Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
15:30
Де Граафшап
Ден Бош
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.75 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.19 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.66 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дутинхем, а гостите от Хертогенбош. Разстоянието между двата града е 73.8 км. Мачът ще се играе на стадион Де Вийверберг, който има капацитет от 12 600 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Де Вийверберг. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Де Граафшап - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 1 - 0 | Ваалвийк | 1.30 | 5.09 | 7.84 |
| 23.03.2018 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 1 - 1 | Де Граафшап | 1.41 | 4.55 | 5.99 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 4 | Йънг Аякс | 2.05 | 3.70 | 2.99 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 1 | Де Граафшап | 2.39 | 3.47 | 2.56 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 0 - 1 | Дордрехт | 1.24 | 5.64 | 8.50 |
| 04.03.2018 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 0 - 4 | Де Граафшап | 3.45 | 3.65 | 1.88 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 1 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.37 | 4.74 | 6.41 |
| 16.02.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 5 - 2 | Де Граафшап | 2.10 | 3.49 | 3.01 |
| 09.02.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Волендам | 1.55 | 4.15 | 4.70 |
| 02.02.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 7 - 0 | Йънг Утрехт | 1.25 | 5.71 | 8.41 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Ден Бош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.29 | 3.37 | 2.76 |
| 25.03.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 1 - 0 | Ден Бош | 1.73 | 3.72 | 4.03 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 4 - 1 | Дордрехт | 1.87 | 3.58 | 3.60 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | Ден Бош | 2.17 | 3.33 | 3.00 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 0 | ТОП Ос | 1.90 | 3.60 | 3.43 |
| 05.03.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 1 | Ден Бош | 2.78 | 3.47 | 2.21 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 0 | Ваалвийк | 1.84 | 3.56 | 3.62 |
| 19.02.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 1 | Ден Бош | 1.54 | 4.20 | 4.67 |
| 09.02.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 4 - 0 | ФК Айндховен | 2.01 | 3.66 | 3.08 |
| 02.02.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 3 - 2 | Телстар | 1.98 | 3.55 | 3.24 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Де Граафшап | 3.82 | 3.69 | 1.78 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 0 - 3 | Ден Бош | 1.50 | 4.22 | 5.35 |
| 12.08.2016 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | Де Граафшап | 2.76 | 3.46 | 2.25 |
| 18.04.2015 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 0 | Ден Бош | 1.55 | 3.94 | 5.09 |
| 03.10.2014 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 2 | Де Граафшап | 2.10 | 3.46 | 2.99 |
| 14.12.2013 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 5 | Ден Бош | 1.65 | 3.80 | 4.47 |
| 30.08.2013 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 2 | Де Граафшап | 2.36 | 3.30 | 2.70 |
| 03.05.2013 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 4 | Де Граафшап | 2.01 | 3.53 | 3.10 |
| 14.12.2012 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 0 | Ден Бош | 2.16 | 3.38 | 3.01 |
| 13.05.2012 | Д1 Плейоф | Де Граафшап | 1 - 1 | Ден Бош | 1.83 | 3.51 | 3.76 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Де Граафшап имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 02.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Ситард | 32 | +32 | 62 |
| 2 | НЕК Ниймеген | 32 | +30 | 61 |
| 3 | Йънг Аякс | 32 | +27 | 61 |
| 4 | Йънг ПСВ | 32 | +12 | 54 |
| 5 | Телстар | 32 | +6 | 54 |
| 6 | Еммен | 32 | +9 | 51 |
| 7 | Де Граафшап | 32 | +22 | 49 |
| 8 | Дордрехт | 32 | -15 | 46 |
| 9 | Ден Бош | 32 | +11 | 44 |
| 10 | МВВ Маастрихт | 32 | +3 | 43 |
| 11 | ТОП Ос | 32 | -6 | 41 |
| 12 | Камбур | 32 | -5 | 40 |
| 13 | Волендам | 32 | -7 | 40 |
| 14 | Алмере Сити | 32 | -11 | 40 |
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 32 | -11 | 39 |
| 16 | Го Ахед Игълс | 32 | -8 | 37 |
| 17 | ФК Айндховен | 32 | -23 | 37 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 32 | -8 | 35 |
| 19 | Ваалвийк | 32 | -20 | 29 |
| 20 | Йънг Утрехт | 32 | -38 | 20 |
Хронология в първенството
| Де Граафшап | |
| Ден Бош | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Де Граафшап | Де Граафшап | Ден Бош | Ден Бош | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фортуна Ситард | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 4 | |||
| 2 | НЕК Ниймеген | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Йънг Аякс | 2 - 4 | 0 - 5 | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Йънг ПСВ | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 5 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Телстар | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 6 | Еммен | 2 - 2 | 5 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 7 | Де Граафшап | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 8 | Дордрехт | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 9 | Ден Бош | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 10 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 11 | ТОП Ос | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 12 | Камбур | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 13 | Волендам | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Алмере Сити | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 16 | Го Ахед Игълс | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 1 | 3 - 0 | |||
| 17 | ФК Айндховен | 4 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 19 | Ваалвийк | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Йънг Утрехт | 7 - 0 | 1 - 4 | 7 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Де Граафшап | Ден Бош | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 49 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 13 |
| Точки | 27 | 13 |
Форма в шампионата
| Де Граафшап | Ден Бош | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
10 9 |
11
11 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 5 |
2
7 7 |
Голове в шампионата
| Де Граафшап | Ден Бош | |
|
Вкарани
Получени |
61
39 |
52
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
30
18 |
17
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.75 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.19 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.66 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
