Шотландия - Чемпиъншип (2016 - 2017)
17:00
Дънфърмлин
Сейнт Мирън
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.60 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дънфърмлин, а гостите от Пейсли. Разстоянието между двата града е 66.2 км. Мачът ще се играе на стадион Ийст Енд Парк, който има капацитет от 11 380 места. Размерите на терена са 105 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Ийст Енд Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дънфърмлин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2017 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 0 - 2 | Дънфърмлин | 2.92 | 3.26 | 2.27 |
| 02.01.2017 | Чемпиъншип | Рейт Роувърс | 0 - 2 | Дънфърмлин | 2.16 | 3.30 | 3.09 |
| 26.12.2016 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 1 - 1 | Фолкърк | 2.80 | 3.35 | 2.31 |
| 17.12.2016 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 2 | Дънфърмлин | 2.13 | 3.31 | 3.15 |
| 10.12.2016 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 2 - 1 | Грийнок Мортън | 2.63 | 3.40 | 2.43 |
| 03.12.2016 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 1 - 1 | Еър Юнайтед | 1.96 | 3.40 | 3.48 |
| 19.11.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 1 | Дънфърмлин | 2.28 | 3.42 | 2.78 |
| 12.11.2016 | Чалъндж Къп | Дънфърмлин | 0 - 1 | Дънди Юнайтед | 3.88 | 3.68 | 1.78 |
| 08.11.2016 | Чемпиъншип | Дънди Юнайтед | 1 - 0 | Дънфърмлин | 1.40 | 4.41 | 6.73 |
| 05.11.2016 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 0 - 0 | Рейт Роувърс | 2.33 | 3.36 | 2.77 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Сейнт Мирън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 3 | Куин ъф Саут | 2.47 | 3.20 | 2.68 |
| 31.12.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 1 | Грийнок Мортън | 2.37 | 3.30 | 2.76 |
| 24.12.2016 | Чемпиъншип | Дънди Юнайтед | 2 - 1 | Сейнт Мирън | 1.43 | 4.36 | 6.32 |
| 17.12.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 1 | Еър Юнайтед | 2.07 | 3.34 | 3.23 |
| 10.12.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 0 | Рейт Роувърс | 2.64 | 3.27 | 2.47 |
| 06.12.2016 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 3 | Сейнт Мирън | 1.80 | 3.57 | 3.94 |
| 03.12.2016 | Чемпиъншип | Фолкърк | 3 - 1 | Сейнт Мирън | 1.69 | 3.70 | 4.48 |
| 19.11.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 1 | Дънфърмлин | 2.28 | 3.42 | 2.78 |
| 13.11.2016 | Чалъндж Къп | Сейнт Мирън | 2 - 1 | Еър Юнайтед | 2.07 | 3.29 | 3.31 |
| 05.11.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 1 | Дъмбартън | 2.02 | 3.39 | 3.33 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 1 | Дънфърмлин | 2.28 | 3.42 | 2.78 |
| 24.09.2016 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 4 - 3 | Сейнт Мирън | 2.11 | 3.42 | 3.10 |
| 10.10.2015 | Чалъндж Къп | Сейнт Мирън | 4 - 0 | Дънфърмлин | 2.56 | 3.34 | 2.46 |
| 26.08.2014 | Купа на Лигата | Сейнт Мирън | 2 - 1 | Дънфърмлин | 1.46 | 4.33 | 5.58 |
| 21.04.2012 | Премиършип | Сейнт Мирън | 4 - 4 | Дънфърмлин | 1.70 | 3.43 | 5.00 |
| 24.03.2012 | Премиършип | Дънфърмлин | 1 - 1 | Сейнт Мирън | 3.19 | 3.24 | 2.19 |
| 19.11.2011 | Премиършип | Сейнт Мирън | 2 - 1 | Дънфърмлин | 1.71 | 3.51 | 4.79 |
| 25.07.2011 | Премиършип | Дънфърмлин | 0 - 0 | Сейнт Мирън | 2.20 | 3.18 | 3.11 |
| 23.09.2008 | Купа на Лигата | Дънфърмлин | 2 - 0 | Сейнт Мирън | 2.63 | 3.28 | 2.37 |
| 30.04.2007 | Премиършип | Сейнт Мирън | 0 - 1 | Дънфърмлин | 2.27 | 3.18 | 2.84 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дънфърмлин имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Чемпиъншип класиране към 14.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниън | 20 | +24 | 42 |
| 2 | Дънди Юнайтед | 20 | +10 | 38 |
| 3 | Грийнок Мортън | 19 | +7 | 31 |
| 4 | Фолкърк | 20 | +6 | 30 |
| 5 | Рейт Роувърс | 19 | -1 | 25 |
| 6 | Дънфърмлин | 20 | -3 | 24 |
| 7 | Куин ъф Саут | 20 | -4 | 24 |
| 8 | Дъмбартън | 20 | -8 | 21 |
| 9 | Еър Юнайтед | 20 | -12 | 19 |
| 10 | Сейнт Мирън | 20 | -19 | 12 |
Хронология в първенството
| Дънфърмлин | |
| Сейнт Мирън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дънфърмлин | Дънфърмлин | Сейнт Мирън | Сейнт Мирън | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниън | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Дънди Юнайтед | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Грийнок Мортън | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Фолкърк | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Рейт Роувърс | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Дънфърмлин | - | - | - | 0 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 7 | Куин ъф Саут | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 8 | Дъмбартън | 4 - 3 | 2 - 2 | 4 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Еър Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Сейнт Мирън | 4 - 3 | 0 - 1 | 4 - 3 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Дънфърмлин | Сейнт Мирън | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 24 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 12 | 5 |
Форма в шампионата
| Дънфърмлин | Сейнт Мирън | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 8 |
2
6 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 3 |
1
2 6 |
Голове в шампионата
| Дънфърмлин | Сейнт Мирън | |
|
Вкарани
Получени |
26
29 |
18
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
16 |
12
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.60 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
