Южна Африка - Висша Лига (2026 - 2027)
вторник, 1 септември, 2026
20:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
2.95 |
2.63 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.34 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.76 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.40 |
1.49 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.43 |
2.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.12 |
5.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дърбан, а гостите от Стеленбош.
Мачът ще се играе в Питермарицбург,
разстоянието от Питермарицбург до Дърбан е
67.0 км.,
а от Питермарицбург до Стеленбош е
1 190.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хари Гуала,
който има капацитет от
12 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Хари Гуала.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дърбан Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.08.2026 |
Висша Лига |
Крюгер Юнайтед |
0 - 2 |
Дърбан Сити |
3.12 |
2.87 |
2.32 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
1 - 1 |
Ричардс Бей |
2.15 |
2.79 |
3.59 |
| 12.08.2026 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
0 - 0 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
2.55 |
2.81 |
2.85 |
| 08.08.2026 |
МТН 8 |
Орландо Пайрътс |
1 - 1 |
Дърбан Сити |
1.21 |
5.44 |
10.81 |
| 01.08.2026 |
Висша Лига |
Сехухуне Юн. |
1 - 0 |
Дърбан Сити |
1.89 |
3.00 |
4.26 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
0 - 1 |
АмаЗулу Дърбан |
2.33 |
3.00 |
2.94 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Орландо Пайрътс |
0 - 0 |
Дърбан Сити |
1.18 |
5.70 |
14.05 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
0 - 0 |
Стеленбош |
2.67 |
2.75 |
2.75 |
| 05.05.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
2 - 2 |
Дърбан Сити |
2.21 |
2.83 |
3.39 |
| 02.05.2026 |
Недбанк Къп |
Дърбан Сити |
2 - 1 |
ТС Галакси |
2.31 |
2.88 |
2.99 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Стеленбош - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.08.2026 |
Висша Лига |
Ламонтвил Голдън Ероус |
1 - 0 |
Стеленбош |
2.51 |
2.83 |
2.86 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Стеленбош |
3 - 1 |
Марумо Галантс |
1.88 |
2.99 |
4.29 |
| 11.08.2026 |
Висша Лига |
Полокване Сити |
3 - 3 |
Стеленбош |
2.44 |
2.74 |
3.08 |
| 01.08.2026 |
Висша Лига |
Стеленбош |
0 - 1 |
АмаЗулу Дърбан |
2.03 |
2.94 |
3.78 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Марумо Галантс |
0 - 0 |
Стеленбош |
2.18 |
2.96 |
3.26 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Стеленбош |
2 - 0 |
Орбит Колидж |
1.72 |
3.51 |
4.30 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
0 - 0 |
Стеленбош |
2.67 |
2.75 |
2.75 |
| 05.05.2026 |
Висша Лига |
Стеленбош |
0 - 2 |
Орландо Пайрътс |
6.69 |
3.56 |
1.50 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Полокване Сити |
1 - 0 |
Стеленбош |
2.76 |
2.65 |
2.74 |
| 22.04.2026 |
Висша Лига |
Мамелоди Съндаунс |
1 - 1 |
Стеленбош |
1.35 |
4.19 |
8.08 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
0 - 0 |
Стеленбош |
2.67 |
2.75 |
2.75 |
| 24.09.2025 |
Висша Лига |
Стеленбош |
0 - 0 |
Дърбан Сити |
1.93 |
2.89 |
4.22 |
| 13.05.2023 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
1 - 0 |
Стеленбош |
2.19 |
2.99 |
3.23 |
| 04.10.2022 |
Висша Лига |
Стеленбош |
3 - 0 |
Дърбан Сити |
2.45 |
2.68 |
3.14 |
| 07.05.2022 |
Висша Лига |
Стеленбош |
1 - 1 |
Дърбан Сити |
2.06 |
2.70 |
4.08 |
| 12.12.2021 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
0 - 0 |
Стеленбош |
2.59 |
2.73 |
2.90 |
| 27.04.2021 |
Висша Лига |
Стеленбош |
0 - 1 |
Дърбан Сити |
2.60 |
2.80 |
2.81 |
| 18.12.2020 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
2 - 2 |
Стеленбош |
2.74 |
2.75 |
2.72 |
| 28.02.2020 |
Висша Лига |
Дърбан Сити |
3 - 0 |
Стеленбош |
1.90 |
3.01 |
4.13 |
| 07.02.2020 |
Недбанк Къп |
Стеленбош |
2 - 2 |
Дърбан Сити |
3.10 |
2.86 |
2.34 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 1 победа
и 6 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дърбан Сити имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 01.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Орландо Пайрътс |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
10 |
| 2 |
Мамелоди Съндаунс |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
10 |
| 3 |
Кайзер Чийфс |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
8 |
| 4 |
АмаЗулу Дърбан |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 5 |
Милфорд |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
7 |
| 6 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
4 |
1 |
3 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
6 |
| 7 |
Сехухуне Юнайтед |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
6 |
| 8 |
Дърбан Сити |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 9 |
ТС Галакси |
4 |
1 |
2 |
1 |
7 |
7 |
0 |
5 |
| 10 |
Полокване Сити |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
5 |
| 11 |
Стеленбош |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
4 |
| 12 |
Ричардс Бей |
4 |
0 |
3 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 13 |
Чипа Юнайтед |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 14 |
Сивелеле |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 15 |
Марумо Галантс |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
1 |
| 16 |
Крюгер Юнайтед |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
7 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дърбан Сити |
|
| Стеленбош |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дърбан Сити |
Дърбан Сити |
|
Стеленбош |
Стеленбош |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Орландо Пайрътс |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Мамелоди Съндаунс |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Кайзер Чийфс |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
АмаЗулу Дърбан |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Милфорд |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Сехухуне Юнайтед |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Дърбан Сити |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
ТС Галакси |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Полокване Сити |
|
|
|
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 11 |
Стеленбош |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Ричардс Бей |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 13 |
Чипа Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Сивелеле |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Марумо Галантс |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 16 |
Крюгер Юнайтед |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дърбан Сити |
Стеленбош |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
3 |
6 |
| Получени Голове |
2 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
25% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
3 |
| Получени Голове |
1 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.50 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
2.95 |
2.63 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.34 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.76 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.40 |
1.49 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.43 |
2.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.12 |
5.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака