Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Дебрецен
Диошдьор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.29 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дебрецен, а гостите от Мишколц. Разстоянието между двата града е 89.4 км. Мачът ще се играе на стадион Нагердей, който има капацитет от 20 340 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Нагердей. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дебрецен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2018 | Купа на Унгария | Дебрецен | 2 - 0 | Пушкаш Академи | 2.51 | 3.35 | 2.47 |
| 05.05.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 3 | Дебрецен | 2.00 | 3.38 | 3.32 |
| 28.04.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 3 | Вашаш Будапеща | 1.87 | 3.34 | 3.71 |
| 21.04.2018 | НП I | Фехервар | 1 - 0 | Дебрецен | 1.42 | 4.05 | 6.84 |
| 18.04.2018 | Купа на Унгария | Пушкаш Академи | 4 - 0 | Дебрецен | 2.21 | 3.12 | 3.01 |
| 14.04.2018 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Ференцварош | 4.46 | 3.56 | 1.69 |
| 07.04.2018 | НП I | Пакш | 2 - 5 | Дебрецен | 1.75 | 3.43 | 4.26 |
| 03.04.2018 | Купа на Унгария | Дебрецен | 3 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.23 | 3.27 | 2.80 |
| 31.03.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Дебрецен | 2.38 | 3.14 | 2.77 |
| 17.03.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.97 | 3.36 | 3.35 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Диошдьор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | НП I | Диошдьор | 0 - 1 | Мезьокьовешд | 1.62 | 3.80 | 4.63 |
| 28.04.2018 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Диошдьор | 1.73 | 3.49 | 4.27 |
| 21.04.2018 | НП I | Диошдьор | 0 - 1 | Пушкаш Академи | 1.89 | 3.33 | 3.72 |
| 14.04.2018 | НП I | Балмазуйварош | 2 - 1 | Диошдьор | 2.53 | 3.24 | 2.55 |
| 07.04.2018 | НП I | Диошдьор | 1 - 2 | Халадаш Сомбатхей | 1.77 | 3.48 | 4.01 |
| 04.04.2018 | Купа на Унгария | Диошдьор | 0 - 3 | Пушкаш Академи | 2.30 | 3.18 | 2.78 |
| 31.03.2018 | НП I | Диошдьор | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.00 | 3.33 | 3.31 |
| 17.03.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | Диошдьор | 2.33 | 3.18 | 2.81 |
| 13.03.2018 | Купа на Унгария | Пушкаш Академи | 0 - 1 | Диошдьор | 1.99 | 3.34 | 3.19 |
| 10.03.2018 | НП I | Фехервар | 4 - 1 | Диошдьор | 1.50 | 3.78 | 5.98 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2017 | НП I | Диошдьор | 3 - 2 | Дебрецен | 2.49 | 3.22 | 2.61 |
| 09.09.2017 | НП I | Дебрецен | 3 - 1 | Диошдьор | 2.14 | 3.24 | 3.08 |
| 27.05.2017 | НП I | Диошдьор | 1 - 3 | Дебрецен | 2.64 | 3.27 | 2.41 |
| 04.03.2017 | НП I | Дебрецен | 3 - 0 | Диошдьор | 1.58 | 3.63 | 5.27 |
| 24.09.2016 | НП I | Диошдьор | 1 - 3 | Дебрецен | 2.45 | 3.23 | 2.65 |
| 23.04.2016 | НП I | Дебрецен | 3 - 1 | Диошдьор | 1.42 | 4.08 | 6.48 |
| 21.11.2015 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Диошдьор | 1.40 | 4.17 | 7.07 |
| 15.08.2015 | НП I | Диошдьор | 0 - 2 | Дебрецен | 3.45 | 3.46 | 1.92 |
| 22.03.2015 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Диошдьор | 1.69 | 3.57 | 4.45 |
| 31.08.2014 | НП I | Диошдьор | 1 - 1 | Дебрецен | 2.39 | 3.18 | 2.72 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Дебрецен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
НП I класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 29 | +34 | 60 |
| 2 | Фехервар | 29 | +30 | 59 |
| 3 | Уйпещ | 29 | +2 | 42 |
| 4 | Пакш | 29 | -1 | 42 |
| 5 | Дебрецен | 29 | +10 | 40 |
| 6 | Кишпещ Хонвед | 29 | -4 | 40 |
| 7 | Пушкаш Академи | 29 | -6 | 36 |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 29 | -12 | 34 |
| 9 | Мезьокьовешд | 29 | -17 | 31 |
| 10 | Диошдьор | 29 | -6 | 30 |
| 11 | Вашаш Будапеща | 29 | -19 | 30 |
| 12 | Балмазуйварош | 29 | -11 | 29 |
Хронология в първенството
| Дебрецен | |
| Диошдьор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дебрецен | Дебрецен | Диошдьор | Диошдьор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Фехервар | 2 - 5 | 1 - 0 | 2 - 5 | 2 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Уйпещ | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Пакш | 3 - 2 | 2 - 5 | 3 - 2 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Дебрецен | - | - | - | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Пушкаш Академи | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 9 | Мезьокьовешд | 2 - 3 | 0 - 2 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Диошдьор | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 11 | Вашаш Будапеща | 2 - 3 | 1 - 5 | 2 - 3 | 5 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Балмазуйварош | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Дебрецен | Диошдьор | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 40 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 18 | 13 |
Форма в шампионата
| Дебрецен | Диошдьор | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
7 11 |
8
6 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
3
4 8 |
Голове в шампионата
| Дебрецен | Диошдьор | |
|
Вкарани
Получени |
49
39 |
40
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
23 |
16
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.29 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
