Парагвай - Копа Парагвай (2026)

сряда, 26 август, 2026
22:00
Депортиво Сантани

Депортиво Сантани

Реколета

Реколета

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Депортиво Сантани
X 0% за равен
2 0% за Реколета
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Обща информация за мача

Домакините са от Сан Естанислао, а гостите от Асунсион. Разстоянието между двата града е 139.2 км. Мачът ще се играе на стадион Хуан Хосе Васко, който има капацитет от 8 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Хуан Хосе Васко. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Депортиво Сантани - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
12.08.2025 Копа Парагвай Ривър Плейт Асунсион 1 - 0 Депортиво Сантани 2.53 2.93 2.66
15.07.2025 Копа Парагвай Генерал Диаз 0 - 1 Депортиво Сантани - - -
08.09.2024 Копа Парагвай Депортиво Сантани 0 - 1 Либертад Асунсион 9.05 6.25 1.19
27.10.2023 Копа Парагвай Либертад Асунсион 3 - 0 Депортиво Сантани - - -
11.08.2023 Копа Парагвай Депортиво Сантани 1 - 0 Хен. Кабайеро - - -
06.06.2023 Копа Парагвай Хен. Кабайеро 0 - 0 Депортиво Сантани - - -
11.11.2021 Парагвай Сол де Америка 1 - 0 Депортиво Сантани - - -
15.12.2019 Примера Дивисион Депортиво Сантани 2 - 3 Спортиво Лукеньо 3.55 3.32 1.93
09.12.2019 Примера Дивисион Либертад Асунсион 2 - 0 Депортиво Сантани 1.33 4.39 7.85
01.12.2019 Примера Дивисион Депортиво Сантани 0 - 1 Ривър Плейт Асунсион 2.92 3.19 2.29

Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.

Реколета - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
22.08.2026 Примера Дивисион Сп. Амелиано 3 - 1 Реколета 2.01 3.34 3.31
19.08.2026 Копа Судамерикана Реколета 0 - 4 Бока Хуниорс 5.85 3.95 1.53
15.08.2026 Примера Дивисион Реколета 1 - 2 2 де Майо 2.52 3.08 2.61
12.08.2026 Копа Судамерикана Бока Хуниорс 3 - 1 Реколета 1.21 5.75 12.41
08.08.2026 Примера Дивисион Рубио Ню 1 - 3 Реколета 2.16 3.17 3.09
04.08.2026 Примера Дивисион Реколета 3 - 2 Насионал Асунсион 3.75 3.11 1.94
31.07.2026 Примера Дивисион Либертад Асунсион 4 - 1 Реколета 1.80 3.38 3.94
25.07.2026 Примера Дивисион Реколета 1 - 1 Спортиво Сан Лоренцо 2.07 3.26 3.23
27.05.2026 Копа Судамерикана Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 1 Реколета 1.39 4.29 8.66
24.05.2026 Примера Дивисион Реколета 2 - 1 Гуарани Асунсион 3.39 3.32 2.00

Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Няма данни в системата
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Депортиво Сантани класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Реколета класиране в Примера Дивисион

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Либертад Асунсион 6 5 0 1 11 5 +6 15
2 2 де Майо 5 4 1 0 7 3 +4 13
3 Спортиво Триниденсе 6 3 2 1 11 5 +6 11
4 Олимпия Асунсион 6 3 0 3 9 6 +3 9
5 Насионал Асунсион 6 2 3 1 8 5 +3 9
6 Спортиво Амелиано 6 2 3 1 8 6 +2 9
7 Гуарани Асунсион 5 2 1 2 6 6 0 7
8 Реколета 6 2 1 3 10 13 -3 7
9 Серо Портеньо 6 2 0 4 7 7 0 6
10 Спортиво Лукеньо 6 2 0 4 6 12 -6 6
11 Рубио Ню 6 1 2 3 5 12 -7 5
12 Спортиво Сан Лоренцо 6 0 1 5 1 9 -8 1
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Депортиво Сантани
X 0% за равен
2 0% за Реколета
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака