Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Дебрецен
Мезьокьовешд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.39 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дебрецен, а гостите от Мезьокьовешд. Разстоянието между двата града е 85.3 км. Мачът ще се играе на стадион Нагердей, който има капацитет от 20 340 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Нагердей. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дебрецен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2018 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Дебрецен | 1.82 | 3.43 | 3.68 |
| 10.03.2018 | НП I | Дебрецен | 1 - 2 | Уйпещ | 2.04 | 3.28 | 3.31 |
| 03.03.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 0 | Дебрецен | 2.02 | 3.26 | 3.35 |
| 24.02.2018 | НП I | Дебрецен | 0 - 2 | Балмазуйварош | 1.75 | 3.50 | 4.15 |
| 07.02.2018 | Приятелски срещи | Дебрецен | 3 - 0 | ФК Тосно | - | - | - |
| 09.12.2017 | НП I | Диошдьор | 3 - 2 | Дебрецен | 2.49 | 3.22 | 2.61 |
| 02.12.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Кишпещ Хонвед | 1.92 | 3.48 | 3.45 |
| 25.11.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 5 | Дебрецен | 2.38 | 3.19 | 2.77 |
| 18.11.2017 | НП I | Дебрецен | 2 - 5 | Фехервар | 2.82 | 3.17 | 2.35 |
| 04.11.2017 | НП I | Ференцварош | 2 - 1 | Дебрецен | 1.63 | 3.61 | 4.77 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Мезьокьовешд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.97 | 3.26 | 3.54 |
| 03.03.2018 | НП I | Уйпещ | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.61 | 3.46 | 5.29 |
| 24.02.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Пушкаш Академи | 2.81 | 3.20 | 2.32 |
| 09.12.2017 | НП I | Балмазуйварош | 0 - 0 | Мезьокьовешд | 2.19 | 3.17 | 3.08 |
| 02.12.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Диошдьор | 3.04 | 3.20 | 2.20 |
| 25.11.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 2 | Мезьокьовешд | 1.60 | 3.84 | 4.73 |
| 18.11.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 3 - 3 | Вашаш Будапеща | 2.51 | 3.19 | 2.60 |
| 04.11.2017 | НП I | Фехервар | 4 - 0 | Мезьокьовешд | 1.31 | 4.86 | 7.74 |
| 28.10.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 1 | Ференцварош | 4.60 | 3.83 | 1.62 |
| 25.10.2017 | Купа на Унгария | Дюрмот | 2 - 1 | Мезьокьовешд | 2.21 | 3.25 | 2.88 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Дебрецен | 3.03 | 3.23 | 2.17 |
| 15.07.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 2 | Мезьокьовешд | 1.76 | 3.60 | 3.94 |
| 12.04.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Дебрецен | 2.68 | 3.08 | 2.49 |
| 05.11.2016 | НП I | Дебрецен | 0 - 0 | Мезьокьовешд | 1.73 | 3.50 | 4.35 |
| 07.08.2016 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 1 | Дебрецен | 2.84 | 3.15 | 2.32 |
| 06.12.2013 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 2 | Дебрецен | 4.20 | 3.53 | 1.72 |
| 13.11.2013 | Купа на Лигата | Дебрецен | 2 - 4 | Мезьокьовешд | 1.38 | 4.50 | 5.75 |
| 11.09.2013 | Купа на Лигата | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Дебрецен | 3.40 | 3.75 | 1.75 |
| 04.08.2013 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Мезьокьовешд | 1.20 | 5.00 | 11.00 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дебрецен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
НП I класиране към 17.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 22 | +28 | 47 |
| 2 | Фехервар | 21 | +23 | 44 |
| 3 | Дебрецен | 22 | +8 | 32 |
| 4 | Уйпещ | 22 | +2 | 32 |
| 5 | Пакш | 22 | 0 | 31 |
| 6 | Диошдьор | 22 | -1 | 28 |
| 7 | Кишпещ Хонвед | 21 | -3 | 28 |
| 8 | Пушкаш Академи | 22 | -7 | 25 |
| 9 | Вашаш Будапеща | 22 | -16 | 24 |
| 10 | Балмазуйварош | 22 | -7 | 23 |
| 11 | Халадаш Сомбатхей | 22 | -13 | 23 |
| 12 | Мезьокьовешд | 22 | -14 | 23 |
Хронология в първенството
| Дебрецен | |
| Мезьокьовешд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дебрецен | Дебрецен | Мезьокьовешд | Мезьокьовешд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 2 | Фехервар | 2 - 5 | 1 - 0 | 2 - 5 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Дебрецен | - | - | - | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Уйпещ | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 5 | Пакш | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Диошдьор | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Пушкаш Академи | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Вашаш Будапеща | 4 - 1 | 1 - 5 | 4 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Балмазуйварош | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Мезьокьовешд | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | - | - | - | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Дебрецен | Мезьокьовешд | |
| Позиция | 3 | 12 |
| Точки | 32 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 17 | 13 |
Форма в шампионата
| Дебрецен | Мезьокьовешд | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 8 |
5
8 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 4 |
3
4 4 |
Голове в шампионата
| Дебрецен | Мезьокьовешд | |
|
Вкарани
Получени |
35
27 |
25
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
16 |
12
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.39 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
