Китай - Супер Лига (2018)
14:35
Чунцин Лианджианг Атлетик
Тиендзин Тианхай
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.39 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.33 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чунцин, а гостите от Тиендзин. Разстоянието между двата града е 1 442.1 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чунцин Лианджианг Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2018 | ФА Къп | Чунцин Атлетик | 0 - 1 | Далиан Профешънъл | 1.67 | 3.74 | 4.23 |
| 29.04.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 0 - 1 | Гуанджоу Сити | 2.48 | 3.38 | 2.54 |
| 20.04.2018 | Супер Лига | Хенан ФК | 0 - 2 | Чунцин Атлетик | 2.37 | 3.13 | 2.85 |
| 15.04.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 3 - 3 | Пекин Гуоан | 3.22 | 3.31 | 2.08 |
| 07.04.2018 | Супер Лига | Далиан Профешънъл | 2 - 2 | Чунцин Атлетик | 2.34 | 3.26 | 2.78 |
| 30.03.2018 | Супер Лига | Шанхай Порт | 2 - 1 | Чунцин Атлетик | 1.14 | 7.28 | 12.07 |
| 17.03.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 4 - 1 | Дзянсу ФК | 2.71 | 3.21 | 2.41 |
| 10.03.2018 | Супер Лига | Шандун Тайшан | 2 - 0 | Чунцин Атлетик | 1.44 | 4.11 | 6.23 |
| 03.03.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 1 - 0 | Пекин Ренхе | 2.06 | 3.14 | 3.43 |
| 21.01.2018 | Приятелски срещи | Лозана Спорт | 1 - 1 | Чунцин Атлетик | - | - | - |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Тиендзин Тианхай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2018 | ФА Къп | Тиендзин Тианхай | 2 - 2 | Дзянсу ФК | 3.52 | 3.40 | 1.90 |
| 28.04.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 0 - 3 | Хъбей ФК | 2.16 | 3.30 | 3.04 |
| 22.04.2018 | Супер Лига | Далиан Профешънъл | 1 - 1 | Тиендзин Тианхай | 3.20 | 3.29 | 2.10 |
| 18.04.2018 | ШЛ Азия | Тиендзин Тианхай | 3 - 2 | Кашива Рейсол | 2.44 | 3.30 | 2.61 |
| 13.04.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 1 - 1 | Дзянсу ФК | 1.99 | 3.43 | 3.37 |
| 08.04.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 0 - 1 | Тиендзин Тианхай | 2.83 | 3.45 | 2.22 |
| 30.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 0 - 1 | Гуанджоу ФК | 2.87 | 3.62 | 2.12 |
| 18.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 3 - 2 | Тиендзин Тианхай | 3.38 | 3.37 | 1.99 |
| 14.03.2018 | ШЛ Азия | Тиендзин Тианхай | 4 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.13 | 3.51 | 2.03 |
| 10.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 1 - 2 | Пекин Ренхе | 1.46 | 4.26 | 5.81 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 2 - 1 | Чунцин Атлетик | 1.46 | 4.06 | 5.95 |
| 20.05.2017 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 0 - 1 | Тиендзин Тианхай | 2.26 | 3.17 | 2.97 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Чунцин Лианджианг Атлетик имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Супер Лига класиране към 05.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шанхай Порт | 8 | +16 | 19 |
| 2 | Шандун Тайшан | 8 | +8 | 18 |
| 3 | Гуанджоу ФК | 8 | +8 | 17 |
| 4 | Пекин Гуоан | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Шанхай Шенхуа | 8 | 0 | 14 |
| 6 | Дзянсу ФК | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Гуанджоу Сити | 8 | -3 | 12 |
| 8 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Чанчун Ятай | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Хъбей ФК | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Пекин Ренхе | 8 | -4 | 11 |
| 12 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 8 | -1 | 9 |
| 13 | Тиендзин Тианхай | 8 | -1 | 8 |
| 14 | Хенан ФК | 8 | -11 | 4 |
| 15 | Гуейджоу Хенфен | 8 | -8 | 3 |
| 16 | Далиан Профешънъл | 8 | -16 | 3 |
Хронология в първенството
| Чунцин Лианджианг Атлетик | |
| Тиендзин Тианхай | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Чунцин Лианджианг Атлетик | Чунцин Лианджианг Атлетик | Тиендзин Тианхай | Тиендзин Тианхай | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шанхай Порт | 2 - 1 | ||||||
| 2 | Шандун Тайшан | 2 - 0 | ||||||
| 3 | Гуанджоу ФК | 0 - 1 | ||||||
| 4 | Пекин Гуоан | 3 - 3 | 3 - 3 | |||||
| 5 | Шанхай Шенхуа | |||||||
| 6 | Дзянсу ФК | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Гуанджоу Сити | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 8 | Чунцин Лианджианг Атлетик | - | - | - | ||||
| 9 | Чанчун Ятай | |||||||
| 10 | Хъбей ФК | 0 - 3 | ||||||
| 11 | Пекин Ренхе | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 12 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 13 | Тиендзин Тианхай | - | - | - | ||||
| 14 | Хенан ФК | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 4 | ||||
| 15 | Гуейджоу Хенфен | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 16 | Далиан Профешънъл | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Чунцин Лианджианг Атлетик | Тиендзин Тианхай | |
| Позиция | 8 | 13 |
| Точки | 11 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 7 | 7 |
Форма в шампионата
| Чунцин Лианджианг Атлетик | Тиендзин Тианхай | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 3 |
2
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Чунцин Лианджианг Атлетик | Тиендзин Тианхай | |
|
Вкарани
Получени |
13
11 |
10
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
5 |
8
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.39 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.33 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
