Унгария - НП I (2026 - 2027)
неделя, 26 юли, 2026
19:00
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.50 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.07.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дебрецен, а гостите от Фелчут.
Разстоянието между двата града е 229.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нагердей,
който има капацитет от
20 340 места.
Размерите на терена са 106 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Нагердей.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дебрецен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дебрецен |
1 - 0 |
Пюник Ереван |
1.80 |
3.42 |
4.14 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славен |
0 - 1 |
Дебрецен |
1.92 |
3.51 |
3.33 |
| 09.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дебрецен |
1 - 3 |
Железн. Панчево |
2.51 |
3.23 |
2.59 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Аустрия Виена |
1 - 1 |
Дебрецен |
1.59 |
3.81 |
4.58 |
| 16.05.2026 |
НП I |
Дебрецен |
2 - 1 |
Уйпещ |
1.72 |
3.76 |
4.09 |
| 03.05.2026 |
НП I |
Пакш |
5 - 2 |
Дебрецен |
2.08 |
3.66 |
2.90 |
| 26.04.2026 |
НП I |
Дебрецен |
1 - 1 |
Дьор ЕТО |
3.25 |
3.59 |
1.96 |
| 18.04.2026 |
НП I |
Диошдьор |
0 - 5 |
Дебрецен |
2.98 |
3.45 |
2.14 |
| 13.04.2026 |
НП I |
Кишварда |
0 - 0 |
Дебрецен |
2.74 |
3.26 |
2.34 |
| 05.04.2026 |
НП I |
Дебрецен |
0 - 2 |
Ференцварош |
4.30 |
3.78 |
1.68 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Пушкаш Академи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Пушкаш Академи |
0 - 2 |
Истанбул Башакшехир |
3.31 |
3.65 |
1.88 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Пушкаш Академи |
1 - 1 |
Блау-Вайс Линц |
1.74 |
3.86 |
3.66 |
| 15.05.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
2 - 2 |
МТК Будапеща |
1.94 |
3.53 |
3.39 |
| 01.05.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 3 |
Пушкаш Академи |
2.22 |
3.21 |
3.00 |
| 25.04.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
2 - 0 |
Уйпещ |
2.23 |
3.34 |
2.86 |
| 19.04.2026 |
НП I |
Пакш |
1 - 0 |
Пушкаш Академи |
1.95 |
3.57 |
3.30 |
| 14.04.2026 |
НП I |
Ференцварош |
2 - 1 |
Пушкаш Академи |
1.40 |
4.37 |
6.39 |
| 10.04.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 4 |
Дьор ЕТО |
3.34 |
3.47 |
1.95 |
| 05.04.2026 |
НП I |
Диошдьор |
1 - 2 |
Пушкаш Академи |
2.74 |
3.29 |
2.31 |
| 22.03.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 1 |
Дебрецен |
2.04 |
3.41 |
3.24 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.03.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 1 |
Дебрецен |
2.04 |
3.41 |
3.24 |
| 06.12.2025 |
НП I |
Дебрецен |
0 - 1 |
Пушкаш Академи |
2.85 |
3.30 |
2.29 |
| 22.08.2025 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 3 |
Дебрецен |
1.60 |
4.10 |
4.57 |
| 10.05.2025 |
НП I |
Пушкаш Академи |
4 - 2 |
Дебрецен |
1.67 |
3.85 |
4.26 |
| 15.02.2025 |
НП I |
Дебрецен |
1 - 2 |
Пушкаш Академи |
3.27 |
3.54 |
1.99 |
| 04.10.2024 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 0 |
Дебрецен |
1.58 |
3.93 |
4.86 |
| 18.05.2024 |
НП I |
Пушкаш Академи |
4 - 1 |
Дебрецен |
1.55 |
4.02 |
5.01 |
| 24.02.2024 |
НП I |
Дебрецен |
1 - 0 |
Пушкаш Академи |
2.46 |
3.20 |
2.70 |
| 28.10.2023 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 1 |
Дебрецен |
1.98 |
3.41 |
3.52 |
| 14.04.2023 |
НП I |
Дебрецен |
0 - 1 |
Пушкаш Академи |
2.77 |
3.20 |
2.39 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дебрецен имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
НП I класиране към 26.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ниредхаза Спартак |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Кишварда |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 2 |
Кишпещ Хонвед |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 4 |
Уйпещ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 5 |
Вашаш Будапеща |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Дебрецен |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Дьор ЕТО |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Залаегерсег |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
МТК Будапеща |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Пакш |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Пушкаш Академи |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Ференцварош |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дебрецен |
Пушкаш Академи |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.50 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.07.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите