Чили - Копа Чили (2024)
22:30
Депортес Магаянес
Нубленсе Чилан
с общ резултат 2 - 3
Нубленсе Чилан2 - 1Депортес Магаянес
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.30 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.78 | 2.03 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.11.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Бернардо, а гостите от Чилан. Разстоянието между двата града е 359.5 км. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Депортес Магаянес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.11.2024 | Копа Чили | Нубленсе Чилан | 2 - 1 | Деп. Магаянес | 1.98 | 3.22 | 3.44 |
| 29.10.2024 | Копа Чили | Коло-Коло Сантяго | 0 - 0 | Деп. Магаянес | 1.22 | 5.49 | 9.76 |
| 07.09.2024 | Копа Чили | Деп. Магаянес | 3 - 0 | Коло-Коло Сантяго | 6.49 | 4.43 | 1.39 |
| 13.07.2024 | Копа Чили | Унион Еспаньола | 0 - 5 | Деп. Магаянес | 1.74 | 3.69 | 3.81 |
| 07.07.2024 | Копа Чили | Деп. Магаянес | 3 - 0 | Унион Еспаньола | 2.54 | 3.26 | 2.46 |
| 28.06.2024 | Копа Чили | Деп. Магаянес | 4 - 0 | Курико Унидо | 1.89 | 3.17 | 3.66 |
| 23.06.2024 | Копа Чили | Курико Унидо | 1 - 0 | Деп. Магаянес | 2.65 | 3.18 | 2.38 |
| 11.02.2024 | Приятелски срещи | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 0 | Деп. Магаянес | 2.28 | 3.41 | 2.68 |
| 14.12.2023 | Копа Чили | Деп. Магаянес | 1 - 3 | Коло-Коло Сантяго | 6.08 | 4.23 | 1.44 |
| 09.12.2023 | Примера Дивисион | Деп. Магаянес | 2 - 3 | Кокимбо Унидо | 2.10 | 3.49 | 3.08 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Нубленсе Чилан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.11.2024 | Копа Чили | Нубленсе Чилан | 2 - 1 | Деп. Магаянес | 1.98 | 3.22 | 3.44 |
| 10.11.2024 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 1 - 0 | Нубленсе Чилан | 2.47 | 3.42 | 2.54 |
| 03.11.2024 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 1 - 4 | Унив. де Чили | 3.81 | 3.52 | 1.84 |
| 19.10.2024 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 3 | Нубленсе Чилан | 2.71 | 3.16 | 2.47 |
| 06.10.2024 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 2 - 0 | Депортес Икике | 1.85 | 3.62 | 3.68 |
| 29.09.2024 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 0 - 1 | Унион Ла Калера | 1.58 | 3.80 | 5.14 |
| 24.09.2024 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 0 - 1 | Нубленсе Чилан | 2.47 | 3.34 | 2.60 |
| 14.09.2024 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 1 - 0 | Кобресал Ел Салвадор | 1.60 | 3.97 | 4.64 |
| 01.09.2024 | Примера Дивисион | Палестино Сантяго | 1 - 1 | Нубленсе Чилан | 2.19 | 3.31 | 3.02 |
| 30.08.2024 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 2 - 1 | Нубленсе Чилан | 1.70 | 3.52 | 4.57 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.11.2024 | Копа Чили | Нубленсе Чилан | 2 - 1 | Деп. Магаянес | 1.98 | 3.22 | 3.44 |
| 16.07.2023 | Примера Дивисион | Деп. Магаянес | 1 - 1 | Нубленсе Чилан | 2.21 | 3.17 | 3.15 |
| 27.01.2023 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 3 - 2 | Деп. Магаянес | 1.76 | 3.53 | 4.37 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Депортес Магаянес имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Депортес Магаянес класиране
Нубленсе Чилан класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Коло-Коло Сантяго | 30 | +28 | 67 |
| 2 | Универсидад де Чили | 30 | +29 | 65 |
| 3 | Депортес Икике | 30 | +5 | 48 |
| 4 | Палестино Сантяго | 30 | +13 | 46 |
| 5 | Универсидад Католика | 30 | +10 | 46 |
| 6 | Унион Еспаньола | 30 | +8 | 45 |
| 7 | Евертън Виня дел Мар | 30 | +6 | 45 |
| 8 | Кокимбо Унидо | 30 | +3 | 45 |
| 9 | Нубленсе Чилан | 30 | +6 | 40 |
| 10 | Аудакс Италяно Сантяго | 30 | -3 | 34 |
| 11 | Унион Ла Калера | 30 | -11 | 34 |
| 12 | Уачипато Талкауано | 30 | -16 | 34 |
| 13 | Кобресал Ел Салвадор | 30 | -9 | 33 |
| 14 | О'Хигинс Ранкагуа | 30 | -19 | 31 |
| 15 | Кобрелоа Калама | 30 | -29 | 31 |
| 16 | Депортес Копиапо | 30 | -21 | 24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.30 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.78 | 2.03 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.11.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра