Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
3.70 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.25 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дендерлеу, а гостите от Серен.
Разстоянието между двата града е 105.7 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дендер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Чалънджър Лига |
РФК Лиеж |
1 - 2 |
Дендер |
2.69 |
3.33 |
2.31 |
| 22.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
2 - 0 |
Беершот |
2.52 |
3.32 |
2.45 |
| 14.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Спортинг Хаселт |
1 - 0 |
Дендер |
2.47 |
3.45 |
2.45 |
| 23.05.2026 |
Д1 Плейоф |
Дендер |
0 - 0 |
Ломел |
2.10 |
3.50 |
3.14 |
| 17.05.2026 |
Д1 Плейоф |
Ломел |
3 - 2 |
Дендер |
2.17 |
3.47 |
3.01 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Зулте Варегем |
2 - 1 |
Дендер |
1.53 |
4.25 |
5.24 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Дендер |
2 - 1 |
РААЛ Лувиер |
2.71 |
3.43 |
2.39 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Серкъл Брюж |
2 - 1 |
Дендер |
1.42 |
4.72 |
6.04 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Дендер |
1 - 4 |
Серкъл Брюж |
3.76 |
3.64 |
1.86 |
| 12.04.2026 |
Група за Изпадане |
Дендер |
1 - 2 |
Зулте Варегем |
3.03 |
3.35 |
2.23 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Серен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
2.26 |
3.32 |
2.78 |
| 22.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Клуб Брюж Б |
3 - 2 |
Серен |
2.19 |
3.34 |
2.88 |
| 14.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
0 - 2 |
Локерен |
2.48 |
3.45 |
2.46 |
| 26.07.2026 |
Приятелски срещи |
Стандарт Лиеж |
2 - 1 |
Серен |
- |
- |
- |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Шарлероа |
2 - 1 |
Серен |
- |
- |
- |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Серен |
0 - 0 |
МВВ Маастрихт |
1.95 |
3.60 |
3.00 |
| 24.04.2026 |
Приятелски срещи |
Франк Боран |
4 - 2 |
Серен |
2.31 |
3.25 |
2.63 |
| 17.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 2 |
СК Беверен |
5.48 |
4.08 |
1.48 |
| 10.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
1 - 1 |
Серен |
1.84 |
3.49 |
3.65 |
| 05.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
2 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.08 |
3.20 |
2.15 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.02.2024 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
5 - 1 |
Серен |
1.46 |
4.29 |
5.82 |
| 06.10.2023 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 3 |
Дендер |
3.01 |
3.40 |
2.14 |
| 17.08.2019 |
Купа на Белгия |
Дендер |
1 - 3 |
Серен |
2.30 |
3.60 |
2.70 |
| 29.04.2017 |
Белгия |
Серен |
1 - 0 |
Дендер |
3.06 |
3.51 |
1.99 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Дендер имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Чалънджър Про Лига класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Беершот |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 2 |
Виртон |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 3 |
Клуб Брюж Б |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 4 |
Дендер |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 5 |
Локерен |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 6 |
Франк Боран |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
6 |
| 7 |
Спортинг Хаселт |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
6 |
| 8 |
К. Лиерс С.К. |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 9 |
Ойпен |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
3 |
| 10 |
РФК Лиеж |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 11 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 12 |
Генк Б |
3 |
1 |
0 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
3 |
| 13 |
Гент Б |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 14 |
Серен |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
1 |
| 15 |
Андерлехт Б |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дендер |
|
| Серен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дендер |
Дендер |
|
Серен |
Серен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Беершот |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 2 |
Виртон |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Клуб Брюж Б |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Дендер |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Локерен |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 6 |
Франк Боран |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Спортинг Хаселт |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
К. Лиерс С.К. |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 9 |
Ойпен |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
РФК Лиеж |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Генк Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Гент Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Серен |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Андерлехт Б |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дендер |
Серен |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.67 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
3.70 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.25 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака