Черна Гора - Купа на Черна гора (2023 - 2024)
16:00
Дечич Тузи
Петровац
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.19 | 3.65 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 1.29 | 1.78 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.02 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.71 | 2.02 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.56 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.84 | 1.92 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.11.2023 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тузи, а гостите от Петровац. Разстоянието между двата града е 36.6 км. Мачът ще се играе на стадион Тушко Поле, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Тушко Поле. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Дечич Тузи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2023 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 1 | Дечич Тузи | 4.47 | 3.44 | 1.74 |
| 21.10.2023 | Първа Лига | Дечич Тузи | 4 - 1 | Младост Д. Гор. | 1.38 | 4.53 | 6.99 |
| 07.10.2023 | Първа Лига | Петровац | 2 - 3 | Дечич Тузи | 3.08 | 2.86 | 2.33 |
| 01.10.2023 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 0 | Будучност Подгорица | 2.70 | 3.04 | 2.43 |
| 27.09.2023 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 1 | Дечич Тузи | 4.08 | 3.16 | 1.86 |
| 23.09.2023 | Първа Лига | Арсенал Тиват | 0 - 1 | Дечич Тузи | 3.63 | 2.92 | 2.08 |
| 17.09.2023 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 4 | Сутиеска Никшич | 2.30 | 2.98 | 3.02 |
| 08.09.2023 | Приятелски срещи | Дечич Тузи | 1 - 1 | Влазня | - | - | - |
| 03.09.2023 | Първа Лига | Йезеро Плав | 0 - 0 | Дечич Тузи | 2.53 | 2.88 | 2.75 |
| 30.08.2023 | Купа Черна Гора | Дечич Тузи | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.78 | 3.06 | 2.41 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Петровац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2023 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Йезеро Плав | 2.07 | 3.05 | 3.40 |
| 21.10.2023 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Петровац | 2.76 | 2.94 | 2.53 |
| 07.10.2023 | Първа Лига | Петровац | 2 - 3 | Дечич Тузи | 3.08 | 2.86 | 2.33 |
| 01.10.2023 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 0 - 2 | Петровац | 2.61 | 3.03 | 2.45 |
| 27.09.2023 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 0 | Петровац | 2.44 | 2.92 | 2.83 |
| 23.09.2023 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 1 | Петровац | 1.42 | 4.18 | 6.51 |
| 16.09.2023 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.74 | 3.50 | 4.18 |
| 03.09.2023 | Първа Лига | Арсенал Тиват | 2 - 2 | Петровац | 2.53 | 2.93 | 2.74 |
| 30.08.2023 | Купа Черна Гора | Петровац | 3 - 0 | Гарбал Радановичи | - | - | - |
| 26.08.2023 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.92 | 3.24 | 2.27 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2023 | Първа Лига | Петровац | 2 - 3 | Дечич Тузи | 3.08 | 2.86 | 2.33 |
| 06.08.2023 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 2 | Петровац | 1.94 | 3.12 | 3.62 |
| 23.04.2023 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 0 | Петровац | 1.61 | 3.44 | 4.82 |
| 28.02.2023 | Първа Лига | Петровац | 2 - 1 | Дечич Тузи | 2.23 | 2.98 | 2.98 |
| 22.10.2022 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 1 | Петровац | 1.80 | 3.28 | 3.96 |
| 16.08.2022 | Първа Лига | Петровац | 2 - 2 | Дечич Тузи | 2.67 | 3.04 | 2.43 |
| 14.05.2022 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 1 | Петровац | 1.53 | 3.52 | 5.44 |
| 13.03.2022 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Дечич Тузи | 2.61 | 2.99 | 2.45 |
| 28.11.2021 | Първа Лига | Дечич Тузи | 4 - 4 | Петровац | 2.02 | 2.96 | 3.55 |
| 27.10.2021 | Купа Черна Гора | Дечич Тузи | 2 - 0 | Петровац | 2.13 | 3.21 | 3.12 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дечич Тузи имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дечич Тузи | 14 | +8 | 29 |
| 2 | Будучност Подгорица | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Йезеро Плав | 14 | +2 | 21 |
| 4 | Сутиеска Никшич | 14 | +5 | 19 |
| 5 | Морнар Бар | 14 | 0 | 19 |
| 6 | Петровац | 14 | +1 | 18 |
| 7 | Арсенал Тиват | 14 | -1 | 16 |
| 8 | Йединство Биело Поле | 14 | -7 | 13 |
| 9 | Рудар Плевля | 14 | -11 | 12 |
| 10 | Младост Доня Горица | 14 | -10 | 10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.19 | 3.65 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 1.29 | 1.78 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.02 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.71 | 2.02 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.56 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.84 | 1.92 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.11.2023 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра