Шотландия - Купа на Шотландия (2017 - 2018)
събота, 20 януари, 2018
17:00
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.90 |
3.60 |
3.79 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.29 |
1.90 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.39 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.01.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дънди, а гостите от Инвърнес.
Разстоянието между двата града е 132.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Денс Парк,
който има капацитет от
12 085 места.
Снимки от Google карта
стадион Денс Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънди ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.12.2017 |
Премиършип |
Сейнт Джонстън |
0 - 2 |
Дънди ФК |
2.20 |
3.25 |
3.22 |
| 26.12.2017 |
Премиършип |
Дънди ФК |
0 - 2 |
Селтик |
11.60 |
6.13 |
1.21 |
| 23.12.2017 |
Премиършип |
Мъдъруел |
1 - 1 |
Дънди ФК |
2.20 |
3.33 |
3.19 |
| 16.12.2017 |
Премиършип |
Дънди ФК |
3 - 0 |
Партик Тисъл |
2.24 |
3.22 |
3.18 |
| 12.12.2017 |
Премиършип |
Хартс |
2 - 0 |
Дънди ФК |
1.77 |
3.54 |
4.37 |
| 08.12.2017 |
Премиършип |
Дънди ФК |
0 - 1 |
Абърдийн |
4.18 |
3.58 |
1.80 |
| 02.12.2017 |
Премиършип |
Рос Каунти |
0 - 2 |
Дънди ФК |
2.06 |
3.43 |
3.36 |
| 24.11.2017 |
Премиършип |
Дънди ФК |
2 - 1 |
Рейнджърс |
6.01 |
4.32 |
1.48 |
| 18.11.2017 |
Премиършип |
Дънди ФК |
0 - 0 |
Килмарнък |
2.44 |
3.21 |
2.84 |
| 04.11.2017 |
Премиършип |
Хибърниън |
2 - 1 |
Дънди ФК |
1.42 |
4.37 |
7.02 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.01.2018 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
3 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.28 |
3.22 |
2.95 |
| 09.01.2018 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
4 - 1 |
Фолкърк |
2.12 |
3.20 |
3.25 |
| 06.01.2018 |
Чемпиъншип |
Сейнт Мирън |
1 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.12 |
3.23 |
3.30 |
| 02.01.2018 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Ливингстън |
2.20 |
3.28 |
3.07 |
| 30.12.2017 |
Чемпиъншип |
Брихин Сити |
2 - 3 |
Инвърнес КТ |
6.90 |
4.27 |
1.41 |
| 23.12.2017 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.62 |
3.25 |
2.51 |
| 16.12.2017 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 0 |
Дъмбартън |
1.51 |
3.84 |
6.00 |
| 02.12.2017 |
Чемпиъншип |
Куин ъф Саут |
0 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.27 |
3.34 |
2.89 |
| 28.11.2017 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
4 - 0 |
Брихин Сити |
1.26 |
5.36 |
9.41 |
| 25.11.2017 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 2 |
Сейнт Мирън |
2.24 |
3.31 |
2.95 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2017 |
Група за Изпадане |
Дънди ФК |
0 - 2 |
Инвърнес КТ |
2.43 |
3.39 |
2.69 |
| 04.02.2017 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
2 - 2 |
Дънди ФК |
2.10 |
3.26 |
3.39 |
| 26.11.2016 |
Премиършип |
Дънди ФК |
2 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.53 |
3.18 |
2.70 |
| 24.09.2016 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
3 - 1 |
Дънди ФК |
1.97 |
3.35 |
3.65 |
| 14.05.2016 |
Група за Изпадане |
Инвърнес КТ |
4 - 0 |
Дънди ФК |
1.99 |
3.44 |
3.41 |
| 27.02.2016 |
Премиършип |
Дънди ФК |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.42 |
3.24 |
2.80 |
| 31.10.2015 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Дънди ФК |
2.08 |
3.27 |
3.41 |
| 29.08.2015 |
Премиършип |
Дънди ФК |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.02 |
3.29 |
3.55 |
| 09.05.2015 |
Група за Титлата |
Дънди ФК |
0 - 1 |
Инвърнес КТ |
3.34 |
3.29 |
2.09 |
| 04.04.2015 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Дънди ФК |
1.80 |
3.42 |
4.28 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дънди ФК имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънди ФК класиране в Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селтик |
22 |
15 |
6 |
1 |
48 |
15 |
+33 |
51 |
| 2 |
Абърдийн |
22 |
13 |
4 |
5 |
33 |
24 |
+9 |
43 |
| 3 |
Рейнджърс |
22 |
12 |
4 |
6 |
41 |
25 |
+16 |
40 |
| 4 |
Хибърниън |
22 |
9 |
8 |
5 |
31 |
27 |
+4 |
35 |
| 5 |
Хартс |
22 |
7 |
9 |
6 |
21 |
19 |
+2 |
30 |
| 6 |
Килмарнък |
21 |
6 |
8 |
7 |
25 |
28 |
-3 |
26 |
| 7 |
Сейнт Джонстън |
21 |
7 |
5 |
9 |
21 |
30 |
-9 |
26 |
| 8 |
Мъдъруел |
21 |
7 |
3 |
11 |
26 |
32 |
-6 |
24 |
| 9 |
Хамилтън |
21 |
6 |
5 |
10 |
30 |
34 |
-4 |
23 |
| 10 |
Дънди ФК |
22 |
6 |
4 |
12 |
23 |
32 |
-9 |
22 |
| 11 |
Партик Тисъл |
22 |
5 |
5 |
12 |
19 |
37 |
-18 |
20 |
| 12 |
Рос Каунти |
22 |
4 |
5 |
13 |
21 |
36 |
-15 |
17 |
Инвърнес КТ класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Мирън |
22 |
15 |
3 |
4 |
41 |
23 |
+18 |
48 |
| 2 |
Дънди Юнайтед |
21 |
12 |
4 |
5 |
30 |
23 |
+7 |
40 |
| 3 |
Дънфърмлин |
21 |
9 |
6 |
6 |
37 |
24 |
+13 |
33 |
| 4 |
Ливингстън |
20 |
9 |
6 |
5 |
31 |
24 |
+7 |
33 |
| 5 |
Куин ъф Саут |
21 |
8 |
6 |
7 |
34 |
30 |
+4 |
30 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
22 |
8 |
6 |
8 |
29 |
25 |
+4 |
30 |
| 7 |
Грийнок Мортън |
20 |
7 |
7 |
6 |
27 |
21 |
+6 |
28 |
| 8 |
Дъмбартън |
21 |
4 |
8 |
9 |
15 |
28 |
-13 |
20 |
| 9 |
Фолкърк |
21 |
4 |
8 |
9 |
20 |
34 |
-14 |
20 |
| 10 |
Брихин Сити |
21 |
0 |
4 |
17 |
16 |
48 |
-32 |
4 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.90 |
3.60 |
3.79 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.29 |
1.90 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.39 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.01.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите