Молдова - Супер Лига (2026 - 2027)
събота, 15 август, 2026
20:00
Дачия Буюкан
Петрокуб Хинчещ
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.98 |
3.82 |
1.44 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.49 |
1.18 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.48 |
1.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.65 |
1.24 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.77 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.35 |
2.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кишинев, а гостите от Хънчещ.
Разстоянието между двата града е 28.5 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дачия Буюкан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Супер Лига |
Шериф Тираспол |
1 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.21 |
5.30 |
9.00 |
| 02.08.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
0 - 4 |
Зимбру Кишинев |
3.93 |
3.53 |
1.71 |
| 25.07.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 4 |
Дачия Буюкан |
2.08 |
3.17 |
3.07 |
| 18.07.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
1 - 5 |
Политехника УТМ |
1.66 |
3.57 |
4.14 |
| 12.07.2026 |
Супер Лига |
Милсами Орхей |
0 - 1 |
Дачия Буюкан |
1.77 |
3.44 |
3.74 |
| 05.07.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
3 - 0 |
Реал Сиреци |
1.84 |
3.50 |
3.61 |
| 28.06.2026 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
2 - 1 |
Дачия Буюкан |
1.19 |
5.32 |
10.95 |
| 17.05.2026 |
Супер Лига |
Белци |
0 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.39 |
4.40 |
6.45 |
| 09.05.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
1 - 2 |
Милсами Орхей |
3.00 |
3.95 |
1.94 |
| 03.05.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
1 - 2 |
Шериф Тираспол |
11.65 |
5.72 |
1.18 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Петрокуб Хинчещ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
1 - 2 |
Петрокуб Хинчещ |
2.46 |
3.12 |
2.55 |
| 02.08.2026 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
3 - 1 |
Политехника УТМ |
1.25 |
4.95 |
7.81 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Петрокуб Хинчещ |
3 - 3 |
Борац Баня Лука |
3.61 |
3.49 |
1.91 |
| 26.07.2026 |
Супер Лига |
Реал Сиреци |
0 - 0 |
Петрокуб Хинчещ |
14.93 |
5.59 |
1.14 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Борац Баня Лука |
3 - 0 |
Петрокуб Хинчещ |
1.42 |
4.53 |
6.05 |
| 19.07.2026 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
2 - 3 |
Шериф Тираспол |
2.70 |
2.86 |
2.46 |
| 15.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Егнатия Рогож. |
6 - 1 |
Петрокуб Хинчещ |
1.75 |
3.38 |
4.72 |
| 11.07.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 1 |
Петрокуб Хинчещ |
- |
- |
- |
| 08.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Петрокуб Хинчещ |
1 - 1 |
Егнатия Рогож. |
2.21 |
3.18 |
3.19 |
| 04.07.2026 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
5 - 0 |
Милсами Орхей |
1.66 |
3.36 |
4.57 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.06.2026 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
2 - 1 |
Дачия Буюкан |
1.19 |
5.32 |
10.95 |
| 18.04.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
1 - 2 |
Петрокуб Хинчещ |
8.92 |
4.68 |
1.24 |
| 08.03.2026 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
3 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.21 |
4.73 |
9.89 |
| 22.11.2025 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
3 - 1 |
Дачия Буюкан |
1.27 |
4.61 |
8.31 |
| 20.09.2025 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
0 - 2 |
Петрокуб Хинчещ |
4.75 |
3.53 |
1.58 |
| 27.07.2025 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
2 - 1 |
Дачия Буюкан |
1.50 |
3.64 |
6.15 |
| 27.10.2024 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
0 - 0 |
Петрокуб Хинчещ |
8.50 |
4.80 |
1.25 |
| 25.08.2024 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
2 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.11 |
6.83 |
15.67 |
| 04.05.2024 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
7 - 0 |
Дачия Буюкан |
- |
- |
- |
| 31.03.2024 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
3 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.21 |
6.00 |
9.75 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 9 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Дачия Буюкан имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 15.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шериф Тираспол |
7 |
5 |
2 |
0 |
16 |
5 |
+11 |
17 |
| 2 |
Петрокуб Хинчещ |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
14 |
| 3 |
Зимбру Кишинев |
7 |
3 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
11 |
| 4 |
Дачия Буюкан |
7 |
3 |
0 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
9 |
| 5 |
Политехника УТМ Кишинев |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
| 6 |
Милсами Орхей |
7 |
1 |
4 |
2 |
5 |
10 |
-5 |
7 |
| 7 |
Белци |
7 |
1 |
2 |
4 |
8 |
16 |
-8 |
5 |
| 8 |
Реал Сиреци |
7 |
0 |
4 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дачия Буюкан |
|
| Петрокуб Хинчещ |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дачия Буюкан |
Дачия Буюкан |
|
Петрокуб Хинчещ |
Петрокуб Хинчещ |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шериф Тираспол |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 3 |
|
|
| 2 |
Петрокуб Хинчещ |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Зимбру Кишинев |
0 - 4 |
|
0 - 4 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Дачия Буюкан |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
| 5 |
Политехника УТМ Кишинев |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
3 - 1 |
|
|
| 6 |
Милсами Орхей |
|
0 - 1 |
|
|
5 - 0 |
|
|
| 7 |
Белци |
|
1 - 4 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Реал Сиреци |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дачия Буюкан |
Петрокуб Хинчещ |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
10 |
15 |
| Получени Голове |
13 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.43 |
2.14 |
| Средно Получени |
1.86 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
71% |
86% |
| Мачове Получил |
71% |
71% |
| Гол/Гол |
43% |
71% |
| Над 1.5 |
71% |
86% |
| Над 2.5 |
71% |
71% |
| Над 3.5 |
43% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
9 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.00 |
| Средно Получени |
3.00 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
100% |
33% |
| Над 3.5 |
67% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.98 |
3.82 |
1.44 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.49 |
1.18 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.48 |
1.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.65 |
1.24 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.77 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.35 |
2.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите