Турция - ТФФ Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Денизлиспор
Ерзурумспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Денизли, а гостите от Ерзурум. Разстоянието между двата града е 1 081.1 км. Мачът ще се играе на стадион Денизли Ататюрк, който има капацитет от 15 427 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Денизли Ататюрк. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Денизлиспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2018 | Първа Лига | Адана Демирспор | 3 - 1 | Денизлиспор | 2.11 | 3.27 | 3.15 |
| 03.03.2018 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 2 | Манисаспор | 1.32 | 4.59 | 7.96 |
| 25.02.2018 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 0 - 2 | Денизлиспор | 1.62 | 3.59 | 5.01 |
| 21.02.2018 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 0 | Юмраниеспор | 2.60 | 3.03 | 2.65 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 2 | Денизлиспор | 1.56 | 3.61 | 5.68 |
| 10.02.2018 | Първа Лига | Елязъгспор | 1 - 0 | Денизлиспор | 1.87 | 3.37 | 3.86 |
| 04.02.2018 | Първа Лига | Денизлиспор | 0 - 2 | Ескишехирспор | 2.48 | 3.32 | 2.57 |
| 29.01.2018 | Първа Лига | Истанбулспор | 2 - 1 | Денизлиспор | 1.79 | 3.38 | 4.25 |
| 22.01.2018 | Първа Лига | Денизлиспор | 3 - 1 | Аданаспор | 2.62 | 3.17 | 2.53 |
| 24.12.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 1 | Болуспор | 2.84 | 3.00 | 2.47 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Ерзурумспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2018 | Първа Лига | Ерзурумспор | 2 - 1 | Ескишехирспор | 2.03 | 3.26 | 3.36 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Истанбулспор | 2 - 2 | Ерзурумспор | 1.88 | 3.18 | 3.97 |
| 26.02.2018 | Първа Лига | Ерзурумспор | 2 - 1 | Аданаспор | 1.97 | 3.17 | 3.63 |
| 22.02.2018 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 1 | Ерзурумспор | 2.04 | 3.20 | 3.45 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Ерзурумспор | 5 - 1 | Газиантепспор | 1.10 | 8.00 | 15.47 |
| 11.02.2018 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 0 | Ерзурумспор | 2.22 | 3.14 | 3.11 |
| 03.02.2018 | Първа Лига | Ерзурумспор | 1 - 1 | Ризеспор | 3.24 | 3.29 | 2.11 |
| 26.01.2018 | Първа Лига | Балъкесирспор | 2 - 0 | Ерзурумспор | 1.98 | 3.39 | 3.43 |
| 21.01.2018 | Първа Лига | Ерзурумспор | 0 - 0 | Анкарагуджу | 2.33 | 3.14 | 2.94 |
| 24.12.2017 | Първа Лига | Ерзурумспор | 2 - 1 | Алтънорду | 2.12 | 3.23 | 3.23 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2017 | Първа Лига | Ерзурумспор | 4 - 1 | Денизлиспор | 1.99 | 3.38 | 3.23 |
ТФФ Първа Лига класиране към 11.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ризеспор | 27 | +22 | 52 |
| 2 | Юмраниеспор | 27 | +12 | 47 |
| 3 | Анкарагуджу | 26 | +13 | 46 |
| 4 | Газиантеп ФК | 27 | +19 | 44 |
| 5 | Болуспор | 27 | +15 | 43 |
| 6 | Алтънорду | 26 | +7 | 42 |
| 7 | Истанбулспор | 26 | +1 | 39 |
| 8 | Елязъгспор | 27 | +4 | 38 |
| 9 | Гиресунспор | 26 | +8 | 37 |
| 10 | Ерзурумспор | 26 | +3 | 37 |
| 11 | Балъкесирспор | 26 | +4 | 36 |
| 12 | Аданаспор | 26 | -11 | 33 |
| 13 | Самсунспор | 26 | -6 | 32 |
| 14 | Адана Демирспор | 26 | -3 | 31 |
| 15 | Ескишехирспор | 26 | +4 | 31 |
| 16 | Денизлиспор | 26 | -9 | 27 |
| 17 | Манисаспор | 27 | -21 | 12 |
| 18 | Газиантепспор | 26 | -62 | -2 |
Хронология в първенството
| Денизлиспор | |
| Ерзурумспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Денизлиспор | Денизлиспор | Ерзурумспор | Ерзурумспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ризеспор | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Юмраниеспор | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 0 | 0 - 0 | |||
| 3 | Анкарагуджу | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 4 | Газиантеп ФК | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 5 | Болуспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Алтънорду | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Истанбулспор | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Елязъгспор | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 9 | Гиресунспор | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Ерзурумспор | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Балъкесирспор | 0 - 2 | 0 - 2 | 4 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 12 | Аданаспор | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Самсунспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 14 | Адана Демирспор | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||
| 15 | Ескишехирспор | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 16 | Денизлиспор | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 17 | Манисаспор | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | |||
| 18 | Газиантепспор | 0 - 0 | 5 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Денизлиспор | Ерзурумспор | |
| Позиция | 16 | 10 |
| Точки | 27 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 15 |
| Точки | 18 | 8 |
Форма в шампионата
| Денизлиспор | Ерзурумспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 13 |
9
10 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 5 |
1
5 6 |
Голове в шампионата
| Денизлиспор | Ерзурумспор | |
|
Вкарани
Получени |
29
38 |
33
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
13 |
8
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
