Унгария - НП I (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
16:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
3.70 |
3.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дебрецен, а гостите от Залаегерсег.
Разстоянието между двата града е 370.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нагердей,
който има капацитет от
20 340 места.
Размерите на терена са 106 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Нагердей.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дебрецен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
НП I |
Ференцварош |
1 - 1 |
Дебрецен |
1.30 |
5.31 |
7.32 |
| 19.09.2026 |
НП I |
Дебрецен |
2 - 4 |
Вашаш Будапеща |
2.29 |
3.59 |
2.61 |
| 05.09.2026 |
НП I |
Пакш |
2 - 4 |
Дебрецен |
1.92 |
3.76 |
3.20 |
| 28.08.2026 |
НП I |
Дебрецен |
2 - 2 |
МТК Будапеща |
2.15 |
3.52 |
2.85 |
| 23.08.2026 |
НП I |
Кишварда |
0 - 0 |
Дебрецен |
3.09 |
3.36 |
2.08 |
| 16.08.2026 |
НП I |
Дебрецен |
1 - 1 |
Дьор ЕТО |
3.03 |
3.61 |
2.04 |
| 12.08.2026 |
ЛК Квалификации |
ФК Копенхаген |
5 - 1 |
Дебрецен |
1.23 |
5.79 |
9.80 |
| 09.08.2026 |
НП I |
Дебрецен |
1 - 0 |
Ниредхаза Спартак |
2.24 |
3.36 |
2.81 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Дебрецен |
0 - 3 |
ФК Копенхаген |
4.49 |
3.70 |
1.69 |
| 02.08.2026 |
НП I |
Уйпещ |
4 - 2 |
Дебрецен |
2.09 |
3.33 |
3.13 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Залаегерсег - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
5 - 1 |
Ниредхаза Спартак |
2.66 |
3.37 |
2.34 |
| 20.09.2026 |
НП I |
Уйпещ |
2 - 1 |
Залаегерсег |
1.79 |
3.69 |
3.74 |
| 06.09.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 0 |
Пушкаш Академи |
2.60 |
3.30 |
2.42 |
| 29.08.2026 |
НП I |
Кишпещ Хонвед |
1 - 0 |
Залаегерсег |
2.01 |
3.44 |
3.20 |
| 23.08.2026 |
НП I |
Дьор ЕТО |
3 - 0 |
Залаегерсег |
1.53 |
4.19 |
4.93 |
| 17.08.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
0 - 1 |
Ференцварош |
5.84 |
4.10 |
1.47 |
| 08.08.2026 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
5 - 0 |
Залаегерсег |
- |
- |
- |
| 03.08.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
5 - 2 |
Пакш |
3.04 |
3.59 |
2.04 |
| 27.07.2026 |
НП I |
МТК Будапеща |
3 - 0 |
Залаегерсег |
2.07 |
3.43 |
3.05 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Коняспор |
1 - 3 |
Залаегерсег |
1.80 |
3.60 |
3.70 |
Общо 4 победи и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.02.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 1 |
Дебрецен |
2.24 |
3.41 |
2.80 |
| 02.11.2025 |
НП I |
Дебрецен |
2 - 1 |
Залаегерсег |
1.99 |
3.53 |
3.32 |
| 26.07.2025 |
НП I |
Залаегерсег |
3 - 3 |
Дебрецен |
2.31 |
3.19 |
2.99 |
| 19.04.2025 |
НП I |
Дебрецен |
4 - 3 |
Залаегерсег |
2.06 |
3.40 |
3.23 |
| 14.12.2024 |
НП I |
Залаегерсег |
2 - 1 |
Дебрецен |
2.07 |
3.45 |
3.07 |
| 31.08.2024 |
НП I |
Дебрецен |
3 - 1 |
Залаегерсег |
1.94 |
3.50 |
3.43 |
| 17.03.2024 |
НП I |
Дебрецен |
5 - 1 |
Залаегерсег |
1.68 |
3.65 |
4.49 |
| 25.11.2023 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 2 |
Дебрецен |
3.14 |
3.44 |
2.09 |
| 13.08.2023 |
НП I |
Дебрецен |
1 - 0 |
Залаегерсег |
1.99 |
3.34 |
3.51 |
| 23.04.2023 |
НП I |
Залаегерсег |
0 - 2 |
Дебрецен |
2.16 |
3.27 |
3.13 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дебрецен имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
НП I класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пушкаш Академи |
9 |
6 |
0 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 2 |
Вашаш Будапеща |
9 |
4 |
3 |
2 |
18 |
12 |
+6 |
15 |
| 3 |
Дьор ЕТО |
9 |
4 |
3 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
15 |
| 4 |
Уйпещ |
9 |
4 |
3 |
2 |
18 |
14 |
+4 |
15 |
| 5 |
Пакш |
9 |
4 |
2 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
14 |
| 6 |
Ференцварош |
8 |
3 |
4 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
13 |
| 7 |
Кишварда |
9 |
2 |
4 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
10 |
| 8 |
Дебрецен |
9 |
2 |
4 |
3 |
13 |
16 |
-3 |
10 |
| 9 |
Залаегерсег |
9 |
3 |
0 |
6 |
12 |
18 |
-6 |
9 |
| 10 |
МТК Будапеща |
9 |
2 |
3 |
4 |
15 |
17 |
-2 |
9 |
| 11 |
Ниредхаза Спартак |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
19 |
-9 |
8 |
| 12 |
Кишпещ Хонвед |
8 |
1 |
4 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дебрецен |
|
| Залаегерсег |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дебрецен |
Дебрецен |
|
Залаегерсег |
Залаегерсег |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пушкаш Академи |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 2 |
Вашаш Будапеща |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 3 |
Дьор ЕТО |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Уйпещ |
|
4 - 2 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Пакш |
|
2 - 4 |
|
|
5 - 2 |
|
|
| 6 |
Ференцварош |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
Кишварда |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Дебрецен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Залаегерсег |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
МТК Будапеща |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 11 |
Ниредхаза Спартак |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
5 - 1 |
|
|
| 12 |
Кишпещ Хонвед |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дебрецен |
Залаегерсег |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
4 |
0 |
| Загуби |
3 |
6 |
| Вкарани Голове |
13 |
12 |
| Получени Голове |
16 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.44 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.78 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
78% |
44% |
| Мачове Получил |
78% |
89% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
78% |
67% |
| Над 2.5 |
44% |
67% |
| Над 3.5 |
44% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
2 |
5 |
| Вкарани Голове |
6 |
1 |
| Получени Голове |
9 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.20 |
| Средно Получени |
1.80 |
2.80 |
| Мачове Вкарал |
80% |
20% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
20% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
40% |
80% |
| Над 3.5 |
40% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
3.70 |
3.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака