Уелс - Купа на Уелс (2024 - 2025)
16:00
Дъ Ню Сейнтс
Еърбъс ЮК
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 10.91 | 22.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.03 | 7.11 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.08 | 1.04 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.78 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.22 | 1.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.51 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Озуъстри, а гостите от Бротън. Разстоянието между двата града е 34.5 км. Мачът ще се играе на стадион Парк Хол, който има капацитет от 2 000 места, от които седящи 1 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Парк Хол. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Дъ Ню Сейнтс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2025 | Група за Титлата | Карнарвън Таун | 0 - 1 | Дъ Ню Сейнтс | 8.40 | 5.42 | 1.26 |
| 08.02.2025 | Група за Титлата | Дъ Ню Сейнтс | 4 - 0 | Пенибонт | 1.32 | 4.76 | 7.70 |
| 01.02.2025 | Група за Титлата | Дъ Ню Сейнтс | 3 - 1 | Кардиф Метрополитън | 1.16 | 6.65 | 11.38 |
| 14.01.2025 | Висша Лига | Кардиф Метрополитън | 0 - 2 | Дъ Ню Сейнтс | 7.99 | 5.36 | 1.26 |
| 04.01.2025 | Висша Лига | Дъ Ню Сейнтс | 2 - 1 | Нютаун | 1.08 | 9.14 | 17.57 |
| 31.12.2024 | Висша Лига | Дъ Ню Сейнтс | 2 - 1 | Конас Кий | 1.18 | 6.39 | 9.78 |
| 26.12.2024 | Висша Лига | Карнарвън Таун | 2 - 5 | Дъ Ню Сейнтс | 8.45 | 5.71 | 1.23 |
| 22.12.2024 | Висша Лига | Дъ Ню Сейнтс | 5 - 2 | Бритън Фери Лансауел | 1.05 | 10.44 | 23.79 |
| 19.12.2024 | ЛК Група | Целие | 3 - 2 | Дъ Ню Сейнтс | 1.33 | 5.38 | 7.58 |
| 15.12.2024 | Купа на Уелс | Дъ Ню Сейнтс | 4 - 1 | Колуин Бей | 1.09 | 8.06 | 15.32 |
Общо 9 победи и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 победи в последните 6 домакинства.
Еърбъс ЮК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2024 | Купа на Уелс | Еърбъс ЮК | 2 - 0 | Керсъс | 1.24 | 5.65 | 7.64 |
| 19.10.2024 | Купа на Уелс | Портмадог | 0 - 2 | Еърбъс ЮК | - | - | - |
| 17.09.2024 | Купа на Лигата | Еърбъс ЮК | 0 - 1 | Дъ Ню Сейнтс | 14.94 | 8.66 | 1.08 |
| 05.08.2023 | Купа на Лигата | Колуин Бей | 5 - 0 | Еърбъс ЮК | 1.74 | 3.96 | 3.68 |
| 22.04.2023 | Група за Изпадане | Еърбъс ЮК | 1 - 4 | Хавърфордуест | 8.56 | 5.69 | 1.25 |
| 14.04.2023 | Група за Изпадане | Еърбъс ЮК | 1 - 3 | Флинт Таун Юн. | 18.00 | 7.93 | 1.12 |
| 08.04.2023 | Група за Изпадане | Абъристуит Таун | 1 - 1 | Еърбъс ЮК | 1.14 | 6.94 | 15.75 |
| 31.03.2023 | Група за Изпадане | Карнарвън Таун | 4 - 0 | Еърбъс ЮК | 1.11 | 8.45 | 16.13 |
| 25.03.2023 | Група за Изпадане | Еърбъс ЮК | 0 - 3 | Понтъприд Юн. | 15.10 | 7.15 | 1.14 |
| 18.03.2023 | Група за Изпадане | Хавърфордуест | 4 - 0 | Еърбъс ЮК | 1.09 | 8.39 | 25.79 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2024 | Купа на Лигата | Еърбъс ЮК | 0 - 1 | Дъ Ню Сейнтс | 14.94 | 8.66 | 1.08 |
| 31.12.2022 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 0 - 8 | Дъ Ню Сейнтс | 44.00 | 13.75 | 1.02 |
| 26.12.2022 | Висша Лига | Дъ Ню Сейнтс | 7 - 0 | Еърбъс ЮК | 1.01 | 19.06 | 50.83 |
| 30.11.2019 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 0 - 12 | Дъ Ню Сейнтс | 11.07 | 6.96 | 1.16 |
| 12.10.2019 | Висша Лига | Дъ Ню Сейнтс | 6 - 2 | Еърбъс ЮК | 1.11 | 7.87 | 15.81 |
| 26.01.2019 | Купа на Уелс | Еърбъс ЮК | 2 - 5 | Дъ Ню Сейнтс | 5.48 | 4.76 | 1.40 |
| 25.11.2016 | Висша Лига | Дъ Ню Сейнтс | 4 - 0 | Еърбъс ЮК | 1.09 | 8.00 | 17.53 |
| 04.09.2016 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 1 - 4 | Дъ Ню Сейнтс | 7.62 | 4.83 | 1.32 |
| 02.05.2016 | Купа на Уелс | Дъ Ню Сейнтс | 2 - 0 | Еърбъс ЮК | 1.47 | 4.00 | 5.25 |
| 16.04.2016 | Група за Титлата | Еърбъс ЮК | 3 - 2 | Дъ Ню Сейнтс | 4.93 | 4.00 | 1.55 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 9 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Дъ Ню Сейнтс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дъ Ню Сейнтс | 22 | +35 | 51 |
| 2 | Пенибонт | 22 | +26 | 50 |
| 3 | Хавърфордуест | 22 | +18 | 40 |
| 4 | Карнарвън Таун | 22 | 0 | 34 |
| 5 | Бала Таун | 22 | +7 | 32 |
| 6 | Кардиф Метрополитън | 22 | +3 | 32 |
| 7 | Бари Таун Юнайтед | 22 | -6 | 30 |
| 8 | Конас Кий | 22 | +6 | 26 |
| 9 | Бритън Фери Лансауел | 22 | -12 | 21 |
| 10 | Флинт Таун Юнайтед | 22 | -20 | 20 |
| 11 | Нютаун | 22 | -22 | 19 |
| 12 | Абъристуит Таун | 22 | -35 | 14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 10.91 | 22.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.03 | 7.11 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.08 | 1.04 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.78 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.22 | 1.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.51 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра