Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
вторник, 14 юли, 2026
21:45
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
6.50 |
12.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.11 |
5.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.05 |
11.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.07.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дънфърмлин, а гостите от Дъмбартън.
Разстоянието между двата града е 70.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ийст Енд Парк,
който има капацитет от
11 380 места.
Размерите на терена са 105 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Ийст Енд Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънфърмлин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Ийст Килбрайд |
3 - 0 |
Дънфърмлин |
4.19 |
4.03 |
1.65 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Клайд |
1 - 2 |
Дънфърмлин |
4.39 |
3.78 |
1.62 |
| 25.06.2026 |
Приятелски срещи |
Ботошани |
1 - 0 |
Дънфърмлин |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Купа на Шотландия |
Селтик |
3 - 1 |
Дънфърмлин |
1.16 |
6.76 |
12.75 |
| 15.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Партик Тисъл |
2 - 1 |
Дънфърмлин |
1.90 |
3.43 |
3.81 |
| 12.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Дънфърмлин |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.69 |
3.23 |
2.48 |
| 08.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Арброут |
0 - 0 |
Дънфърмлин |
2.01 |
3.51 |
3.34 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Дънфърмлин |
1 - 0 |
Арброут |
2.16 |
3.32 |
3.13 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Арброут |
2.15 |
3.13 |
3.20 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Дънфърмлин |
3.57 |
3.23 |
1.96 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 равенства
в последните 3 домакинства.
Дъмбартън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дъмбартън |
0 - 4 |
Сейнт Мирън |
12.30 |
7.04 |
1.16 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Еър Юнайтед |
3 - 0 |
Дъмбартън |
1.23 |
5.35 |
9.26 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
5 - 0 |
Дъмбартън |
4.64 |
4.11 |
1.55 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Дъмбартън |
0 - 1 |
Ийст Килбрайд |
4.85 |
4.10 |
1.52 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Клайд |
2 - 0 |
Дъмбартън |
1.63 |
3.82 |
4.30 |
| 11.04.2026 |
Втора Лига |
Дъмбартън |
2 - 1 |
Стърлинг Албиън |
1.59 |
3.86 |
4.57 |
| 04.04.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
1 - 1 |
Дъмбартън |
2.14 |
3.39 |
2.87 |
| 28.03.2026 |
Втора Лига |
Дъмбартън |
2 - 2 |
Форфар Атлетик |
2.21 |
3.20 |
2.89 |
| 21.03.2026 |
Втора Лига |
Дъмбартън |
2 - 1 |
Анан Атлетик |
2.39 |
3.38 |
2.52 |
| 14.03.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
1 - 1 |
Дъмбартън |
2.08 |
3.47 |
2.95 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.07.2025 |
Купа на Лигата |
Дъмбартън |
0 - 4 |
Дънфърмлин |
5.46 |
3.94 |
1.50 |
| 17.07.2021 |
Купа на Лигата |
Дънфърмлин |
5 - 1 |
Дъмбартън |
1.25 |
5.68 |
9.87 |
| 06.10.2020 |
Купа на Лигата |
Дъмбартън |
0 - 1 |
Дънфърмлин |
5.64 |
4.29 |
1.49 |
| 28.04.2018 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
4 - 0 |
Дъмбартън |
1.13 |
7.33 |
14.70 |
| 06.01.2018 |
Чемпиъншип |
Дъмбартън |
0 - 1 |
Дънфърмлин |
3.89 |
3.47 |
1.85 |
| 25.11.2017 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
2 - 2 |
Дъмбартън |
1.42 |
4.51 |
6.11 |
| 26.08.2017 |
Чемпиъншип |
Дъмбартън |
0 - 4 |
Дънфърмлин |
4.41 |
3.71 |
1.68 |
| 15.04.2017 |
Чемпиъншип |
Дъмбартън |
0 - 2 |
Дънфърмлин |
2.72 |
3.30 |
2.36 |
| 04.03.2017 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
5 - 1 |
Дъмбартън |
1.67 |
3.71 |
4.56 |
| 29.10.2016 |
Чемпиъншип |
Дъмбартън |
2 - 2 |
Дънфърмлин |
3.14 |
3.53 |
2.06 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дънфърмлин имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънфърмлин класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Дъмбартън класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ийст Килбрайд |
36 |
21 |
6 |
9 |
77 |
46 |
+31 |
69 |
| 2 |
Спартанс |
36 |
18 |
10 |
8 |
60 |
39 |
+21 |
64 |
| 3 |
Клайд |
36 |
14 |
14 |
8 |
58 |
41 |
+17 |
56 |
| 4 |
Форфар Атлетик |
36 |
13 |
11 |
12 |
51 |
47 |
+4 |
50 |
| 5 |
Странрар |
36 |
12 |
11 |
13 |
46 |
46 |
0 |
47 |
| 6 |
Елгин Сити |
36 |
11 |
11 |
14 |
51 |
55 |
-4 |
44 |
| 7 |
Анан Атлетик |
36 |
10 |
11 |
15 |
47 |
58 |
-11 |
41 |
| 8 |
Стърлинг Албиън |
36 |
9 |
11 |
16 |
46 |
63 |
-17 |
38 |
| 9 |
Дъмбартън |
36 |
10 |
10 |
16 |
47 |
61 |
-14 |
35 |
| 10 |
Единбург Сити |
36 |
10 |
9 |
17 |
45 |
72 |
-27 |
24 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
6.50 |
12.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.11 |
5.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.05 |
11.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.07.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите