Шотландия - Премиършип (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.70 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дънди, а гостите от Мъдъруел.
Разстоянието между двата града е 101.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Танадис Парк,
който има капацитет от
14 223 места.
Размерите на терена са 101 x 66 m.
Снимки от Google карта
стадион Танадис Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънди Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.10.2026 |
Премиършип |
Селтик |
2 - 2 |
Дънди Юнайтед |
1.22 |
6.49 |
10.34 |
| 24.10.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
3 - 2 |
Абърдийн |
2.09 |
3.51 |
3.24 |
| 17.10.2026 |
Премиършип |
Сейнт Джонстън |
1 - 1 |
Дънди Юнайтед |
2.60 |
3.47 |
2.52 |
| 10.10.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 0 |
Хибърниън |
2.65 |
3.56 |
2.43 |
| 19.09.2026 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
0 - 3 |
Дънди Юнайтед |
2.31 |
3.57 |
2.80 |
| 05.09.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 1 |
Фолкърк |
1.96 |
3.65 |
3.50 |
| 02.09.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
3 - 0 |
Дънди Юнайтед |
1.98 |
3.64 |
3.45 |
| 29.08.2026 |
Премиършип |
Килмарнък |
0 - 4 |
Дънди Юнайтед |
2.44 |
3.52 |
2.64 |
| 22.08.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
0 - 2 |
Дънди ФК |
2.19 |
3.39 |
3.13 |
| 15.08.2026 |
Купа на Лигата |
Дънди Юнайтед |
0 - 4 |
Селтик |
5.06 |
3.94 |
1.55 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Мъдъруел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
1 - 0 |
Сейнт Мирън |
1.81 |
3.86 |
3.88 |
| 28.10.2026 |
Премиършип |
Сейнт Джонстън |
2 - 2 |
Мъдъруел |
2.49 |
3.37 |
2.66 |
| 25.10.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
0 - 2 |
Хартс |
3.15 |
3.66 |
2.08 |
| 17.10.2026 |
Премиършип |
Килмарнък |
3 - 2 |
Мъдъруел |
3.09 |
3.64 |
2.11 |
| 11.10.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
0 - 2 |
Селтик |
4.72 |
4.39 |
1.59 |
| 19.09.2026 |
Премиършип |
Дънди ФК |
2 - 1 |
Мъдъруел |
3.03 |
3.47 |
2.21 |
| 15.09.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
0 - 4 |
Абърдийн |
1.81 |
3.72 |
4.01 |
| 05.09.2026 |
Премиършип |
Рейнджърс |
1 - 0 |
Мъдъруел |
1.47 |
4.51 |
5.97 |
| 02.09.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
3 - 0 |
Дънди Юнайтед |
1.98 |
3.64 |
3.45 |
| 30.08.2026 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
3 - 3 |
Мъдъруел |
2.55 |
3.27 |
2.69 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
3 - 0 |
Дънди Юнайтед |
1.98 |
3.64 |
3.45 |
| 28.02.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
2 - 0 |
Дънди Юнайтед |
1.45 |
4.37 |
6.54 |
| 13.12.2025 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
0 - 0 |
Мъдъруел |
2.90 |
3.35 |
2.35 |
| 29.10.2025 |
Премиършип |
Мъдъруел |
2 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.19 |
3.42 |
3.08 |
| 22.02.2025 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 0 |
Мъдъруел |
1.71 |
3.69 |
4.72 |
| 14.12.2024 |
Премиършип |
Мъдъруел |
4 - 3 |
Дънди Юнайтед |
2.23 |
3.37 |
3.07 |
| 30.10.2024 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 2 |
Мъдъруел |
2.10 |
3.41 |
3.34 |
| 20.09.2024 |
Купа на Лигата |
Мъдъруел |
2 - 1 |
Дънди Юнайтед |
2.16 |
3.22 |
3.17 |
| 28.05.2023 |
Група за Изпадане |
Мъдъруел |
3 - 2 |
Дънди Юнайтед |
1.87 |
3.61 |
3.88 |
| 15.04.2023 |
Премиършип |
Мъдъруел |
1 - 2 |
Дънди Юнайтед |
1.96 |
3.34 |
3.89 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Дънди Юнайтед имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Премиършип класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селтик |
12 |
9 |
1 |
2 |
27 |
10 |
+17 |
28 |
| 2 |
Рейнджърс |
11 |
7 |
3 |
1 |
19 |
9 |
+10 |
24 |
| 3 |
Хартс |
11 |
6 |
2 |
3 |
24 |
17 |
+7 |
20 |
| 4 |
Фолкърк |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 5 |
Дънди ФК |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
13 |
+4 |
17 |
| 6 |
Дънди Юнайтед |
11 |
4 |
4 |
3 |
16 |
16 |
0 |
16 |
| 7 |
Сейнт Джонстън |
12 |
3 |
5 |
4 |
15 |
19 |
-4 |
14 |
| 8 |
Сейнт Мирън |
12 |
4 |
2 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
14 |
| 9 |
Мъдъруел |
12 |
3 |
3 |
6 |
14 |
20 |
-6 |
12 |
| 10 |
Абърдийн |
11 |
3 |
2 |
6 |
12 |
14 |
-2 |
11 |
| 11 |
Килмарнък |
12 |
2 |
3 |
7 |
13 |
28 |
-15 |
9 |
| 12 |
Хибърниън |
11 |
2 |
2 |
7 |
11 |
17 |
-6 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дънди Юнайтед |
|
| Мъдъруел |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дънди Юнайтед |
Дънди Юнайтед |
|
Мъдъруел |
Мъдъруел |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Селтик |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Рейнджърс |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Хартс |
|
4 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 4 |
Фолкърк |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 0 |
|
|
| 5 |
Дънди ФК |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Дънди Юнайтед |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
|
|
| 7 |
Сейнт Джонстън |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Сейнт Мирън |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 0 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 9 |
Мъдъруел |
|
3 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Абърдийн |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
0 - 4 |
|
|
| 11 |
Килмарнък |
|
0 - 4 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 12 |
Хибърниън |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дънди Юнайтед |
Мъдъруел |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
3 |
6 |
| Вкарани Голове |
16 |
14 |
| Получени Голове |
16 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.45 |
1.17 |
| Средно Получени |
1.45 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
73% |
58% |
| Мачове Получил |
73% |
75% |
| Гол/Гол |
45% |
42% |
| Над 1.5 |
91% |
75% |
| Над 2.5 |
55% |
58% |
| Над 3.5 |
36% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
10 |
| Получени Голове |
6 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.20 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
83% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
83% |
| Над 1.5 |
80% |
83% |
| Над 2.5 |
20% |
83% |
| Над 3.5 |
20% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.70 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака