Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
18:30
Дечич Тузи
Ловчен Цетине
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.40 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.30 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тузи, а гостите от Цетине. Разстоянието между двата града е 34.4 км. Мачът ще се играе на стадион Тушко Поле, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Тушко Поле. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дечич Тузи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.65 | 3.46 | 4.66 |
| 06.05.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Титоград Подг. | 2.88 | 3.03 | 2.30 |
| 30.04.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 3 - 0 | Дечич Тузи | 1.79 | 3.09 | 4.44 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.14 | 6.31 | 15.75 |
| 16.04.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 3.02 | 2.96 | 2.23 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.69 | 3.19 | 5.06 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Петровац | 2.05 | 3.08 | 3.36 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Дечич Тузи | 1.76 | 3.17 | 4.38 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 2 | Искра Даниловград | 1.68 | 3.26 | 4.67 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.29 | 4.52 | 8.70 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Ловчен Цетине - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 0 - 2 | Сутиеска Никшич | 2.44 | 2.95 | 2.74 |
| 06.05.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 3 | Ловчен Цетине | 2.15 | 2.83 | 3.31 |
| 30.04.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 6 - 0 | Петровац | 1.84 | 3.20 | 3.99 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 0 | Ловчен Цетине | 2.12 | 2.79 | 3.61 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 0 - 0 | Искра Даниловград | 1.85 | 3.11 | 3.96 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 1 | Ловчен Цетине | 2.33 | 2.80 | 3.08 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 1 | Ловчен Цетине | 5.88 | 3.23 | 1.61 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 4.72 | 3.37 | 1.66 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Ловчен Цетине | 1.62 | 3.30 | 5.25 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 2 - 0 | Бокели Котор | 2.05 | 3.20 | 3.11 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2016 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 0 - 0 | Дечич Тузи | 2.87 | 3.08 | 2.26 |
| 20.08.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 1 | Ловчен Цетине | 2.30 | 3.22 | 2.77 |
| 21.05.2016 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 2 - 1 | Дечич Тузи | 1.22 | 4.78 | 11.47 |
| 20.11.2015 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 0 - 0 | Дечич Тузи | 1.55 | 3.77 | 4.79 |
| 26.08.2015 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 2 | Ловчен Цетине | 2.46 | 3.20 | 2.52 |
| 17.05.2014 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 4 - 2 | Дечич Тузи | - | - | - |
| 02.11.2013 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 1 - 1 | Дечич Тузи | - | - | - |
| 17.08.2013 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Ловчен Цетине | - | - | - |
| 12.05.2012 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 3 - 1 | Дечич Тузи | 1.61 | 3.68 | 4.67 |
| 17.03.2012 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 0 - 0 | Дечич Тузи | 1.69 | 3.36 | 4.51 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дечич Тузи имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 13.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 30 | +25 | 54 |
| 2 | Сутиеска Никшич | 30 | +17 | 51 |
| 3 | Зета Голубовци | 30 | +16 | 48 |
| 4 | Титоград Подгорица | 30 | +12 | 48 |
| 5 | Дечич Тузи | 30 | -5 | 46 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 30 | +3 | 42 |
| 7 | Искра Даниловград | 30 | -5 | 42 |
| 8 | Рудар Плевля | 30 | +8 | 41 |
| 9 | Петровац | 30 | -19 | 36 |
| 10 | Ловчен Цетине | 30 | -2 | 34 |
| 11 | Бокели Котор | 30 | -6 | 32 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 30 | -44 | 11 |
Хронология в първенството
| Дечич Тузи | |
| Ловчен Цетине | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дечич Тузи | Дечич Тузи | Ловчен Цетине | Ловчен Цетине | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 2 | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Зета Голубовци | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Титоград Подгорица | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Дечич Тузи | - | - | - | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 7 | Искра Даниловград | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Рудар Плевля | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Петровац | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 6 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Ловчен Цетине | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 11 | Бокели Котор | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Йединство Биело Поле | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Дечич Тузи | Ловчен Цетине | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 46 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 29 | 15 |
Форма в шампионата
| Дечич Тузи | Ловчен Цетине | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
7 10 |
10
7 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
2 4 |
4
3 8 |
Голове в шампионата
| Дечич Тузи | Ловчен Цетине | |
|
Вкарани
Получени |
25
30 |
23
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
15 |
9
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.40 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.30 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
