Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
Де Граафшап
Телстар
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.19 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дутинхем, а гостите от Велсен. Разстоянието между двата града е 124.5 км. Мачът ще се играе на стадион Де Вийверберг, който има капацитет от 12 600 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Де Вийверберг. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Де Граафшап - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 4 | Де Граафшап | 3.83 | 4.01 | 1.70 |
| 09.04.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 4 - 2 | Алмере Сити | 1.33 | 5.15 | 6.68 |
| 06.04.2018 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 4 | Де Граафшап | 3.88 | 4.17 | 1.67 |
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Ден Бош | 1.39 | 4.53 | 6.27 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 1 - 0 | Ваалвийк | 1.30 | 5.09 | 7.84 |
| 23.03.2018 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 1 - 1 | Де Граафшап | 1.41 | 4.55 | 5.99 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 4 | Йънг Аякс | 2.05 | 3.70 | 2.99 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 1 | Де Граафшап | 2.39 | 3.47 | 2.56 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 0 - 1 | Дордрехт | 1.24 | 5.64 | 8.50 |
| 04.03.2018 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 0 - 4 | Де Граафшап | 3.45 | 3.65 | 1.88 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Телстар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Ерсте Дивизи | Телстар | 1 - 0 | Йънг Утрехт | 1.43 | 4.51 | 5.70 |
| 09.04.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 3 | Телстар | 1.60 | 4.02 | 4.52 |
| 06.04.2018 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 0 | Йънг ПСВ | 2.30 | 3.46 | 2.68 |
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 3 - 0 | Телстар | 1.25 | 5.47 | 9.05 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 0 | Телстар | 2.36 | 3.51 | 2.58 |
| 24.03.2018 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 0 | Ваалвийк | 1.61 | 3.92 | 4.58 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 1 - 1 | Телстар | 2.59 | 3.48 | 2.37 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 3 | Телстар | 1.96 | 3.72 | 3.16 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 3 | Хелмонд Спорт | 1.61 | 3.95 | 4.57 |
| 02.03.2018 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 2 - 3 | Телстар | 2.35 | 3.46 | 2.60 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.12.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 3 - 2 | Де Граафшап | 2.97 | 3.63 | 2.07 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Телстар | 1.45 | 4.25 | 5.95 |
| 09.09.2016 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 1 | Де Граафшап | 3.13 | 3.52 | 2.05 |
| 27.01.2015 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 2 | Де Граафшап | 2.93 | 3.41 | 2.17 |
| 13.09.2014 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 2 | Телстар | 1.44 | 4.10 | 6.18 |
| 14.03.2014 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 2 | Де Граафшап | 3.02 | 3.38 | 2.13 |
| 07.09.2013 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 0 | Телстар | 1.58 | 3.85 | 4.93 |
| 26.04.2013 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 0 | Телстар | 1.62 | 3.77 | 4.69 |
| 17.12.2012 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 0 | Де Граафшап | 2.96 | 3.40 | 2.16 |
| 11.09.2009 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Телстар | 1.33 | 4.53 | 8.09 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Де Граафшап имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Ерсте Дивизи класиране към 20.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Аякс | 36 | +33 | 73 |
| 2 | Фортуна Ситард | 36 | +38 | 72 |
| 3 | НЕК Ниймеген | 36 | +34 | 70 |
| 4 | Де Граафшап | 36 | +30 | 61 |
| 5 | Йънг ПСВ | 36 | +21 | 61 |
| 6 | Телстар | 36 | +5 | 61 |
| 7 | Еммен | 36 | +7 | 54 |
| 8 | Камбур | 36 | +1 | 52 |
| 9 | МВВ Маастрихт | 36 | +2 | 49 |
| 10 | Алмере Сити | 36 | -7 | 49 |
| 11 | Волендам | 36 | -5 | 46 |
| 12 | Дордрехт | 36 | -22 | 46 |
| 13 | Йънг АЗ Алкмаар | 36 | -11 | 45 |
| 14 | Ден Бош | 36 | +4 | 44 |
| 15 | ТОП Ос | 36 | -12 | 44 |
| 16 | ФК Айндховен | 36 | -23 | 43 |
| 17 | Го Ахед Игълс | 36 | -18 | 37 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 36 | -14 | 35 |
| 19 | Ваалвийк | 36 | -25 | 33 |
| 20 | Йънг Утрехт | 36 | -38 | 26 |
Хронология в първенството
| Де Граафшап | |
| Телстар | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Де Граафшап | Де Граафшап | Телстар | Телстар | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Аякс | 2 - 4 | 0 - 5 | 2 - 4 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Фортуна Ситард | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 6 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | НЕК Ниймеген | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Де Граафшап | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 5 | Йънг ПСВ | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 6 | Телстар | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 7 | Еммен | 2 - 2 | 5 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 8 | Камбур | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Алмере Сити | 4 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 11 | Волендам | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 5 - 2 | 3 - 4 | 3 - 4 | |
| 12 | Дордрехт | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 13 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 14 | Ден Бош | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 15 | ТОП Ос | 1 - 1 | 1 - 4 | 1 - 1 | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 16 | ФК Айндховен | 4 - 0 | 2 - 4 | 4 - 0 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 17 | Го Ахед Игълс | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 18 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 19 | Ваалвийк | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 20 | Йънг Утрехт | 7 - 0 | 1 - 4 | 7 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Де Граафшап | Телстар | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 61 | 61 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 33 | 25 |
Форма в шампионата
| Де Граафшап | Телстар | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
10 9 |
16
13 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
3 5 |
6
7 5 |
Голове в шампионата
| Де Граафшап | Телстар | |
|
Вкарани
Получени |
75
45 |
66
61 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
36
21 |
27
35 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.19 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
