Молдова - Супер Лига (2026 - 2027)
неделя, 13 септември, 2026
17:00
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
5.10 |
10.47 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.02 |
1.10 |
3.79 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.03 |
7.78 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.39 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.19 |
1.58 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.44 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.07 |
1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кишинев, а гостите от Белци.
Разстоянието между двата града е 109.3 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дачия Буюкан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Супер Лига |
Политехника УТМ |
2 - 1 |
Дачия Буюкан |
2.28 |
3.27 |
2.65 |
| 30.08.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
0 - 0 |
Милсами Орхей |
4.28 |
3.52 |
1.65 |
| 23.08.2026 |
Супер Лига |
Реал Сиреци |
0 - 0 |
Дачия Буюкан |
2.81 |
3.30 |
2.16 |
| 15.08.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
2 - 1 |
Петрокуб Хинчещ |
5.98 |
3.82 |
1.44 |
| 09.08.2026 |
Супер Лига |
Шериф Тираспол |
1 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.21 |
5.30 |
9.00 |
| 02.08.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
0 - 4 |
Зимбру Кишинев |
3.93 |
3.53 |
1.71 |
| 25.07.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 4 |
Дачия Буюкан |
2.08 |
3.17 |
3.07 |
| 18.07.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
1 - 5 |
Политехника УТМ |
1.66 |
3.57 |
4.14 |
| 12.07.2026 |
Супер Лига |
Милсами Орхей |
0 - 1 |
Дачия Буюкан |
1.77 |
3.44 |
3.74 |
| 05.07.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
3 - 0 |
Реал Сиреци |
1.84 |
3.50 |
3.61 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Белци - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 3 |
Милсами Орхей |
- |
- |
- |
| 30.08.2026 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
3 - 0 |
Белци |
- |
- |
- |
| 22.08.2026 |
Супер Лига |
Белци |
0 - 4 |
Зимбру Кишинев |
37.69 |
9.06 |
1.03 |
| 15.08.2026 |
Супер Лига |
Политехника УТМ |
6 - 0 |
Белци |
- |
- |
- |
| 08.08.2026 |
Супер Лига |
Реал Сиреци |
1 - 1 |
Белци |
- |
- |
- |
| 02.08.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 5 |
Шериф Тираспол |
17.33 |
8.45 |
1.07 |
| 25.07.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 4 |
Дачия Буюкан |
2.08 |
3.17 |
3.07 |
| 19.07.2026 |
Супер Лига |
Милсами Орхей |
2 - 1 |
Белци |
2.01 |
3.15 |
3.22 |
| 11.07.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 1 |
Петрокуб Хинчещ |
- |
- |
- |
| 05.07.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
3 - 0 |
Белци |
1.18 |
5.39 |
11.13 |
Общо 2 равенства и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 4 |
Дачия Буюкан |
2.08 |
3.17 |
3.07 |
| 17.05.2026 |
Супер Лига |
Белци |
0 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.39 |
4.40 |
6.45 |
| 11.04.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
1 - 2 |
Белци |
3.37 |
3.27 |
1.87 |
| 18.10.2025 |
Супер Лига |
Белци |
2 - 0 |
Дачия Буюкан |
2.04 |
3.19 |
3.23 |
| 16.08.2025 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
2 - 3 |
Белци |
2.26 |
2.99 |
2.82 |
| 28.06.2025 |
Супер Лига |
Белци |
0 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.96 |
3.24 |
3.30 |
| 05.10.2024 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
1 - 1 |
Белци |
4.87 |
3.55 |
1.63 |
| 10.08.2024 |
Супер Лига |
Белци |
0 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.42 |
4.22 |
5.42 |
| 11.05.2024 |
Супер Лига |
Белци |
2 - 2 |
Дачия Буюкан |
- |
- |
- |
| 07.04.2024 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
1 - 1 |
Белци |
3.23 |
3.72 |
1.93 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и 6 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дачия Буюкан имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 13.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Зимбру Кишинев |
12 |
8 |
2 |
2 |
27 |
11 |
+16 |
26 |
| 2 |
Шериф Тираспол |
11 |
6 |
4 |
1 |
24 |
10 |
+14 |
22 |
| 3 |
Петрокуб Хинчещ |
12 |
6 |
3 |
3 |
23 |
13 |
+10 |
21 |
| 4 |
Политехника УТМ Кишинев |
12 |
4 |
3 |
5 |
18 |
18 |
0 |
15 |
| 5 |
Дачия Буюкан |
11 |
4 |
2 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
14 |
| 6 |
Милсами Орхей |
11 |
3 |
5 |
3 |
11 |
15 |
-4 |
14 |
| 7 |
Реал Сиреци |
12 |
0 |
7 |
5 |
7 |
17 |
-10 |
7 |
| 8 |
Белци |
11 |
1 |
2 |
8 |
9 |
32 |
-23 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дачия Буюкан |
|
| Белци |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дачия Буюкан |
Дачия Буюкан |
|
Белци |
Белци |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Зимбру Кишинев |
0 - 4 |
|
0 - 4 |
|
0 - 4 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Шериф Тираспол |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 5 |
|
|
| 3 |
Петрокуб Хинчещ |
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Политехника УТМ Кишинев |
1 - 5 |
2 - 1 |
1 - 5 |
|
3 - 0 |
6 - 0 |
6 - 0 |
| 5 |
Дачия Буюкан |
- |
- |
- |
|
1 - 4 |
|
|
| 6 |
Милсами Орхей |
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Реал Сиреци |
3 - 0 |
0 - 0 |
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Белци |
|
1 - 4 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дачия Буюкан |
Белци |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
5 |
8 |
| Вкарани Голове |
13 |
9 |
| Получени Голове |
16 |
32 |
| Средно Вкарани |
1.18 |
0.82 |
| Средно Получени |
1.45 |
2.91 |
| Мачове Вкарал |
64% |
64% |
| Мачове Получил |
64% |
91% |
| Гол/Гол |
45% |
55% |
| Над 1.5 |
64% |
100% |
| Над 2.5 |
64% |
82% |
| Над 3.5 |
27% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
6 |
2 |
| Получени Голове |
10 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.40 |
| Средно Получени |
2.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
60% |
40% |
| Мачове Получил |
60% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
40% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
80% |
| Над 3.5 |
40% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
5.10 |
10.47 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.02 |
1.10 |
3.79 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.03 |
7.78 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.39 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.19 |
1.58 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.44 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.07 |
1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите