Венецуела - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
01:00
Депортиво Тачира
Депортиво Лара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.20 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Кристобал, а гостите от Баркисимето. Разстоянието между двата града е 409.2 км. Мачът ще се играе на стадион Полидепортиво де Пуебло Нуево, който има капацитет от 38 755 места. Снимки от Google карта стадион Полидепортиво де Пуебло Нуево. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортиво Тачира - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2018 | Копа Либ. Квал. | Санта Фе Богота | 0 - 0 | Депортиво Тачира | 1.33 | 4.54 | 9.16 |
| 02.02.2018 | Копа Либ. Квал. | Депортиво Тачира | 2 - 3 | Санта Фе Богота | 3.56 | 2.94 | 2.17 |
| 30.01.2018 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 1 - 1 | Сулия | 2.18 | 3.00 | 3.12 |
| 27.01.2018 | Копа Либ. Квал. | Депортиво Тачира | 0 - 0 | Макара Амбато | 2.15 | 3.09 | 3.46 |
| 23.01.2018 | Копа Либ. Квал. | Макара Амбато | 1 - 1 | Депортиво Тачира | 1.52 | 3.62 | 6.60 |
| 29.10.2017 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 0 - 1 | Сулия | 1.38 | 4.21 | 6.64 |
| 22.10.2017 | Примера Дивисион | Минерос де Гуаяна | 0 - 0 | Депортиво Тачира | 1.98 | 3.24 | 3.33 |
| 19.10.2017 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 1 - 1 | Метрополитанос | 1.66 | 3.54 | 4.31 |
| 14.10.2017 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 3 - 2 | Депортиво Анзоатеги | 1.53 | 3.60 | 5.75 |
| 09.10.2017 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 3 - 1 | Депортиво Тачира | 2.21 | 3.11 | 2.93 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Депортиво Лара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 3 - 3 | Сулия | 1.93 | 3.23 | 3.49 |
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 0 - 0 | Депортиво Лара | 1.98 | 3.08 | 3.51 |
| 27.01.2018 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 3 - 2 | Атлетико Венецуела | 1.73 | 3.30 | 4.31 |
| 17.12.2017 | Финална Фаза | Депортиво Лара | 0 - 2 | Монагас Матурин | 2.10 | 3.01 | 3.28 |
| 14.12.2017 | Финална Фаза | Монагас Матурин | 0 - 1 | Депортиво Лара | 2.14 | 3.18 | 3.03 |
| 09.12.2017 | Финална Фаза | Депортиво Лара | 1 - 0 | Минерос де Гуаяна | 2.02 | 3.06 | 3.42 |
| 03.12.2017 | Финална Фаза | Минерос де Гуаяна | 1 - 0 | Депортиво Лара | 2.10 | 3.12 | 3.16 |
| 26.11.2017 | Финална Фаза | Депортиво Лара | 3 - 0 | Монагас Матурин | 1.85 | 3.21 | 3.87 |
| 19.11.2017 | Финална Фаза | Монагас Матурин | 1 - 0 | Депортиво Лара | 2.24 | 3.08 | 2.93 |
| 11.11.2017 | Финална Фаза | Депортиво Лара | 6 - 2 | Замора Баринас | 1.94 | 3.16 | 3.54 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2017 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 3 - 0 | Депортиво Тачира | 2.26 | 3.03 | 2.93 |
| 19.03.2017 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 4 - 1 | Депортиво Лара | 1.74 | 3.29 | 4.35 |
| 12.09.2016 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 0 - 2 | Депортиво Тачира | 2.93 | 3.05 | 2.27 |
| 02.04.2016 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 0 - 0 | Депортиво Лара | 1.41 | 4.03 | 7.02 |
| 24.08.2015 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 0 - 0 | Депортиво Лара | 1.61 | 3.41 | 4.90 |
| 30.04.2015 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 3 - 0 | Депортиво Лара | 1.46 | 3.89 | 5.99 |
| 23.11.2014 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 3 - 3 | Депортиво Тачира | 2.44 | 2.99 | 2.69 |
| 02.02.2014 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 0 - 0 | Депортиво Лара | 1.73 | 3.28 | 4.40 |
| 01.09.2013 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 1 - 0 | Депортиво Тачира | 1.87 | 3.29 | 3.66 |
| 05.05.2013 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 3 - 3 | Депортиво Лара | 2.32 | 3.17 | 2.71 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Депортиво Тачира имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 4 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 17.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Португеза Акаригуа | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Замора Баринас | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Минерос де Гуаяна | 3 | +1 | 6 |
| 4 | Депортиво Лара | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Каракас | 4 | 0 | 5 |
| 6 | Монагас Матурин | 3 | +2 | 3 |
| 7 | Карабобо Валенсия | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Депортиво Ла Гуайра | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Трухилянос Валера | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Атлетико Венецуела | 3 | -1 | 3 |
| 11 | Естудиантес де Каракас | 2 | -3 | 3 |
| 12 | Естудиантес де Мерида | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Сулия | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Метрополитанос | 3 | -1 | 2 |
| 15 | Академия Пуерто Кабейо | 3 | -1 | 2 |
| 16 | Арагуа Маракай | 4 | -2 | 2 |
| 17 | Депортиво Тачира | 1 | 0 | 1 |
| 18 | Депортиво Анзоатеги | 2 | -1 | 1 |
Хронология в първенството
| Депортиво Тачира | |
| Депортиво Лара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Депортиво Тачира | Депортиво Тачира | Депортиво Лара | Депортиво Лара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Португеза Акаригуа | |||||||
| 2 | Замора Баринас | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 3 | Минерос де Гуаяна | |||||||
| 4 | Депортиво Лара | - | - | - | ||||
| 5 | Каракас | |||||||
| 6 | Монагас Матурин | |||||||
| 7 | Карабобо Валенсия | |||||||
| 8 | Депортиво Ла Гуайра | |||||||
| 9 | Трухилянос Валера | |||||||
| 10 | Атлетико Венецуела | 3 - 2 | ||||||
| 11 | Естудиантес де Каракас | |||||||
| 12 | Естудиантес де Мерида | |||||||
| 13 | Сулия | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | ||||
| 14 | Метрополитанос | |||||||
| 15 | Академия Пуерто Кабейо | |||||||
| 16 | Арагуа Маракай | |||||||
| 17 | Депортиво Тачира | - | - | - | ||||
| 18 | Депортиво Анзоатеги | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Депортиво Тачира | Депортиво Лара | |
| Позиция | 17 | 4 |
| Точки | 1 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| Депортиво Тачира | Депортиво Лара | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
1
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Депортиво Тачира | Депортиво Лара | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
6
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.20 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
