Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
16:00
Дечич Тузи
Искра Даниловград
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 3.26 | 4.67 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.26 | 1.96 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.52 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.28 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тузи, а гостите от Даниловград. Разстоянието между двата града е 35.7 км. Мачът ще се играе на стадион Тушко Поле, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Тушко Поле. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дечич Тузи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.29 | 4.52 | 8.70 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.53 | 3.20 | 2.53 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 1 | Рудар Плевля | 2.25 | 3.11 | 2.83 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Дечич Тузи | 1.87 | 3.22 | 3.64 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 0 | Зета Голубовци | 2.84 | 3.06 | 2.29 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Бокели Котор | 1 - 1 | Дечич Тузи | 2.01 | 3.21 | 3.24 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 0 | Титоград Подг. | 3.37 | 3.23 | 1.98 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 0 - 0 | Дечич Тузи | 2.87 | 3.08 | 2.26 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.49 | 3.69 | 5.78 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Петровац | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.39 | 3.00 | 2.73 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Искра Даниловград - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 0 | Рудар Плевля | 3.69 | 3.12 | 1.88 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 1 | Искра Даниловград | 1.62 | 3.67 | 4.67 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 2 | Зета Голубовци | 2.97 | 2.96 | 2.25 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 1 | Искра Даниловград | 2.23 | 2.98 | 3.00 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 3 | Титоград Подг. | 3.99 | 3.23 | 1.80 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 1 - 0 | Искра Даниловград | 2.73 | 3.00 | 2.39 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 2 | Йединство Биело Поле | 1.43 | 3.74 | 6.57 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Петровац | 2 - 1 | Искра Даниловград | 2.30 | 3.03 | 2.84 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.37 | 2.97 | 2.78 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Искра Даниловград | 1 - 0 | Ловчен Цетине | 1.65 | 3.28 | 4.85 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 0 | Дечич Тузи | 2.20 | 3.05 | 3.01 |
| 14.05.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 1 | Искра Даниловград | - | - | - |
| 26.10.2015 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 1 | Искра Даниловград | 1.76 | 3.36 | 3.93 |
| 08.08.2015 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 2 | Дечич Тузи | 1.98 | 3.16 | 3.30 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дечич Тузи имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 18.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 21 | +28 | 46 |
| 2 | Титоград Подгорица | 21 | +14 | 39 |
| 3 | Дечич Тузи | 21 | -1 | 35 |
| 4 | Сутиеска Никшич | 21 | +8 | 32 |
| 5 | Зета Голубовци | 21 | +10 | 30 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 21 | +3 | 29 |
| 7 | Петровац | 21 | -6 | 29 |
| 8 | Рудар Плевля | 21 | +2 | 25 |
| 9 | Искра Даниловград | 21 | -13 | 22 |
| 10 | Ловчен Цетине | 21 | -9 | 18 |
| 11 | Бокели Котор | 21 | -10 | 18 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 21 | -26 | 11 |
Хронология в първенството
| Дечич Тузи | |
| Искра Даниловград | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дечич Тузи | Дечич Тузи | Искра Даниловград | Искра Даниловград | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Титоград Подгорица | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Дечич Тузи | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 4 | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Зета Голубовци | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Петровац | 1 - 4 | 3 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Рудар Плевля | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Искра Даниловград | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Ловчен Цетине | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Бокели Котор | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Йединство Биело Поле | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Дечич Тузи | Искра Даниловград | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 35 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 21 | 9 |
Форма в шампионата
| Дечич Тузи | Искра Даниловград | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
5 6 |
6
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
0 3 |
2
3 5 |
Голове в шампионата
| Дечич Тузи | Искра Даниловград | |
|
Вкарани
Получени |
20
21 |
13
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
12 |
7
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 3.26 | 4.67 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.26 | 1.96 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.52 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.28 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
