешикташ |
1 - 0 |
Еюпспор |
1.35 |
4.93 |
7.48 |
| 17.05.2026 |
Супер Лига |
Фенербахче |
3 - 3 |
Еюпспор |
1.25 |
5.84 |
9.26 |
| 09.05.2026 |
Супер Лига |
Еюпспор |
4 - 0 |
Ризеспор |
2.24 |
3.47 |
2.82 |
| 03.05.2026 |
Супер Лига |
Кайзериспор |
1 - 1 |
Еюпспор |
1.77 |
3.50 |
4.32 |
| 25.04.2026 |
Супер Лига |
Еюпспор |
3 - 0 |
Газиантеп ФК |
2.57 |
3.42 |
2.53 |
| 18.04.2026 |
Супер Лига |
Фатих Карагюмрук |
1 - 2 |
Еюпспор |
1.87 |
3.29 |
4.19 |
| 13.04.2026 |
Супер Лига |
Еюпспор |
1 - 2 |
Самсунспор |
3.84 |
3.42 |
1.90 |
| 05.04.2026 |
Супер Лига |
Анталияспор |
3 - 0 |
Еюпспор |
2.16 |
3.02 |
3.47 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.03.2024 |
Първа Лига |
Еюпспор |
0 - 1 |
Чорум |
1.53 |
3.94 |
5.22 |
| 22.10.2023 |
Първа Лига |
Чорум |
2 - 3 |
Еюпспор |
3.74 |
3.19 |
1.93 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Чорум имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Супер Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Галатасарай |
3 |
2 |
1 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
7 |
| 2 |
Генчлербирлиги |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 3 |
Бешикташ |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 4 |
Фенербахче |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
6 |
| 5 |
Амед СФК |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 6 |
Коджаелиспор |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 7 |
Ризеспор |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 8 |
Касъмпаша |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 9 |
Истанбул Башакшехир |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 10 |
Самсунспор |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 11 |
Трабзонспор |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 12 |
Аланияспор |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 12 |
Газиантеп ФК |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 14 |
Еюпспор |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 15 |
Гьозтепе |
3 |
0 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
1 |
| 16 |
Чорум |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
1 |
| 17 |
Ерзурумспор |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
8 |
-7 |
1 |
| 18 |
Коняспор |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Чорум |
|
| Еюпспор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Чорум |
Чорум |
|
Еюпспор |
Еюпспор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Галатасарай |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Генчлербирлиги |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Бешикташ |
|
6 - 2 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Фенербахче |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Амед СФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Коджаелиспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Ризеспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Касъмпаша |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 9 |
Истанбул Башакшехир |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Самсунспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Трабзонспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Аланияспор |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 12 |
Газиантеп ФК |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 14 |
Еюпспор |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Гьозтепе |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Чорум |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 17 |
Ерзурумспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Коняспор |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Чорум |
Еюпспор |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
9 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
0.67 |
| Средно Получени |
3.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
33% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
33% |
| Над 2.5 |
67% |
33% |
| Над 3.5 |
67% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.50 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака