Аржентина - Плейофи за Промоция (2023)
19:35
Депортиво Майпу
Темперлей
с общ резултат 3 - 2
Темперлей2 - 1Депортиво Майпу
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.11.2023 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Майпу, а гостите от Темперлей. Разстоянието между двата града е 981.1 км. Мачът ще се играе в 14:35 местно време.
Отговорна Игра
Депортиво Майпу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2023 | Плейоф Пр. | Темперлей | 2 - 1 | Депортиво Майпу | 2.23 | 3.10 | 3.22 |
| 29.10.2023 | Плейоф Пр. | Депортиво Майпу | 1 - 0 | Сан Мартин Сан Хуан | 2.04 | 3.17 | 3.54 |
| 15.10.2023 | Примера Зона Б | Депортиво Майпу | 0 - 1 | Индепендиенте Ривад. | 2.54 | 3.02 | 2.82 |
| 08.10.2023 | Примера Зона Б | Алдосиви Мар дел Плата | 1 - 1 | Депортиво Майпу | 2.74 | 3.03 | 2.57 |
| 02.10.2023 | Примера Зона Б | Вия Далмине | 2 - 3 | Депортиво Майпу | 6.11 | 3.72 | 1.54 |
| 25.09.2023 | Примера Зона Б | Депортиво Майпу | 0 - 0 | Деп. Мадрин | 1.80 | 3.31 | 4.50 |
| 18.09.2023 | Примера Зона Б | Атлетико Рафаела | 2 - 0 | Депортиво Майпу | 2.30 | 2.94 | 3.28 |
| 10.09.2023 | Примера Зона Б | Депортиво Майпу | 2 - 0 | Естудиантес БА | 1.85 | 3.26 | 4.15 |
| 02.09.2023 | Примера Зона Б | Браун Адроге | 1 - 1 | Депортиво Майпу | 2.05 | 2.90 | 3.88 |
| 27.08.2023 | Примера Зона Б | Депортиво Майпу | 1 - 0 | Килмес Буенос Айрес | 1.72 | 3.42 | 4.84 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Темперлей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2023 | Плейоф Пр. | Темперлей | 2 - 1 | Депортиво Майпу | 2.23 | 3.10 | 3.22 |
| 28.10.2023 | Плейоф Пр. | Чакарита Хуниорс | 1 - 2 | Темперлей | 1.68 | 3.38 | 5.25 |
| 16.10.2023 | Примера Зона А | Алмиранте Браун | 2 - 0 | Темперлей | 1.81 | 3.26 | 4.54 |
| 08.10.2023 | Примера Зона А | Темперлей | 1 - 1 | Депортиво Морон | 2.06 | 2.98 | 3.78 |
| 30.09.2023 | Примера Зона А | Атлетико Гюемес | 2 - 0 | Темперлей | 2.40 | 2.90 | 3.06 |
| 23.09.2023 | Примера Зона А | Темперлей | 3 - 1 | Патронато Парана | 2.00 | 3.17 | 3.73 |
| 16.09.2023 | Примера Зона А | Химнасия Мендоса | 1 - 1 | Темперлей | 2.19 | 2.96 | 3.47 |
| 09.09.2023 | Примера Зона А | Темперлей | 2 - 1 | Алварадо Плата | 2.01 | 3.07 | 3.82 |
| 03.09.2023 | Примера Зона А | Фландрия | 2 - 3 | Темперлей | 2.76 | 2.88 | 2.66 |
| 26.08.2023 | Примера Зона А | Темперлей | 0 - 1 | Сан Мартин Сан Хуан | 2.43 | 2.89 | 3.08 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2023 | Плейоф Пр. | Темперлей | 2 - 1 | Депортиво Майпу | 2.23 | 3.10 | 3.22 |
| 13.08.2022 | Примера Насионал | Депортиво Майпу | 2 - 1 | Темперлей | 1.85 | 3.12 | 4.36 |
| 31.07.2021 | Примера Зона А | Темперлей | 0 - 2 | Депортиво Майпу | 2.09 | 2.95 | 3.57 |
| 21.03.2021 | Примера Зона А | Депортиво Майпу | 0 - 1 | Темперлей | 2.61 | 2.68 | 2.87 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Депортиво Майпу имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.11.2023 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра