Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Ден Бош
(Нидерландия)
Йънг ПСВ
(Нидерландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.54 | 2.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 1.23 | 1.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.66 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.37 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.54 | 2.29 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.07.2024 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хертогенбош, а гостите от Айндховен. Разстоянието между двата града е 31.1 км.
Отговорна Игра
Ден Бош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Ваалвийк | 2 - 3 | Ден Бош | 1.43 | 4.49 | 5.52 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Ден Бош | 2 - 1 | АЕК Ларнака | 3.63 | 3.82 | 1.75 |
| 10.05.2024 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 0 | Ден Бош | 1.97 | 3.61 | 3.32 |
| 03.05.2024 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 2 | Еммен | 3.21 | 3.51 | 2.04 |
| 26.04.2024 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 3 | Ден Бош | 1.73 | 3.82 | 4.10 |
| 19.04.2024 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 2 | НАК Бреда | 3.20 | 3.35 | 2.10 |
| 15.04.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Ден Бош | 2.21 | 3.39 | 2.94 |
| 08.04.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 0 - 2 | Ден Бош | 1.67 | 3.93 | 4.39 |
| 29.03.2024 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 3 | Дордрехт | 3.55 | 3.71 | 1.88 |
| 23.03.2024 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | Ден Бош | 2.11 | 3.55 | 3.04 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Йънг ПСВ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2024 | Ерсте Дивизи | АДО Ден Хааг | 2 - 3 | Йънг ПСВ | 1.67 | 4.30 | 3.91 |
| 03.05.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 4 - 1 | ТОП Ос | 1.82 | 3.93 | 3.60 |
| 28.04.2024 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 2 - 0 | Йънг ПСВ | 1.54 | 4.34 | 4.87 |
| 22.04.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | Йънг Утрехт | 1.76 | 3.92 | 3.81 |
| 12.04.2024 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 5 | Йънг ПСВ | 2.28 | 3.59 | 2.71 |
| 05.04.2024 | Ерсте Дивизи | Телстар | 3 - 1 | Йънг ПСВ | 1.86 | 3.73 | 3.61 |
| 01.04.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 3 | Рода | 3.69 | 3.85 | 1.80 |
| 15.03.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 3 - 0 | Йънг ПСВ | 2.02 | 3.70 | 3.13 |
| 11.03.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 3 | Грьонинген | 5.01 | 4.34 | 1.53 |
| 08.03.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 4 - 1 | Йънг ПСВ | 2.11 | 3.62 | 3.01 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 2 | Ден Бош | 2.04 | 3.64 | 3.17 |
| 01.09.2023 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 2 | Йънг ПСВ | 2.31 | 3.44 | 2.80 |
| 14.07.2023 | Приятелски срещи | Йънг ПСВ | 0 - 0 | Ден Бош | - | - | - |
| 20.01.2023 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 0 | Йънг ПСВ | 2.89 | 3.47 | 2.24 |
| 12.09.2022 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 3 - 1 | Ден Бош | 1.73 | 3.94 | 4.02 |
| 14.03.2022 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 3 - 2 | Йънг ПСВ | 3.87 | 3.67 | 1.82 |
| 16.08.2021 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 1 | Ден Бош | 1.92 | 3.63 | 3.39 |
| 19.02.2021 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 0 | Ден Бош | 1.95 | 3.87 | 3.15 |
| 06.11.2020 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 2 | Йънг ПСВ | 1.38 | 4.67 | 7.19 |
| 20.12.2019 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | Йънг ПСВ | 1.45 | 4.52 | 5.57 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ден Бош имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.54 | 2.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 1.23 | 1.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.66 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.37 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.54 | 2.29 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.07.2024 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра