Нидерландия - Ередивизи - Плейофи (2017 - 2018)
неделя, 20 май, 2018
17:45
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
5.00 |
7.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.18 |
3.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.12 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
8.00 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.60 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.00 |
1.72 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.05.2018 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дутинхем, а гостите от Алмере.
Разстоянието между двата града е 86.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Де Вийверберг,
който има капацитет от
12 600 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Де Вийверберг.
Мачът ще се играе в 16:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Де Граафшап - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2018 |
Д1 Плейоф |
Алмере Сити |
1 - 1 |
Де Граафшап |
2.89 |
3.81 |
2.08 |
| 13.05.2018 |
Д1 Плейоф |
Де Граафшап |
4 - 2 |
Телстар |
1.39 |
4.91 |
6.08 |
| 10.05.2018 |
Д1 Плейоф |
Телстар |
3 - 2 |
Де Граафшап |
3.34 |
3.63 |
1.95 |
| 28.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Йънг АЗ Алкмаар |
2 - 2 |
Де Граафшап |
4.19 |
4.23 |
1.62 |
| 20.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
1 - 0 |
Телстар |
1.48 |
4.46 |
5.14 |
| 13.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
ТОП Ос |
1 - 4 |
Де Граафшап |
3.83 |
4.01 |
1.70 |
| 09.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
4 - 2 |
Алмере Сити |
1.33 |
5.15 |
6.68 |
| 06.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
ФК Айндховен |
2 - 4 |
Де Граафшап |
3.88 |
4.17 |
1.67 |
| 02.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
2 - 1 |
Ден Бош |
1.39 |
4.53 |
6.27 |
| 30.03.2018 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
1 - 0 |
Ваалвийк |
1.30 |
5.09 |
7.84 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи
в последните 5 домакинства.
Алмере Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2018 |
Д1 Плейоф |
Алмере Сити |
1 - 1 |
Де Граафшап |
2.89 |
3.81 |
2.08 |
| 13.05.2018 |
Д1 Плейоф |
Рода |
1 - 2 |
Алмере Сити |
1.31 |
5.14 |
7.51 |
| 10.05.2018 |
Д1 Плейоф |
Алмере Сити |
0 - 0 |
Рода |
3.29 |
3.85 |
1.90 |
| 05.05.2018 |
Д1 Плейоф |
Алмере Сити |
3 - 2 |
МВВ Маастрихт |
2.00 |
3.74 |
3.11 |
| 01.05.2018 |
Д1 Плейоф |
МВВ Маастрихт |
1 - 3 |
Алмере Сити |
1.80 |
3.71 |
3.73 |
| 28.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 0 |
Волендам |
2.24 |
3.83 |
2.57 |
| 20.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
ФК Айндховен |
3 - 2 |
Алмере Сити |
2.22 |
3.79 |
2.63 |
| 13.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 1 |
Йънг ПСВ |
2.22 |
3.66 |
2.68 |
| 09.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
4 - 2 |
Алмере Сити |
1.33 |
5.15 |
6.68 |
| 06.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 1 |
Йънг Утрехт |
1.39 |
4.79 |
5.80 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2018 |
Д1 Плейоф |
Алмере Сити |
1 - 1 |
Де Граафшап |
2.89 |
3.81 |
2.08 |
| 09.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
4 - 2 |
Алмере Сити |
1.33 |
5.15 |
6.68 |
| 08.12.2017 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 1 |
Де Граафшап |
3.68 |
3.85 |
1.78 |
| 21.04.2017 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
1 - 2 |
Де Граафшап |
2.45 |
3.54 |
2.47 |
| 16.12.2016 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
4 - 1 |
Алмере Сити |
1.98 |
3.63 |
3.21 |
| 15.05.2015 |
Д1 Плейоф |
Де Граафшап |
1 - 1 |
Алмере Сити |
1.51 |
4.11 |
5.28 |
| 11.05.2015 |
Д1 Плейоф |
Алмере Сити |
1 - 1 |
Де Граафшап |
2.82 |
3.40 |
2.26 |
| 16.03.2015 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 2 |
Де Граафшап |
2.42 |
3.37 |
2.58 |
| 16.08.2014 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
3 - 0 |
Алмере Сити |
1.77 |
3.74 |
3.77 |
| 24.01.2014 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
1 - 1 |
Де Граафшап |
3.48 |
3.56 |
1.90 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 1 победа
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Де Граафшап имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Ерсте Дивизи
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йънг Аякс |
38 |
25 |
4 |
9 |
89 |
54 |
+35 |
79 |
| 2 |
Фортуна Ситард |
38 |
24 |
6 |
8 |
81 |
41 |
+40 |
78 |
| 3 |
НЕК Ниймеген |
38 |
22 |
8 |
8 |
82 |
46 |
+36 |
74 |
| 4 |
Де Граафшап |
38 |
18 |
11 |
9 |
78 |
47 |
+31 |
65 |
| 5 |
Йънг ПСВ |
38 |
19 |
7 |
12 |
76 |
54 |
+22 |
64 |
| 6 |
Телстар |
38 |
16 |
13 |
9 |
66 |
63 |
+3 |
61 |
| 7 |
Еммен |
38 |
14 |
16 |
8 |
58 |
50 |
+8 |
58 |
| 8 |
Камбур |
38 |
16 |
10 |
12 |
58 |
53 |
+5 |
58 |
| 9 |
Алмере Сити |
38 |
15 |
7 |
16 |
70 |
76 |
-6 |
52 |
| 10 |
МВВ Маастрихт |
38 |
14 |
8 |
16 |
57 |
56 |
+1 |
50 |
| 11 |
Ден Бош |
38 |
12 |
11 |
15 |
59 |
55 |
+4 |
47 |
| 12 |
ФК Айндховен |
38 |
14 |
5 |
19 |
61 |
83 |
-22 |
47 |
| 13 |
Дордрехт |
38 |
14 |
5 |
19 |
57 |
81 |
-24 |
47 |
| 14 |
Волендам |
38 |
13 |
7 |
18 |
59 |
67 |
-8 |
46 |
| 15 |
ТОП Ос |
38 |
12 |
10 |
16 |
53 |
65 |
-12 |
46 |
| 16 |
Йънг АЗ Алкмаар |
38 |
14 |
4 |
20 |
57 |
70 |
-13 |
46 |
| 17 |
Го Ахед Игълс |
38 |
9 |
10 |
19 |
48 |
68 |
-20 |
37 |
| 18 |
Ваалвийк |
38 |
8 |
13 |
17 |
37 |
61 |
-24 |
37 |
| 19 |
Хелмонд Спорт |
38 |
9 |
9 |
20 |
50 |
67 |
-17 |
36 |
| 20 |
Йънг Утрехт |
38 |
7 |
6 |
25 |
37 |
76 |
-39 |
27 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
5.00 |
7.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.18 |
3.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.12 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
8.00 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.60 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.00 |
1.72 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.05.2018 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите