Венецуела - Плейофи (2015 - Клаусура)

сряда, 20 май, 2015
23:30
Депортиво Лара

Депортиво Лара

Карабобо Валенсия

Карабобо Валенсия

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0,  1 - 3)
Краен победител Карабобо Валенсия
с резултат 1 - 3 в продълженията
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Депортиво Лара
X 0% за равен
2 0% за Карабобо Валенсия
Общо гласували: 1
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.75 3.50 4.20
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.22 1.29 2.00
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.33 3.25
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.60 2.30

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2015 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Баркисимето, а гостите от Валенсия. Разстоянието между двата града е 144.3 км. Мачът ще се играе на стадион Метрополитано де Лара, който има капацитет от 45 312 места. Размерите на терена са 110 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Метрополитано де Лара. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Депортиво Лара - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
17.05.2015 Плейофи Карабобо Валенсия 1 - 0 Депортиво Лара 2.30 3.01 2.86
13.05.2015 Плейофи Депортиво Лара 2 - 0 Атлетико Венецуела 1.43 3.71 6.89
10.05.2015 Плейофи Атлетико Венецуела 1 - 0 Депортиво Лара 2.21 2.94 3.05
03.05.2015 Примера Дивисион Депортиво Лара 3 - 1 Депортиво Анзоатеги 2.29 3.07 2.82
30.04.2015 Примера Дивисион Депортиво Тачира 3 - 0 Депортиво Лара 1.46 3.89 5.99
26.04.2015 Примера Дивисион Туканес 0 - 0 Депортиво Лара 3.02 2.99 2.25
19.04.2015 Примера Дивисион Депортиво Лара 0 - 0 Сулия 1.72 3.28 4.32
29.03.2015 Примера Дивисион Депортиво Лара 4 - 1 Португеза Акаригуа 1.47 3.72 5.89
22.03.2015 Примера Дивисион Ланерос Гуанаре 3 - 0 Депортиво Лара 3.18 3.08 2.10
18.03.2015 Примера Дивисион Депортиво Лара 1 - 1 Атлетико Венецуела 1.67 3.27 4.84

Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.

Карабобо Валенсия - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
17.05.2015 Плейофи Карабобо Валенсия 1 - 0 Депортиво Лара 2.30 3.01 2.86
14.05.2015 Плейофи Арагуа Маракай 0 - 0 Карабобо Валенсия 1.84 3.25 3.71
10.05.2015 Плейофи Карабобо Валенсия 1 - 0 Арагуа Маракай 2.19 3.09 2.92
03.05.2015 Примера Дивисион Естудиантес де Мерида 2 - 1 Карабобо Валенсия 1.74 3.27 4.26
26.04.2015 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 2 - 0 Трухилянос Валера 2.31 2.95 2.94
22.04.2015 Примера Дивисион Метрополитанос 2 - 3 Карабобо Валенсия 2.29 3.12 2.81
19.04.2015 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 0 - 1 Минерос де Гуаяна 2.82 2.99 2.33
30.03.2015 Примера Дивисион Арагуа Маракай 1 - 1 Карабобо Валенсия 1.75 3.38 4.03
22.03.2015 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 0 - 2 Каракас 3.23 3.06 2.08
15.03.2015 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 1 - 2 Депортиво Ла Гуайра 2.43 3.02 2.67

Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
17.05.2015 Плейофи Карабобо Валенсия 1 - 0 Депортиво Лара 2.30 3.01 2.86
25.01.2015 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 0 - 1 Депортиво Лара 2.05 3.12 3.27
25.08.2014 Примера Дивисион Депортиво Лара 0 - 1 Карабобо Валенсия 1.83 3.29 3.77
21.05.2014 Плейофи Карабобо Валенсия 1 - 1 Депортиво Лара 2.14 3.13 3.01
18.05.2014 Плейофи Депортиво Лара 1 - 0 Карабобо Валенсия 1.70 3.34 4.36
23.03.2014 Примера Дивисион Депортиво Лара 2 - 4 Карабобо Валенсия 1.72 3.31 4.35
27.10.2013 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 3 - 2 Депортиво Лара 1.89 3.23 3.67
13.05.2012 Примера Дивисион Депортиво Лара 2 - 0 Карабобо Валенсия 1.47 3.66 6.40
17.12.2011 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 2 - 3 Депортиво Лара 7.10 4.05 1.37
20.03.2011 Примера Дивисион Депортиво Лара 0 - 3 Карабобо Валенсия 2.28 2.99 2.92

В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Депортиво Лара имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Депортиво Лара класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Карабобо Валенсия класиране в Примера Дивисион

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Депортиво Тачира 17 13 2 2 40 17 +23 41
2 Каракас 17 12 3 2 23 11 +12 39
3 Замора Баринас 17 11 3 3 29 14 +15 36
4 Депортиво Анзоатеги 17 9 4 4 31 23 +8 31
5 Депортиво Лара 17 7 7 3 22 18 +4 28
6 Минерос де Гуаяна 17 7 4 6 23 23 0 25
7 Депортиво Ла Гуайра 17 7 3 7 23 20 +3 24
8 Арагуа Маракай 17 6 4 7 25 25 0 22
9 Атлетико Венецуела 17 5 6 6 17 15 +2 21
10 Сулия 17 6 3 8 14 18 -4 21
11 Трухилянос Валера 17 5 5 7 15 20 -5 20
12 Метрополитанос 17 5 4 8 21 26 -5 19
13 Депортиво Петаре 17 4 4 9 7 14 -7 16
14 Туканес 17 3 7 7 6 22 -16 16
15 Карабобо Валенсия 17 4 3 10 20 26 -6 15
16 Ланерос Гуанаре 17 4 2 11 24 32 -8 14
17 Естудиантес де Мерида 17 6 4 7 18 21 -3 13
18 Португеза Акаригуа 17 3 4 10 17 30 -13 13

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.75 3.50 4.20
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.22 1.29 2.00
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.33 3.25
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.60 2.30

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2015 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Депортиво Лара
X 0% за равен
2 0% за Карабобо Валенсия
Общо гласували: 1