Унгария - НП I (2016 - 2017)
19:00
Дебрецен
Уйпещ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.40 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дебрецен, а гостите от Будапеща. Разстоянието между двата града е 194.8 км. Мачът ще се играе на стадион Нагердей, който има капацитет от 20 340 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Нагердей. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дебрецен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | НП I | Фехервар | 3 - 2 | Дебрецен | 1.44 | 4.14 | 6.38 |
| 22.04.2017 | НП I | Дебрецен | 4 - 2 | Халадаш Сомбатхей | 1.90 | 3.16 | 3.95 |
| 15.04.2017 | НП I | Дебрецен | 0 - 0 | МТК Будапеща | 1.95 | 3.22 | 3.66 |
| 12.04.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Дебрецен | 2.68 | 3.08 | 2.49 |
| 08.04.2017 | НП I | Дебрецен | 2 - 1 | Дюрмот | 1.64 | 3.45 | 5.07 |
| 01.04.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 3 | Дебрецен | 2.20 | 3.12 | 3.15 |
| 11.03.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 3 | Пакш | 1.58 | 3.46 | 5.75 |
| 04.03.2017 | НП I | Дебрецен | 3 - 0 | Диошдьор | 1.58 | 3.63 | 5.27 |
| 25.02.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | Дебрецен | 1.86 | 3.26 | 3.99 |
| 18.02.2017 | НП I | Дебрецен | 0 - 0 | Ференцварош | 3.22 | 3.21 | 2.10 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Уйпещ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | НП I | Уйпещ | 1 - 2 | МТК Будапеща | 1.90 | 3.25 | 3.84 |
| 22.04.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 3 | Уйпещ | 2.70 | 3.00 | 2.55 |
| 15.04.2017 | НП I | Уйпещ | 2 - 2 | Дюрмот | 1.50 | 3.81 | 6.07 |
| 11.04.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 3 | Уйпещ | 2.65 | 3.24 | 2.41 |
| 08.04.2017 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Пакш | 1.97 | 3.20 | 3.65 |
| 05.04.2017 | Купа на Унгария | Вашаш Будапеща | 0 - 1 | Уйпещ | 2.22 | 3.22 | 2.86 |
| 01.04.2017 | НП I | Диошдьор | 3 - 1 | Уйпещ | 3.53 | 3.25 | 1.99 |
| 29.03.2017 | Купа на Унгария | Уйпещ | 1 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.94 | 3.22 | 3.51 |
| 11.03.2017 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.37 | 2.96 | 2.98 |
| 04.03.2017 | НП I | Уйпещ | 0 - 1 | Ференцварош | 2.76 | 3.10 | 2.44 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | НП I | Уйпещ | 2 - 0 | Дебрецен | 1.78 | 3.34 | 4.10 |
| 10.09.2016 | НП I | Дебрецен | 2 - 1 | Уйпещ | 1.97 | 3.21 | 3.62 |
| 16.04.2016 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Уйпещ | 2.27 | 3.19 | 2.95 |
| 27.02.2016 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Дебрецен | 2.02 | 3.22 | 3.47 |
| 03.10.2015 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Уйпещ | 1.95 | 3.26 | 3.66 |
| 08.03.2015 | НП I | Дебрецен | 0 - 0 | Уйпещ | 1.64 | 3.45 | 5.01 |
| 16.08.2014 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Дебрецен | 2.82 | 3.26 | 2.26 |
| 11.07.2014 | Суперкупа | Дебрецен | 0 - 0 | Уйпещ | 1.46 | 3.94 | 5.91 |
| 10.05.2014 | НП I | Дебрецен | 3 - 1 | Уйпещ | 1.26 | 5.27 | 8.67 |
| 03.11.2013 | НП I | Уйпещ | 1 - 4 | Дебрецен | 4.10 | 3.61 | 1.74 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дебрецен имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 06.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 29 | +30 | 53 |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 29 | +16 | 53 |
| 3 | Вашаш Будапеща | 29 | +12 | 47 |
| 4 | Ференцварош | 29 | +9 | 45 |
| 5 | Халадаш Сомбатхей | 29 | 0 | 42 |
| 6 | Уйпещ | 29 | +1 | 39 |
| 7 | Пакш | 29 | -1 | 38 |
| 8 | МТК Будапеща | 29 | -7 | 35 |
| 9 | Мезьокьовешд | 29 | -12 | 35 |
| 10 | Дебрецен | 29 | -4 | 34 |
| 11 | Диошдьор | 29 | -17 | 34 |
| 12 | Дюрмот | 29 | -27 | 20 |
Хронология в първенството
| Дебрецен | |
| Уйпещ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дебрецен | Дебрецен | Уйпещ | Уйпещ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 4 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 4 | Ференцварош | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 5 | Халадаш Сомбатхей | 4 - 2 | 1 - 0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Уйпещ | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 7 | Пакш | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | МТК Будапеща | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Мезьокьовешд | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Дебрецен | - | - | - | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Диошдьор | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 4 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 12 | Дюрмот | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Дебрецен | Уйпещ | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 34 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 2 |
| Точки | 20 | 22 |
Форма в шампионата
| Дебрецен | Уйпещ | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
7 13 |
9
12 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 5 |
6
4 4 |
Голове в шампионата
| Дебрецен | Уйпещ | |
|
Вкарани
Получени |
36
40 |
45
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
14 |
23
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.40 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
