Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи (2025 - 2026)
вторник, 12 май, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.57 |
3.40 |
2.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дънфърмлин, а гостите от Глазгоу.
Разстоянието между двата града е 54.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ийст Енд Парк,
който има капацитет от
11 380 места.
Размерите на терена са 105 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Ийст Енд Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънфърмлин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Арброут |
0 - 0 |
Дънфърмлин |
2.01 |
3.51 |
3.34 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Дънфърмлин |
1 - 0 |
Арброут |
2.16 |
3.32 |
3.13 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Арброут |
2.15 |
3.13 |
3.20 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Дънфърмлин |
3.57 |
3.23 |
1.96 |
| 21.04.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 2 |
Сейнт Джонстън |
4.17 |
3.34 |
1.79 |
| 18.04.2026 |
Купа на Шотландия |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Фолкърк |
4.77 |
3.84 |
1.61 |
| 14.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еърдриониънс |
2 - 2 |
Дънфърмлин |
2.73 |
3.21 |
2.38 |
| 11.04.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 0 |
Дънфърмлин |
1.94 |
3.30 |
3.56 |
| 07.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
0 - 3 |
Дънфърмлин |
2.23 |
3.15 |
3.00 |
| 04.04.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
3 - 1 |
Грийнок Мортън |
1.84 |
3.33 |
3.91 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Партик Тисъл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.53 |
3.99 |
5.26 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 0 |
Партик Тисъл |
3.35 |
3.24 |
2.04 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еърдриониънс |
2 - 2 |
Партик Тисъл |
4.31 |
3.76 |
1.67 |
| 11.04.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 0 |
Дънфърмлин |
1.94 |
3.30 |
3.56 |
| 04.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.89 |
3.32 |
2.21 |
| 27.03.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
3 - 1 |
Рос Каунти |
1.75 |
3.40 |
4.26 |
| 24.03.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
0 - 2 |
Партик Тисъл |
3.04 |
3.08 |
2.24 |
| 20.03.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
0 - 0 |
Сейнт Джонстън |
2.95 |
3.20 |
2.23 |
| 13.03.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 2 |
Партик Тисъл |
3.89 |
3.31 |
1.85 |
| 08.03.2026 |
Купа на Шотландия |
Сейнт Мирън |
2 - 1 |
Партик Тисъл |
1.84 |
3.50 |
3.76 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 0 |
Дънфърмлин |
1.94 |
3.30 |
3.56 |
| 24.02.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
2 - 2 |
Партик Тисъл |
3.03 |
3.06 |
2.26 |
| 25.11.2025 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 0 |
Дънфърмлин |
1.81 |
3.24 |
4.16 |
| 27.09.2025 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 2 |
Партик Тисъл |
2.36 |
3.12 |
2.83 |
| 19.04.2025 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Партик Тисъл |
2.44 |
2.98 |
2.83 |
| 04.01.2025 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 4 |
Дънфърмлин |
1.84 |
3.53 |
3.69 |
| 02.11.2024 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 1 |
Партик Тисъл |
2.42 |
3.16 |
2.72 |
| 21.09.2024 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 0 |
Дънфърмлин |
2.00 |
3.32 |
3.39 |
| 06.04.2024 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.61 |
3.33 |
2.43 |
| 23.02.2024 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 3 |
Дънфърмлин |
1.58 |
3.95 |
4.76 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дънфърмлин имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.57 |
3.40 |
2.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака