Еквадор - Серия А (2011 - Клаусура)

четвъртък, 28 юли, 2011
04:00
Депортиво Куенка

Депортиво Куенка

Есполи Кито

Есполи Кито

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Депортиво Куенка
X 0% за равен
2 0% за Есполи Кито
Няма гласували за футболния мач
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.91 3.40 3.40
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.25 1.24 1.73
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.33 3.25
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.35 1.30
Ср. коеф. 2.5 1.83 1.98
Ср. коеф. 3.5 1.30 3.35

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.07.2011 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Куенка, а гостите от Кито. Разстоянието между двата града е 301.7 км. Мачът ще се играе на стадион Алехандро Серано Агилар, който има капацитет от 22 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Алехандро Серано Агилар. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Депортиво Куенка - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.07.2011 Серия А Индепендиенте дел Вале 0 - 1 Депортиво Куенка 2.46 3.15 2.53
19.06.2011 Серия А Депортиво Куенка 3 - 1 Индепендиенте дел Вале 1.69 3.38 4.31
12.06.2011 Серия А Есполи Кито 5 - 1 Депортиво Куенка 3.03 3.16 2.13
22.05.2011 Серия А Депортиво Куенка 1 - 2 ЛДУ Лоха 1.86 3.15 3.84
18.05.2011 Серия А Депортиво Кито 3 - 1 Депортиво Куенка 1.87 3.20 3.73
15.05.2011 Серия А Депортиво Куенка 2 - 1 Олмедо Риобамба 1.59 3.52 4.86
06.05.2011 Серия А Барселона Гуаякил 0 - 2 Депортиво Куенка 1.82 3.29 3.96
01.05.2011 Серия А Депортиво Куенка 1 - 1 Имбабура 1.66 3.44 4.45
24.04.2011 Серия А Депортиво Куенка 3 - 2 Манта 1.47 3.74 5.96
21.04.2011 Серия А ЛДУ Кито 1 - 0 Депортиво Куенка 1.39 4.00 6.65

Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.

Есполи Кито - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
23.07.2011 Серия А Есполи Кито 2 - 2 Барселона Гуаякил 2.48 3.13 2.56
19.06.2011 Серия А Емелек Гуаякил 2 - 0 Есполи Кито 1.23 5.05 9.26
12.06.2011 Серия А Есполи Кито 5 - 1 Депортиво Куенка 3.03 3.16 2.13
22.05.2011 Серия А Есполи Кито 3 - 3 Индепендиенте дел Вале 2.33 3.16 2.70
19.05.2011 Серия А ЛДУ Лоха 0 - 0 Есполи Кито 1.45 3.79 6.05
14.05.2011 Серия А Есполи Кито 0 - 3 Депортиво Кито 3.78 3.24 1.85
06.05.2011 Серия А Олмедо Риобамба 3 - 0 Есполи Кито 1.70 3.38 4.36
01.05.2011 Серия А Есполи Кито 2 - 3 Барселона Гуаякил 2.55 3.13 2.49
28.04.2011 Серия А Имбабура 1 - 0 Есполи Кито 1.73 3.40 4.06
23.04.2011 Серия А Есполи Кито 0 - 0 ЛДУ Кито 4.73 3.33 1.65

Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
12.06.2011 Серия А Есполи Кито 5 - 1 Депортиво Куенка 3.03 3.16 2.13
06.02.2011 Серия А Депортиво Куенка 2 - 1 Есполи Кито 1.50 3.51 6.13
16.10.2010 Серия А Есполи Кито 2 - 5 Депортиво Куенка 3.22 3.13 2.05
22.08.2010 Серия А Депортиво Куенка 2 - 1 Есполи Кито 1.60 3.53 4.88
30.05.2010 Серия А Есполи Кито 3 - 0 Депортиво Куенка 2.55 2.98 2.55
28.03.2010 Серия А Депортиво Куенка 3 - 0 Есполи Кито - - -
08.11.2009 Серия А Есполи Кито 0 - 1 Депортиво Куенка 3.49 3.26 1.91
31.10.2009 Серия А Депортиво Куенка 1 - 0 Есполи Кито 1.77 3.24 4.13
12.07.2009 Серия А Депортиво Куенка 0 - 1 Есполи Кито 1.88 3.27 3.60
12.02.2009 Серия А Есполи Кито 1 - 0 Депортиво Куенка 2.31 3.21 2.66

В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Депортиво Куенка имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.

Серия А класиране към 28.07.2011

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Емелек Гуаякил 1 1 0 0 5 0 +5 3
2 Депортиво Кито 1 1 0 0 4 0 +4 3
3 Ел Национал Кито 1 1 0 0 3 0 +3 3
4 Олмедо Риобамба 2 1 0 1 3 2 +1 3
5 Депортиво Куенка 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Манта 2 1 0 1 2 5 -3 3
7 Барселона Гуаякил 1 0 1 0 2 2 0 1
7 Есполи Кито 1 0 1 0 2 2 0 1
9 Индепендиенте дел Вале 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 ЛДУ Кито 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 ЛДУ Лоха 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 Имбабура 1 0 0 1 0 5 -5 0
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Хронология в първенството

Депортиво Куенка  
Есполи Кито  
Домакин  
Гост  
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране в шампионата

  Депортиво Куенка Есполи Кито
Позиция 5 7
Точки 3 1
  Домакин Гост
Позиция 8 8
Точки 0 0

Форма в шампионата

  Депортиво Куенка Есполи Кито
Победи
Равни
Загуби
1  
0  
0  
0  
1  
0  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голове в шампионата

  Депортиво Куенка Есполи Кито
Вкарани
Получени
1   
0   
2   
2   
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.91 3.40 3.40
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.25 1.24 1.73
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.33 3.25
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.35 1.30
Ср. коеф. 2.5 1.83 1.98
Ср. коеф. 3.5 1.30 3.35

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.07.2011 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Депортиво Куенка
X 0% за равен
2 0% за Есполи Кито
Няма гласували за футболния мач