Шотландия - Купа на Лигата (2016 - 2017)

вторник, 19 юли, 2016
21:45
Дънди Юнайтед

Дънди Юнайтед

Каудънбийт

Каудънбийт

6 - 1
(4 - 1,  2 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 50% за Дънди Юнайтед
X 25% за равен
2 25% за Каудънбийт
Общо гласували: 4
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.25 5.25 10.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.06 1.17 3.75
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.07 9.00
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 5.50 1.14
Ср. коеф. 2.5 2.60 1.48
Ср. коеф. 3.5 1.67 2.10
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.91 1.91

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.07.2016 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Дънди, а гостите от Каудънбийт. Разстоянието между двата града е 49.0 км. Мачът ще се играе на стадион Танадис Парк, който има капацитет от 14 223 места. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Танадис Парк. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Дънди Юнайтед - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
15.07.2016 Купа на Лигата Арброут 1 - 1 Дънди Юнайтед 5.50 4.38 1.44
14.05.2016 Група за Изпадане Килмарнък 2 - 4 Дънди Юнайтед 2.45 3.41 2.61
10.05.2016 Група за Изпадане Дънди Юнайтед 3 - 3 Партик Тисъл 2.32 3.38 2.80
06.05.2016 Група за Изпадане Инвърнес КТ 2 - 3 Дънди Юнайтед 1.63 3.76 4.93
02.05.2016 Група за Изпадане Дънди ФК 2 - 1 Дънди Юнайтед 2.31 3.39 2.84
24.04.2016 Група за Изпадане Дънди Юнайтед 1 - 3 Хамилтън 1.88 3.51 3.73
16.04.2016 Купа на Шотландия Хибърниън 0 - 0 Дънди Юнайтед 2.31 3.28 2.81
09.04.2016 Премиършип Дънди Юнайтед 0 - 2 Инвърнес КТ 2.04 3.35 3.41
05.04.2016 Премиършип Партик Тисъл 1 - 0 Дънди Юнайтед 2.32 3.24 2.91
02.04.2016 Премиършип Сейнт Джонстън 0 - 1 Дънди Юнайтед 2.20 3.28 3.09

Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 домакинства.

Каудънбийт - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
16.07.2016 Купа на Лигата Каудънбийт 1 - 2 Инвърнес КТ 7.11 4.86 1.32
05.07.2016 Приятелски срещи Каудънбийт 3 - 1 Мъдъруел 6.23 5.06 1.34
07.05.2016 Л1 Плейоф Каудънбийт 1 - 0 Куинс парк ФК 2.11 3.36 3.08
04.05.2016 Л1 Плейоф Куинс парк ФК 2 - 0 Каудънбийт 2.12 3.41 2.94
30.04.2016 Първа Лига Странрар 1 - 0 Каудънбийт 1.56 4.02 4.79
23.04.2016 Първа Лига Каудънбийт 1 - 3 Стенхаусмюър 2.07 3.38 3.15
16.04.2016 Първа Лига Албион Роувърс 0 - 0 Каудънбийт 1.96 3.49 3.33
09.04.2016 Първа Лига Каудънбийт 2 - 1 Брихин Сити 2.39 3.46 2.54
02.04.2016 Първа Лига Каудънбийт 1 - 0 Еър Юнайтед 3.28 3.64 1.92
26.03.2016 Първа Лига Питърхед 0 - 1 Каудънбийт 1.22 5.54 9.78

Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
26.08.2008 Купа на Лигата Каудънбийт 1 - 5 Дънди Юнайтед 7.79 4.56 1.31
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Дънди Юнайтед класиране в Премиършип

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Селтик 33 23 7 3 78 25 +53 76
2 Абърдийн 33 21 5 7 56 36 +20 68
3 Хартс 33 17 9 7 54 33 +21 60
4 Мъдъруел 33 13 5 15 41 49 -8 44
5 Сейнт Джонстън 33 12 7 14 48 51 -3 43
6 Рос Каунти 33 13 4 16 48 55 -7 43
7 Дънди ФК 33 9 14 10 48 49 -1 41
8 Партик Тисъл 33 11 8 14 32 39 -7 41
9 Инвърнес КТ 33 10 10 13 40 43 -3 40
10 Хамилтън 33 9 9 15 36 55 -19 36
11 Килмарнък 33 8 8 17 33 54 -21 32
12 Дънди Юнайтед 33 6 6 21 33 58 -25 24

Каудънбийт класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.25 5.25 10.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.06 1.17 3.75
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.07 9.00
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 5.50 1.14
Ср. коеф. 2.5 2.60 1.48
Ср. коеф. 3.5 1.67 2.10
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.91 1.91

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.07.2016 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 50% за Дънди Юнайтед
X 25% за равен
2 25% за Каудънбийт
Общо гласували: 4