Чили - Примера Дивисион (2026)
неделя, 2 август, 2026
03:00
Депортес Лимаче
Нубленсе Чилан
отложен
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.30 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.33 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
02.08.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лимаче, а гостите от Чилан.
Разстоянието между двата града е 407.1 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортес Лимаче - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 1 |
Деп. Лимаче |
1.44 |
4.38 |
5.82 |
| 06.07.2026 |
Копа Чили |
Деп. Лимаче |
4 - 1 |
Сан Маркос де Арика |
1.44 |
4.33 |
5.62 |
| 02.07.2026 |
Копа Чили |
Деп. Лимаче |
1 - 1 |
Кокимбо Унидо |
2.94 |
3.29 |
2.17 |
| 28.06.2026 |
Копа Чили |
Деп. Лимаче |
1 - 4 |
Депортес Икике |
1.63 |
3.73 |
4.63 |
| 23.06.2026 |
Копа Чили |
Кокимбо Унидо |
1 - 1 |
Деп. Лимаче |
- |
- |
- |
| 20.06.2026 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
1 - 3 |
Деп. Лимаче |
2.61 |
3.30 |
2.41 |
| 14.06.2026 |
Примера Дивисион |
Деп. Консепсион |
3 - 2 |
Деп. Лимаче |
2.77 |
3.45 |
2.27 |
| 08.06.2026 |
Купа на Лигата |
Деп. Лимаче |
0 - 1 |
Евертън Виня дел Мар |
2.22 |
3.36 |
2.81 |
| 31.05.2026 |
Примера Дивисион |
Деп. Лимаче |
2 - 3 |
Кокимбо Унидо |
2.62 |
3.31 |
2.44 |
| 24.05.2026 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
4 - 1 |
Деп. Лимаче |
2.42 |
3.38 |
2.60 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Нубленсе Чилан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
2 - 0 |
Палестино Сантяго |
2.17 |
3.19 |
3.15 |
| 13.07.2026 |
Купа на Лигата |
О'Хигинс Ранкагуа |
1 - 0 |
Нубленсе Чилан |
1.90 |
3.26 |
3.68 |
| 10.07.2026 |
Купа на Лигата |
Нубленсе Чилан |
2 - 1 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.28 |
3.02 |
3.00 |
| 05.07.2026 |
Копа Чили |
Нубленсе Чилан |
2 - 2 |
Курико Унидо |
1.59 |
3.58 |
5.18 |
| 01.07.2026 |
Копа Чили |
Унив. де Консепсион |
0 - 1 |
Нубленсе Чилан |
- |
- |
- |
| 29.06.2026 |
Копа Чили |
Рейнджърс Талка |
0 - 1 |
Нубленсе Чилан |
2.85 |
3.08 |
2.35 |
| 26.06.2026 |
Копа Чили |
Нубленсе Чилан |
4 - 2 |
Унив. де Консепсион |
1.92 |
3.24 |
3.66 |
| 21.06.2026 |
Копа Чили |
Курико Унидо |
1 - 0 |
Нубленсе Чилан |
3.23 |
3.15 |
2.08 |
| 14.06.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
2 - 2 |
Уачипато Талкауано |
1.93 |
3.24 |
3.78 |
| 07.06.2026 |
Купа на Лигата |
Нубленсе Чилан |
2 - 1 |
Унив. де Консепсион |
1.89 |
3.17 |
3.84 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.02.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
1 - 1 |
Деп. Лимаче |
2.21 |
3.10 |
3.17 |
| 26.07.2025 |
Примера Дивисион |
Деп. Лимаче |
0 - 1 |
Нубленсе Чилан |
2.22 |
3.32 |
2.92 |
| 23.02.2025 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
1 - 1 |
Деп. Лимаче |
2.02 |
3.35 |
3.40 |
В последните 3 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Депортес Лимаче имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Примера Дивисион класиране към 02.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
17 |
14 |
0 |
3 |
36 |
16 |
+20 |
42 |
| 2 |
Универсидад Католика |
16 |
8 |
3 |
5 |
38 |
23 |
+15 |
27 |
| 3 |
Универсидад де Чили |
16 |
7 |
6 |
3 |
19 |
11 |
+8 |
27 |
| 4 |
Нубленсе Чилан |
16 |
6 |
7 |
3 |
20 |
19 |
+1 |
25 |
| 5 |
Кокимбо Унидо |
15 |
7 |
3 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
24 |
| 6 |
Уачипато Талкауано |
16 |
7 |
3 |
6 |
26 |
25 |
+1 |
24 |
| 7 |
Палестино Сантяго |
16 |
7 |
3 |
6 |
23 |
23 |
0 |
24 |
| 8 |
Евертън Виня дел Мар |
17 |
6 |
5 |
6 |
23 |
20 |
+3 |
23 |
| 9 |
Депортес Лимаче |
16 |
6 |
3 |
7 |
31 |
26 |
+5 |
21 |
| 10 |
О'Хигинс Ранкагуа |
16 |
6 |
2 |
8 |
19 |
24 |
-5 |
20 |
| 11 |
Аудакс Италяно Сантяго |
17 |
5 |
4 |
8 |
20 |
23 |
-3 |
19 |
| 12 |
Депортес Ла Серена |
16 |
4 |
7 |
5 |
24 |
28 |
-4 |
19 |
| 13 |
Универсидад де Консепсион |
16 |
5 |
4 |
7 |
13 |
27 |
-14 |
19 |
| 14 |
Кобресал Ел Салвадор |
17 |
5 |
2 |
10 |
26 |
32 |
-6 |
17 |
| 15 |
Депортес Консепсион |
16 |
5 |
2 |
9 |
16 |
23 |
-7 |
17 |
| 16 |
Унион Ла Калера |
17 |
3 |
4 |
10 |
15 |
33 |
-18 |
13 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Депортес Лимаче |
|
| Нубленсе Чилан |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Депортес Лимаче |
Депортес Лимаче |
|
Нубленсе Чилан |
Нубленсе Чилан |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
|
|
6 - 2 |
6 - 2 |
| 2 |
Универсидад Католика |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
| 3 |
Универсидад де Чили |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
Нубленсе Чилан |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Кокимбо Унидо |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Уачипато Талкауано |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
2 - 2 |
|
|
| 7 |
Палестино Сантяго |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Евертън Виня дел Мар |
|
1 - 0 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Депортес Лимаче |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 11 |
Аудакс Италяно Сантяго |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 12 |
Депортес Ла Серена |
|
4 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 13 |
Универсидад де Консепсион |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
2 - 2 |
|
|
| 14 |
Кобресал Ел Салвадор |
|
2 - 5 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Депортес Консепсион |
|
3 - 2 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 16 |
Унион Ла Калера |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Депортес Лимаче |
Нубленсе Чилан |
| Победи |
6 |
6 |
| Равни |
3 |
7 |
| Загуби |
7 |
3 |
| Вкарани Голове |
31 |
20 |
| Получени Голове |
26 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.94 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.19 |
| Мачове Вкарал |
81% |
88% |
| Мачове Получил |
81% |
56% |
| Гол/Гол |
62% |
50% |
| Над 1.5 |
88% |
69% |
| Над 2.5 |
75% |
31% |
| Над 3.5 |
56% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
3 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
17 |
8 |
| Получени Голове |
7 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.43 |
1.14 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
86% |
86% |
| Мачове Получил |
57% |
43% |
| Гол/Гол |
43% |
43% |
| Над 1.5 |
100% |
57% |
| Над 2.5 |
86% |
14% |
| Над 3.5 |
43% |
14% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.30 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.33 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
02.08.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач