Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
22:00
Данубио Монтевидео
Дефенсор Спортинг
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.20 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 9.2 км. Мачът ще се играе на стадион Хардинес дел Иподромо, който има капацитет от 18 000 места. Снимки от Google карта стадион Хардинес дел Иподромо. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Данубио Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 1 | Данубио Монтевидео | 3.24 | 3.05 | 2.12 |
| 03.12.2017 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 1 - 0 | Бостън Ривър | 2.00 | 3.41 | 3.17 |
| 26.11.2017 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 5 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.91 | 3.23 | 2.25 |
| 23.11.2017 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 2 - 2 | Ел Танкуе Сислей | 1.64 | 3.74 | 4.52 |
| 19.11.2017 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 5 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.50 | 3.19 | 2.55 |
| 16.11.2017 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 2 | Пенярол Монтевидео | 4.62 | 3.56 | 1.65 |
| 11.11.2017 | Примера Дивисион | Ривър Плейт Монтевидео | 1 - 1 | Данубио Монтевидео | 2.53 | 3.17 | 2.58 |
| 08.11.2017 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 2 - 2 | Пласа Колония | 1.66 | 3.50 | 4.66 |
| 05.11.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.40 | 3.21 | 2.66 |
| 15.10.2017 | Примера Дивисион | Хув. де Лас Пиедрас | 2 - 1 | Данубио Монтевидео | 3.53 | 3.26 | 1.94 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Дефенсор Спортинг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2018 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 3 - 0 | Атенас Сан Карлос | 1.63 | 3.68 | 4.52 |
| 11.12.2017 | Финална Фаза | Пенярол Монтевидео | 0 - 0 | Дефенсор Спортинг | 1.64 | 3.64 | 4.58 |
| 07.12.2017 | Финална Фаза | Дефенсор Спортинг | 0 - 1 | Пенярол Монтевидео | 3.30 | 3.50 | 0.00 |
| 03.12.2017 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 0 - 2 | Феникс Монтевидео | 1.60 | 3.58 | 4.92 |
| 26.11.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.03 | 3.21 | 3.38 |
| 24.11.2017 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 1.61 | 3.61 | 4.81 |
| 19.11.2017 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 0 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.97 | 3.13 | 2.24 |
| 17.11.2017 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 2 | Ливърпул Монтевидео | 1.58 | 3.75 | 4.98 |
| 13.11.2017 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 0 - 2 | Дефенсор Спортинг | 4.40 | 3.33 | 1.73 |
| 08.11.2017 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 4 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 1.97 | 3.29 | 3.42 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.18 | 3.18 | 2.97 |
| 05.03.2017 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 2 | Дефенсор Спортинг | 2.15 | 3.24 | 2.99 |
| 27.11.2016 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 0 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.41 | 3.13 | 2.67 |
| 28.02.2016 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 3 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.25 | 3.19 | 2.85 |
| 06.09.2015 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 2 - 3 | Дефенсор Спортинг | 2.29 | 3.22 | 2.73 |
| 17.05.2015 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | Данубио Монтевидео | 2.07 | 3.26 | 3.08 |
| 09.11.2014 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 2 - 1 | Дефенсор Спортинг | 3.07 | 3.32 | 2.05 |
| 23.03.2014 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.08 | 3.22 | 3.20 |
| 16.01.2014 | Приятелски срещи | Дефенсор Спортинг | 0 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.15 | 3.10 | 3.00 |
| 26.10.2013 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 3 | Данубио Монтевидео | 2.03 | 3.22 | 3.31 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Данубио Монтевидео имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 11.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Монтевидео | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Монтевидео Уондърърс | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Прогресо Монтевидео | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Дефенсор Спортинг | 1 | +3 | 3 |
| 5 | Феникс Монтевидео | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Пенярол Монтевидео | 1 | +2 | 3 |
| 7 | Ливърпул Монтевидео | 1 | 0 | 3 |
| 8 | Ривър Плейт Монтевидео | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Данубио Монтевидео | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Серо Монтевидео | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Ел Танкуе Сислей | 1 | 0 | 0 |
| 12 | Бостън Ривър | 2 | -2 | 0 |
| 13 | Расинг Клуб Монтевидео | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Атенас Сан Карлос | 1 | -3 | 0 |
| 15 | Монтевидео Сити Торке | 2 | -5 | 0 |
| 16 | Рампла Хуниорс | 2 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Данубио Монтевидео | |
| Дефенсор Спортинг | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Данубио Монтевидео | Дефенсор Спортинг | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 1 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 11 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Данубио Монтевидео | Дефенсор Спортинг | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Данубио Монтевидео | Дефенсор Спортинг | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
3
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.20 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
