Боливия - Примера Дивисион (2026)
00:15
Дъ Стронгест Ла Пас
Ориенте Петролеро
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Ла Пас, а гостите от Санта Крус де ла Сиера. Разстоянието между двата града е 547.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ернандо Силес, който има капацитет от 38 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ернандо Силес. Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дъ Стронгест Ла Пас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 0 - 1 | Дъ Стронгест | 1.64 | 4.08 | 3.98 |
| 11.05.2026 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 0 - 0 | Реал Потоси | 1.26 | 5.42 | 7.76 |
| 04.05.2026 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 3 - 1 | АББ Ла Пас | 1.12 | 7.58 | 12.47 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Т. Реал Оруро | 2 - 3 | Дъ Стронгест | 3.75 | 4.17 | 1.67 |
| 24.04.2026 | Примера Дивисион | Реал Томаяпо | 0 - 0 | Дъ Стронгест | 3.47 | 4.02 | 1.75 |
| 13.04.2026 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 3 - 2 | Сан Антонио ББ | 1.23 | 5.93 | 7.97 |
| 06.04.2026 | Примера Дивисион | Унив. де Винто | 1 - 2 | Дъ Стронгест | 3.15 | 3.78 | 1.90 |
| 29.03.2026 | Приятелски срещи | Блуминг Санта Крус | 1 - 2 | Дъ Стронгест | 5.33 | 4.02 | 1.47 |
| 25.03.2026 | Приятелски срещи | Дъ Стронгест | 4 - 1 | Т. Реал Оруро | 1.45 | 4.90 | 5.10 |
| 12.03.2026 | Приятелски срещи | Дъ Стронгест | 3 - 0 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Ориенте Петролеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 2 - 2 | Гуабира Монтеро | 1.72 | 3.85 | 3.67 |
| 11.05.2026 | Примера Дивисион | АББ Ла Пас | 3 - 1 | Ориенте Петролеро | 1.90 | 3.78 | 3.12 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 3 - 1 | Реал Томаяпо | 1.33 | 4.91 | 6.52 |
| 27.04.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 2 - 0 | Реал Потоси | 1.46 | 4.15 | 5.41 |
| 22.04.2026 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 1 - 0 | Ориенте Петролеро | 1.12 | 7.66 | 12.12 |
| 13.04.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 2 - 1 | Г. В. Сан Хосе | 1.53 | 4.18 | 4.64 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Сан Антонио ББ | 2 - 0 | Ориенте Петролеро | 1.79 | 3.93 | 3.39 |
| 12.03.2026 | Приятелски срещи | Дъ Стронгест | 3 - 0 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
| 21.02.2026 | Приятелски срещи | Реал Томаяпо | 1 - 3 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
| 08.02.2026 | Боливия | Блуминг Санта Крус | 2 - 3 | Ориенте Петролеро | 1.90 | 3.52 | 3.36 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2026 | Приятелски срещи | Дъ Стронгест | 3 - 0 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
| 31.10.2025 | Копа Боливия | Дъ Стронгест | 1 - 2 | Ориенте Петролеро | 1.35 | 4.83 | 6.16 |
| 02.10.2025 | Копа Боливия | Ориенте Петролеро | 2 - 2 | Дъ Стронгест | 2.31 | 3.39 | 2.60 |
| 29.09.2025 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 2 - 0 | Ориенте Петролеро | 1.20 | 6.31 | 9.45 |
| 19.05.2025 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 3 - 2 | Дъ Стронгест | 2.41 | 3.58 | 2.47 |
| 17.12.2024 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 6 - 2 | Ориенте Петролеро | 1.13 | 7.22 | 14.00 |
| 27.05.2024 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 0 - 1 | Дъ Стронгест | 2.06 | 3.48 | 3.09 |
| 09.10.2023 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 1 - 1 | Дъ Стронгест | 2.48 | 3.37 | 2.59 |
| 23.04.2023 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 0 - 0 | Ориенте Петролеро | 1.23 | 5.36 | 10.96 |
| 09.09.2022 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 2 - 1 | Ориенте Петролеро | 1.18 | 6.29 | 12.81 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дъ Стронгест Ла Пас имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 18.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дъ Стронгест Ла Пас | 7 | +6 | 17 |
| 2 | Боливар Ла Пас | 7 | +11 | 14 |
| 3 | Олуейс Реди Ла Пас | 7 | +7 | 14 |
| 4 | Индепендиенте Петролеро | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Аурора Кочабамба | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Ориенте Петролеро | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Блуминг Санта Крус | 7 | +3 | 9 |
| 8 | АББ Ла Пас | 6 | -3 | 9 |
| 9 | Насионал Потоси | 6 | +1 | 8 |
| 10 | Университарио де Винто | 6 | +2 | 7 |
| 11 | Сан Антонио Було Було | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Реал Потоси | 6 | 0 | 6 |
| 13 | Тотора Реал Оруро | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Гуабира Монтеро | 7 | -8 | 5 |
| 15 | Реал Томаяпо | 6 | -11 | 5 |
| 16 | Гуалберто Виляроел Сан Хосе | 6 | -6 | 2 |
Хронология в първенството
| Дъ Стронгест Ла Пас | |
| Ориенте Петролеро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дъ Стронгест Ла Пас | Дъ Стронгест Ла Пас | Ориенте Петролеро | Ориенте Петролеро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дъ Стронгест Ла Пас | - | - | - | ||||
| 2 | Боливар Ла Пас | |||||||
| 3 | Олуейс Реди Ла Пас | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Индепендиенте Петролеро | |||||||
| 5 | Аурора Кочабамба | |||||||
| 6 | Ориенте Петролеро | - | - | - | ||||
| 7 | Блуминг Санта Крус | |||||||
| 8 | АББ Ла Пас | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 9 | Насионал Потоси | |||||||
| 10 | Университарио де Винто | 1 - 2 | ||||||
| 11 | Сан Антонио Було Було | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 12 | Реал Потоси | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 13 | Тотора Реал Оруро | 2 - 3 | ||||||
| 14 | Гуабира Монтеро | 2 - 2 | ||||||
| 15 | Реал Томаяпо | 0 - 0 | 3 - 1 | |||||
| 16 | Гуалберто Виляроел Сан Хосе | 2 - 1 | ||||||
Представяне в Шампионата
| Дъ Стронгест Ла Пас | Ориенте Петролеро | |
| Победи | 5 | 3 |
| Равни | 2 | 1 |
| Загуби | 0 | 3 |
| Вкарани Голове | 12 | 10 |
| Получени Голове | 6 | 10 |
| Средно Вкарани | 1.71 | 1.43 |
| Средно Получени | 0.86 | 1.43 |
| Мачове Вкарал | 71% | 71% |
| Мачове Получил | 57% | 86% |
| Гол/Гол | 57% | 57% |
| Над 1.5 | 57% | 86% |
| Над 2.5 | 57% | 57% |
| Над 3.5 | 43% | 43% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 0 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 0 | 3 |
| Вкарани Голове | 6 | 1 |
| Получени Голове | 3 | 6 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 0.33 |
| Средно Получени | 1.00 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 67% | 33% |
| Мачове Получил | 67% | 100% |
| Гол/Гол | 67% | 33% |
| Над 1.5 | 67% | 67% |
| Над 2.5 | 67% | 33% |
| Над 3.5 | 67% | 33% |
