Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
събота, 18 юли, 2026
21:00
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
4.00 |
4.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.20 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дънди, а гостите от Арброут.
Разстоянието между двата града е 24.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Танадис Парк,
който има капацитет от
14 223 места.
Размерите на терена са 101 x 66 m.
Снимки от Google карта
стадион Танадис Парк.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънди Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Монтроуз |
1 - 0 |
Дънди Юнайтед |
7.70 |
5.19 |
1.31 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Стърлинг Албиън |
0 - 1 |
Дънди Юнайтед |
13.25 |
7.39 |
1.14 |
| 17.05.2026 |
Група за Изпадане |
Сейнт Мирън |
1 - 1 |
Дънди Юнайтед |
2.22 |
3.54 |
2.93 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Дънди Юнайтед |
0 - 0 |
Ливингстън |
1.70 |
3.93 |
4.36 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Абърдийн |
2 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.14 |
3.44 |
3.20 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Килмарнък |
3 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.23 |
3.49 |
2.95 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Дънди Юнайтед |
3 - 0 |
Дънди ФК |
2.02 |
3.50 |
3.40 |
| 11.04.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
3 - 2 |
Ливингстън |
1.61 |
3.97 |
5.00 |
| 04.04.2026 |
Премиършип |
Рейнджърс |
4 - 2 |
Дънди Юнайтед |
1.20 |
6.36 |
11.75 |
| 22.03.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
2 - 0 |
Селтик |
5.73 |
4.64 |
1.47 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Арброут - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Спартанс |
1 - 2 |
Арброут |
3.96 |
4.00 |
1.69 |
| 08.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Арброут |
0 - 0 |
Дънфърмлин |
2.01 |
3.51 |
3.34 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Дънфърмлин |
1 - 0 |
Арброут |
2.16 |
3.32 |
3.13 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Арброут |
2.15 |
3.13 |
3.20 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 0 |
Партик Тисъл |
3.35 |
3.24 |
2.04 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
2 - 1 |
Рейт Роувърс |
2.75 |
2.91 |
2.56 |
| 11.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 0 |
Арброут |
2.19 |
3.13 |
3.10 |
| 04.04.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
2 - 4 |
Сейнт Джонстън |
4.39 |
3.40 |
1.73 |
| 28.03.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
2 - 1 |
Арброут |
2.71 |
2.97 |
2.54 |
| 21.03.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
1 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.81 |
3.23 |
4.19 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.07.2025 |
Приятелски срещи |
Арброут |
1 - 1 |
Дънди Юнайтед |
4.33 |
3.80 |
1.62 |
| 09.03.2024 |
Чемпиъншип |
Дънди Юнайтед |
4 - 0 |
Арброут |
1.17 |
6.73 |
13.63 |
| 02.01.2024 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 3 |
Дънди Юнайтед |
10.44 |
5.71 |
1.22 |
| 27.10.2023 |
Чемпиъншип |
Дънди Юнайтед |
6 - 0 |
Арброут |
1.45 |
4.16 |
6.23 |
| 04.08.2023 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 4 |
Дънди Юнайтед |
3.47 |
3.14 |
2.04 |
| 17.07.2021 |
Купа на Лигата |
Дънди Юнайтед |
1 - 0 |
Арброут |
1.60 |
3.75 |
5.19 |
| 01.02.2020 |
Чемпиъншип |
Дънди Юнайтед |
0 - 1 |
Арброут |
1.45 |
4.00 |
6.61 |
| 14.12.2019 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 1 |
Дънди Юнайтед |
5.02 |
3.76 |
1.62 |
| 21.09.2019 |
Чемпиъншип |
Дънди Юнайтед |
2 - 1 |
Арброут |
1.44 |
4.26 |
6.40 |
| 07.09.2019 |
Чалъндж Къп |
Дънди Юнайтед |
0 - 0 |
Арброут |
1.61 |
3.91 |
4.67 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дънди Юнайтед имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънди Юнайтед класиране в Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хартс |
33 |
21 |
7 |
5 |
58 |
28 |
+30 |
70 |
| 2 |
Рейнджърс |
33 |
19 |
12 |
2 |
66 |
31 |
+35 |
69 |
| 3 |
Селтик |
33 |
21 |
4 |
8 |
59 |
35 |
+24 |
67 |
| 4 |
Мъдъруел |
33 |
14 |
12 |
7 |
52 |
29 |
+23 |
54 |
| 5 |
Хибърниън |
33 |
13 |
12 |
8 |
51 |
37 |
+14 |
51 |
| 6 |
Фолкърк |
33 |
13 |
7 |
13 |
45 |
48 |
-3 |
46 |
| 7 |
Дънди Юнайтед |
33 |
9 |
13 |
11 |
45 |
54 |
-9 |
40 |
| 8 |
Абърдийн |
33 |
9 |
6 |
18 |
33 |
48 |
-15 |
33 |
| 9 |
Дънди ФК |
33 |
8 |
9 |
16 |
34 |
53 |
-19 |
33 |
| 10 |
Сейнт Мирън |
33 |
7 |
9 |
17 |
27 |
48 |
-21 |
30 |
| 11 |
Килмарнък |
33 |
6 |
10 |
17 |
37 |
65 |
-28 |
28 |
| 12 |
Ливингстън |
33 |
1 |
13 |
19 |
35 |
66 |
-31 |
16 |
Арброут класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
4.00 |
4.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.20 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите