Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Дебрецен
Балмазуйварош
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.60 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дебрецен, а гостите от Балмазуйварош. Разстоянието между двата града е 23.2 км. Мачът ще се играе на стадион Нагердей, който има капацитет от 20 340 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Нагердей. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дебрецен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2018 | Приятелски срещи | Дебрецен | 3 - 0 | ФК Тосно | - | - | - |
| 09.12.2017 | НП I | Диошдьор | 3 - 2 | Дебрецен | 2.49 | 3.22 | 2.61 |
| 02.12.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Кишпещ Хонвед | 1.92 | 3.48 | 3.45 |
| 25.11.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 5 | Дебрецен | 2.38 | 3.19 | 2.77 |
| 18.11.2017 | НП I | Дебрецен | 2 - 5 | Фехервар | 2.82 | 3.17 | 2.35 |
| 04.11.2017 | НП I | Ференцварош | 2 - 1 | Дебрецен | 1.63 | 3.61 | 4.77 |
| 28.10.2017 | НП I | Дебрецен | 3 - 2 | Пакш | 1.88 | 3.36 | 3.78 |
| 21.10.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.53 | 3.85 | 5.50 |
| 14.10.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Дебрецен | 3.03 | 3.23 | 2.17 |
| 30.09.2017 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Дебрецен | 2.11 | 3.21 | 3.19 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Балмазуйварош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2018 | Купа на Унгария | Дьор ЕТО | 2 - 3 | Балмазуйварош | 2.86 | 3.15 | 2.25 |
| 09.12.2017 | НП I | Балмазуйварош | 0 - 0 | Мезьокьовешд | 2.19 | 3.17 | 3.08 |
| 02.12.2017 | НП I | Уйпещ | 2 - 2 | Балмазуйварош | 1.70 | 3.49 | 4.50 |
| 29.11.2017 | Купа на Унгария | Дунауйварош ПАСЕ | 1 - 1 | Балмазуйварош | 6.91 | 3.97 | 1.39 |
| 25.11.2017 | НП I | Балмазуйварош | 2 - 2 | Пушкаш Академи | 2.44 | 3.20 | 2.67 |
| 18.11.2017 | НП I | Балмазуйварош | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.87 | 3.22 | 3.99 |
| 04.11.2017 | НП I | Диошдьор | 1 - 2 | Балмазуйварош | 1.83 | 3.39 | 3.89 |
| 28.10.2017 | НП I | Балмазуйварош | 0 - 3 | Кишпещ Хонвед | 3.14 | 3.18 | 2.16 |
| 21.10.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | Балмазуйварош | 1.81 | 3.46 | 3.89 |
| 14.10.2017 | НП I | Балмазуйварош | 1 - 1 | Фехервар | 3.61 | 3.32 | 1.91 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | НП I | Балмазуйварош | 0 - 1 | Дебрецен | 2.51 | 3.15 | 2.60 |
НП I класиране към 24.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 19 | +21 | 41 |
| 2 | Фехервар | 19 | +19 | 38 |
| 3 | Дебрецен | 19 | +11 | 31 |
| 4 | Кишпещ Хонвед | 19 | +1 | 28 |
| 5 | Уйпещ | 19 | +1 | 26 |
| 6 | Диошдьор | 19 | +2 | 25 |
| 7 | Пакш | 19 | -3 | 24 |
| 8 | Пушкаш Академи | 19 | -5 | 23 |
| 9 | Вашаш Будапеща | 19 | -13 | 21 |
| 10 | Халадаш Сомбатхей | 19 | -14 | 20 |
| 11 | Балмазуйварош | 19 | -4 | 19 |
| 12 | Мезьокьовешд | 19 | -16 | 16 |
Хронология в първенството
| Дебрецен | |
| Балмазуйварош | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дебрецен | Дебрецен | Балмазуйварош | Балмазуйварош | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 | |||
| 2 | Фехервар | 2 - 5 | 1 - 0 | 2 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Дебрецен | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 4 | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Уйпещ | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 6 | Диошдьор | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Пакш | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Пушкаш Академи | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Вашаш Будапеща | 4 - 1 | 1 - 5 | 4 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 11 | Балмазуйварош | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Мезьокьовешд | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Дебрецен | Балмазуйварош | |
| Позиция | 3 | 11 |
| Точки | 31 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 17 | 10 |
Форма в шампионата
| Дебрецен | Балмазуйварош | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 6 |
4
7 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 2 |
2
4 3 |
Голове в шампионата
| Дебрецен | Балмазуйварош | |
|
Вкарани
Получени |
34
23 |
24
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
12 |
13
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.60 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
