Еквадор - Група за Изпадане (2026)
събота, 7 ноември, 2026
18:30
Депортиво Куенка
Оренсе Мачала
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.10 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куенка, а гостите от Мачала.
Разстоянието между двата града е 113.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Алехандро Серано Агилар,
който има капацитет от
22 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Алехандро Серано Агилар.
Мачът ще се играе в 11:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортиво Куенка - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Група за Изпадане |
Делфин Манта |
3 - 1 |
Депортиво Куенка |
2.04 |
3.01 |
3.41 |
| 24.10.2026 |
Група за Изпадане |
Манта |
0 - 2 |
Депортиво Куенка |
2.02 |
3.07 |
3.41 |
| 16.10.2026 |
Група за Изпадане |
Депортиво Куенка |
2 - 1 |
Текнико Университарио |
1.78 |
3.23 |
4.15 |
| 11.10.2026 |
Група за Изпадане |
Оренсе Мачала |
0 - 0 |
Депортиво Куенка |
2.04 |
3.12 |
3.24 |
| 21.09.2026 |
Група за Изпадане |
Депортиво Куенка |
1 - 1 |
Мушук Руна |
2.31 |
2.93 |
2.92 |
| 13.09.2026 |
Серия А |
ЛДУ Кито |
1 - 1 |
Депортиво Куенка |
1.57 |
3.70 |
4.84 |
| 07.09.2026 |
Серия А |
Депортиво Куенка |
0 - 1 |
Либертад Лоха |
1.71 |
3.40 |
4.29 |
| 03.09.2026 |
Серия А |
Депортиво Куенка |
1 - 0 |
Гуаякил Сити |
1.62 |
3.41 |
4.97 |
| 29.08.2026 |
Серия А |
Текнико Университарио |
3 - 1 |
Депортиво Куенка |
2.16 |
2.91 |
3.19 |
| 22.08.2026 |
Серия А |
Депортиво Куенка |
0 - 0 |
Мушук Руна |
2.30 |
3.04 |
2.84 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Оренсе Мачала - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Група за Изпадане |
Оренсе Мачала |
1 - 1 |
Текнико Университарио |
1.87 |
3.19 |
3.73 |
| 24.10.2026 |
Група за Изпадане |
Оренсе Мачала |
4 - 0 |
Делфин Манта |
1.89 |
3.16 |
3.66 |
| 19.10.2026 |
Група за Изпадане |
Мушук Руна |
1 - 1 |
Оренсе Мачала |
1.84 |
3.26 |
3.76 |
| 11.10.2026 |
Група за Изпадане |
Оренсе Мачала |
0 - 0 |
Депортиво Куенка |
2.04 |
3.12 |
3.24 |
| 21.09.2026 |
Група за Изпадане |
Манта |
2 - 1 |
Оренсе Мачала |
2.68 |
2.97 |
2.44 |
| 15.09.2026 |
Серия А |
Унив. Католика Кито |
2 - 1 |
Оренсе Мачала |
1.42 |
4.09 |
6.09 |
| 08.09.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
4 - 3 |
Гуаякил Сити |
1.92 |
3.18 |
3.57 |
| 04.09.2026 |
Серия А |
Леонес Атунтакуи |
1 - 0 |
Оренсе Мачала |
1.95 |
3.03 |
3.64 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
1 - 2 |
Макара Амбато |
2.19 |
3.00 |
3.07 |
| 23.08.2026 |
Серия А |
Барселона Гуаякил |
3 - 0 |
Оренсе Мачала |
1.85 |
3.19 |
3.83 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Група за Изпадане |
Оренсе Мачала |
0 - 0 |
Депортиво Куенка |
2.04 |
3.12 |
3.24 |
| 16.08.2026 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
2 - 0 |
Депортиво Куенка |
1.88 |
3.14 |
3.74 |
| 22.04.2026 |
Серия А |
Депортиво Куенка |
1 - 3 |
Оренсе Мачала |
1.89 |
3.17 |
3.76 |
| 31.08.2025 |
Серия А |
Депортиво Куенка |
1 - 1 |
Оренсе Мачала |
1.99 |
3.07 |
3.79 |
| 10.05.2025 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
1 - 0 |
Депортиво Куенка |
1.76 |
3.36 |
4.50 |
| 10.08.2024 |
Серия А |
Депортиво Куенка |
1 - 2 |
Оренсе Мачала |
1.89 |
3.24 |
3.97 |
| 10.03.2024 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
1 - 1 |
Депортиво Куенка |
1.78 |
3.28 |
4.43 |
| 03.09.2023 |
Серия А |
Депортиво Куенка |
1 - 0 |
Оренсе Мачала |
1.98 |
3.16 |
3.79 |
| 08.04.2023 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
2 - 0 |
Депортиво Куенка |
1.69 |
3.39 |
4.88 |
| 16.10.2022 |
Серия А |
Оренсе Мачала |
1 - 0 |
Депортиво Куенка |
2.26 |
3.02 |
3.19 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Депортиво Куенка имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Депортиво Куенка |
35 |
12 |
8 |
15 |
31 |
42 |
-11 |
44 |
| 2 |
Мушук Руна |
35 |
9 |
13 |
13 |
41 |
49 |
-8 |
40 |
| 3 |
Оренсе Мачала |
35 |
10 |
9 |
16 |
43 |
51 |
-8 |
39 |
| 4 |
Делфин Манта |
35 |
10 |
8 |
17 |
30 |
41 |
-11 |
38 |
| 5 |
Текнико Университарио |
35 |
11 |
4 |
20 |
34 |
47 |
-13 |
37 |
| 6 |
Манта |
35 |
8 |
6 |
21 |
25 |
51 |
-26 |
30 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Депортиво Куенка |
|
| Оренсе Мачала |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Депортиво Куенка |
Депортиво Куенка |
|
Оренсе Мачала |
Оренсе Мачала |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Депортиво Куенка |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 2 |
Мушук Руна |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Оренсе Мачала |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Делфин Манта |
|
3 - 1 |
|
|
4 - 0 |
|
|
| 5 |
Текнико Университарио |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Манта |
|
0 - 2 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Депортиво Куенка |
Оренсе Мачала |
| Победи |
12 |
10 |
| Равни |
8 |
9 |
| Загуби |
15 |
16 |
| Вкарани Голове |
31 |
43 |
| Получени Голове |
42 |
51 |
| Средно Вкарани |
0.89 |
1.23 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.46 |
| Мачове Вкарал |
69% |
74% |
| Мачове Получил |
71% |
80% |
| Гол/Гол |
46% |
63% |
| Над 1.5 |
63% |
86% |
| Над 2.5 |
31% |
57% |
| Над 3.5 |
14% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
3 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
6 |
10 |
| Вкарани Голове |
18 |
15 |
| Получени Голове |
20 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.06 |
0.88 |
| Средно Получени |
1.18 |
1.65 |
| Мачове Вкарал |
76% |
65% |
| Мачове Получил |
82% |
88% |
| Гол/Гол |
65% |
59% |
| Над 1.5 |
71% |
82% |
| Над 2.5 |
41% |
59% |
| Над 3.5 |
12% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.10 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака