Чили - Копа Чили (2026)
неделя, 5 юли, 2026
19:30
Депортес Ла Серена
Антофагаста
2 - 4
(1 - 2, 1 - 2)
Краен победител Антофагаста
с общ резултат 4 - 8
Първа среща
Антофагаста4 - 2Депортес Ла Серена
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Депортес Ла Серена
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.30 |
3.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.07.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ла Серена, а гостите от Антофагаста.
Разстоянието между двата града е 700.3 км.
Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортес Ла Серена - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.07.2026 |
Копа Чили |
Кобресал Ел Салвадор |
0 - 1 |
Депортес Ла Серена |
2.01 |
3.33 |
3.26 |
| 28.06.2026 |
Копа Чили |
Депортес Ла Серена |
2 - 1 |
Кобрелоа Калама |
1.90 |
3.34 |
3.55 |
| 24.06.2026 |
Копа Чили |
Депортес Ла Серена |
0 - 0 |
Кобресал Ел Салвадор |
1.51 |
4.08 |
5.18 |
| 21.06.2026 |
Копа Чили |
Антофагаста |
4 - 2 |
Депортес Ла Серена |
2.26 |
3.21 |
2.83 |
| 13.06.2026 |
Примера Дивисион |
Аудакс Италяно Сантяго |
1 - 1 |
Депортес Ла Серена |
1.90 |
3.54 |
3.55 |
| 07.06.2026 |
Купа на Лигата |
Депортес Ла Серена |
0 - 2 |
Унион Ла Калера |
2.72 |
3.08 |
2.42 |
| 30.05.2026 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
2 - 4 |
Коло-Коло Сантяго |
3.74 |
3.33 |
1.91 |
| 24.05.2026 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
4 - 1 |
Деп. Лимаче |
2.42 |
3.38 |
2.60 |
| 16.05.2026 |
Примера Дивисион |
Палестино Сантяго |
5 - 1 |
Депортес Ла Серена |
1.95 |
3.33 |
3.62 |
| 09.05.2026 |
Купа на Лигата |
Депортес Ла Серена |
2 - 4 |
Аудакс Италяно Сантяго |
2.67 |
3.32 |
2.38 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Антофагаста - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.06.2026 |
Копа Чили |
Кобресал Ел Салвадор |
0 - 1 |
Антофагаста |
1.93 |
3.33 |
3.47 |
| 21.06.2026 |
Копа Чили |
Антофагаста |
4 - 2 |
Депортес Ла Серена |
2.26 |
3.21 |
2.83 |
| 09.02.2026 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
0 - 0 |
Антофагаста |
1.65 |
3.62 |
4.58 |
| 31.01.2026 |
Копа Чили |
Антофагаста |
2 - 1 |
Кобрелоа Калама |
2.43 |
3.21 |
2.64 |
| 01.07.2025 |
Копа Чили |
Антофагаста |
2 - 3 |
Сантяго Уондърърс |
2.27 |
3.22 |
2.81 |
| 08.06.2025 |
Копа Чили |
Сантяго Уондърърс |
3 - 0 |
Антофагаста |
1.91 |
3.22 |
3.71 |
| 11.05.2025 |
Копа Чили |
Антофагаста |
3 - 1 |
Депортес Икике |
2.76 |
3.34 |
2.28 |
| 06.04.2025 |
Копа Чили |
Антофагаста |
0 - 3 |
Кобрелоа Калама |
2.26 |
3.30 |
2.78 |
| 22.03.2025 |
Копа Чили |
Антофагаста |
2 - 1 |
Деп. Копиапо |
2.43 |
3.12 |
2.73 |
| 12.02.2025 |
Копа Чили |
Деп. Копиапо |
4 - 0 |
Антофагаста |
2.63 |
3.28 |
2.39 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.06.2026 |
Копа Чили |
Антофагаста |
4 - 2 |
Депортес Ла Серена |
2.26 |
3.21 |
2.83 |
| 17.07.2022 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
0 - 1 |
Антофагаста |
2.38 |
3.16 |
2.92 |
| 20.02.2022 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
2 - 2 |
Депортес Ла Серена |
2.30 |
3.15 |
3.11 |
| 08.11.2021 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
0 - 0 |
Депортес Ла Серена |
2.15 |
3.31 |
3.24 |
| 02.08.2021 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
1 - 1 |
Антофагаста |
2.61 |
3.03 |
2.68 |
| 11.01.2021 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
2 - 2 |
Депортес Ла Серена |
2.05 |
3.34 |
3.31 |
| 04.02.2020 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
0 - 1 |
Антофагаста |
2.77 |
3.23 |
2.37 |
| 21.10.2012 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
2 - 1 |
Депортес Ла Серена |
1.77 |
3.36 |
4.20 |
| 29.04.2012 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
4 - 1 |
Антофагаста |
1.81 |
3.35 |
3.96 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Депортес Ла Серена имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортес Ла Серена класиране в Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
15 |
12 |
0 |
3 |
29 |
12 |
+17 |
36 |
| 2 |
Универсидад Католика |
15 |
8 |
2 |
5 |
35 |
20 |
+15 |
26 |
| 3 |
Универсидад де Чили |
15 |
6 |
6 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
24 |
| 4 |
Кокимбо Унидо |
15 |
7 |
3 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
24 |
| 5 |
Палестино Сантяго |
15 |
7 |
3 |
5 |
23 |
21 |
+2 |
24 |
| 6 |
Уачипато Талкауано |
15 |
7 |
2 |
6 |
23 |
22 |
+1 |
23 |
| 7 |
Евертън Виня дел Мар |
15 |
6 |
4 |
5 |
19 |
15 |
+4 |
22 |
| 8 |
Нубленсе Чилан |
15 |
5 |
7 |
3 |
18 |
19 |
-1 |
22 |
| 9 |
Депортес Лимаче |
15 |
6 |
3 |
6 |
30 |
23 |
+7 |
21 |
| 10 |
О'Хигинс Ранкагуа |
15 |
6 |
2 |
7 |
19 |
22 |
-3 |
20 |
| 11 |
Универсидад де Консепсион |
15 |
5 |
4 |
6 |
13 |
26 |
-13 |
19 |
| 12 |
Депортес Ла Серена |
15 |
4 |
6 |
5 |
21 |
25 |
-4 |
18 |
| 13 |
Аудакс Италяно Сантяго |
15 |
4 |
4 |
7 |
18 |
21 |
-3 |
16 |
| 14 |
Депортес Консепсион |
15 |
4 |
2 |
9 |
14 |
23 |
-9 |
14 |
| 15 |
Кобресал Ел Салвадор |
15 |
4 |
1 |
10 |
19 |
29 |
-10 |
13 |
| 16 |
Унион Ла Калера |
15 |
3 |
3 |
9 |
14 |
28 |
-14 |
12 |
Антофагаста класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.30 |
3.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.07.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Депортес Ла Серена