Белгия - Чалънджър Про Лига (2020 - 2021)
20:00
Дайнзе
Унион Сент Жилоаз
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.25 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.33 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.08.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дайнзе, а гостите от Синт Гилис. Разстоянието между двата града е 60.2 км. Мачът ще се играе на стадион Бургмайстер ван де Виле, който има капацитет от 7 515 места. Снимки от Google карта стадион Бургмайстер ван де Виле. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Дайнзе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2020 | Приятелски срещи | Кортрийк | 0 - 1 | Дайнзе | 2.32 | 3.59 | 2.49 |
| 25.07.2020 | Приятелски срещи | Дайнзе | 4 - 0 | Серкъл Брюж | 4.74 | 4.01 | 1.54 |
| 22.07.2020 | Приятелски срещи | Клуб Брюж | 1 - 0 | Дайнзе | 1.06 | 9.57 | 16.10 |
| 18.08.2019 | Купа на Белгия | Дайнзе | 0 - 0 | Хейст | 1.73 | 3.80 | 4.20 |
| 06.07.2019 | Приятелски срещи | Дайнзе | 0 - 2 | Зулте Варегем | 5.67 | 4.99 | 1.38 |
| 18.04.2019 | Приятелски срещи | Локерен | 2 - 3 | Дайнзе | 1.57 | 4.30 | 4.00 |
| 05.12.2018 | Купа на Белгия | Дайнзе | 1 - 3 | Ойпен | 4.10 | 3.50 | 1.83 |
| 26.09.2018 | Купа на Белгия | Дайнзе | 2 - 0 | Клуб Брюж | 13.72 | 7.86 | 1.11 |
| 18.07.2017 | Приятелски срещи | Дайнзе | 1 - 2 | Локерен | 9.54 | 5.92 | 1.20 |
| 09.07.2016 | Приятелски срещи | Дайнзе | 1 - 2 | Зулте Варегем | 7.19 | 6.50 | 1.22 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 7 домакинства.
Унион Сент Жилоаз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2020 | Приятелски срещи | Ланс | 1 - 3 | Унион Сент Жилоаз | - | - | - |
| 01.08.2020 | Приятелски срещи | Роял Ексел | 0 - 2 | Унион Сент Жилоаз | 1.75 | 4.00 | 3.40 |
| 25.07.2020 | Приятелски срещи | Остенде | 1 - 2 | Унион Сент Жилоаз | 1.63 | 3.97 | 4.05 |
| 18.07.2020 | Приятелски срещи | Ойпен | 0 - 2 | Унион Сент Жилоаз | 1.64 | 3.81 | 4.18 |
| 15.07.2020 | Приятелски срещи | Генк | 3 - 1 | Унион Сент Жилоаз | 1.43 | 4.53 | 5.39 |
| 28.02.2020 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 3 - 1 | Вестерло | 2.32 | 3.28 | 2.89 |
| 21.02.2020 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 3 - 5 | Унион Сент Жилоаз | 2.81 | 3.31 | 2.35 |
| 15.02.2020 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 3 - 3 | Рьозеларе | 1.48 | 4.09 | 5.89 |
| 11.02.2020 | Белгия | Оуд Хеверле Льовен | 0 - 0 | Унион Сент Жилоаз | 2.74 | 3.33 | 2.40 |
| 08.02.2020 | Чалънджър Лига | Виртон | 0 - 0 | Унион Сент Жилоаз | 2.47 | 3.20 | 2.73 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 8 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2016 | Чалънджър Лига | Дайнзе | 2 - 1 | Унион Сент Жилоаз | 3.46 | 3.51 | 1.89 |
| 09.12.2015 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 3 - 0 | Дайнзе | 1.43 | 4.13 | 5.82 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Дайнзе имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.25 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.33 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.08.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра