Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Дармщат 98
(Германия)
Саарбрюкен
(Германия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 4.11 | 4.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.18 | 2.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 3.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.27 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.62 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.64 | 2.14 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2024 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дармщат, а гостите от Саарбрюкен. Разстоянието между двата града е 139.5 км.
Отговорна Игра
Дармщат 98 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Дармщат 98 | 5 - 1 | Суифт Есперанж | 1.12 | 7.58 | 14.42 |
| 10.07.2024 | Приятелски срещи | ФСВ Франкфурт | 1 - 0 | Дармщат 98 | 10.08 | 6.78 | 1.17 |
| 18.05.2024 | Бундеслига | Борусия Дортмунд | 4 - 0 | Дармщат 98 | 1.13 | 9.63 | 15.86 |
| 12.05.2024 | Бундеслига | Дармщат 98 | 0 - 6 | Хофенхайм | 4.70 | 4.60 | 1.60 |
| 04.05.2024 | Бундеслига | Волфсбург | 3 - 0 | Дармщат 98 | 1.39 | 5.04 | 7.53 |
| 28.04.2024 | Бундеслига | Дармщат 98 | 0 - 1 | Хайденхайм | 3.12 | 3.63 | 2.18 |
| 20.04.2024 | Бундеслига | Кьолн | 0 - 2 | Дармщат 98 | 1.49 | 4.52 | 6.20 |
| 14.04.2024 | Бундеслига | Дармщат 98 | 0 - 1 | Фрайбург | 3.93 | 3.84 | 1.85 |
| 06.04.2024 | Бундеслига | Майнц 05 | 4 - 0 | Дармщат 98 | 1.42 | 4.76 | 7.52 |
| 31.03.2024 | Бундеслига | Бохум | 2 - 2 | Дармщат 98 | 1.45 | 4.71 | 6.53 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Саарбрюкен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Щутгарт II | 1 - 2 | Саарбрюкен | 2.92 | 3.56 | 2.02 |
| 18.05.2024 | Трета Лига | Ян Регенсбург | 0 - 1 | Саарбрюкен | 1.80 | 3.76 | 3.68 |
| 12.05.2024 | Трета Лига | Саарбрюкен | 2 - 1 | Фрайбург II | 1.39 | 4.61 | 6.22 |
| 05.05.2024 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 4 - 1 | Саарбрюкен | 1.85 | 3.63 | 3.54 |
| 27.04.2024 | Трета Лига | Саарбрюкен | 0 - 1 | Халешер | 1.46 | 4.35 | 5.42 |
| 24.04.2024 | Трета Лига | Саарбрюкен | 1 - 1 | Рот-Вайс Есен | 1.62 | 4.00 | 4.43 |
| 20.04.2024 | Трета Лига | Мюнхен 1860 | 1 - 1 | Саарбрюкен | 3.16 | 3.36 | 2.07 |
| 13.04.2024 | Трета Лига | Саарбрюкен | 4 - 1 | Зандхаузен | 1.79 | 3.79 | 3.62 |
| 10.04.2024 | Трета Лига | Саарбрюкен | 2 - 1 | Унтерхахинг | 1.52 | 4.05 | 5.37 |
| 07.04.2024 | Трета Лига | Динамо Дрезден | 1 - 3 | Саарбрюкен | 1.67 | 3.59 | 4.50 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2020 | Приятелски срещи | Саарбрюкен | 0 - 3 | Дармщат 98 | 3.99 | 4.04 | 1.63 |
| 22.03.2014 | Трета Лига | Дармщат 98 | 1 - 0 | Саарбрюкен | 1.52 | 3.71 | 5.61 |
| 28.09.2013 | Трета Лига | Саарбрюкен | 0 - 1 | Дармщат 98 | 2.56 | 3.16 | 2.53 |
| 20.04.2013 | Трета Лига | Дармщат 98 | 1 - 2 | Саарбрюкен | 2.14 | 3.09 | 3.23 |
| 27.10.2012 | Трета Лига | Саарбрюкен | 3 - 1 | Дармщат 98 | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Дармщат 98 имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 4.11 | 4.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.18 | 2.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 3.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.27 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.62 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.64 | 2.14 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2024 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра