Мексико - Копа Мексико (2018 - Клаусура)
сряда, 7 март, 2018
05:05
Депортиво Толука
Алебрихес де Оахака
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Депортиво Толука
2 0% за Алебрихес де Оахака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.00 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.25 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.03.2018 04:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Толука, а гостите от Оахака де Хуарес.
Разстоянието между двата града е 398.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Немесио Диес,
който има капацитет от
27 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Немесио Диес.
Мачът ще се играе в 21:05 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.03.2018 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 1 |
Пачука |
2.03 |
3.25 |
3.32 |
| 25.02.2018 |
Лига МХ |
Керетаро |
0 - 2 |
Депортиво Толука |
2.95 |
3.21 |
2.23 |
| 22.02.2018 |
Копа Мексико |
Минерос де Сакатекас |
3 - 4 |
Депортиво Толука |
2.63 |
3.14 |
2.44 |
| 18.02.2018 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Сантос Лагуна |
2.09 |
3.23 |
3.28 |
| 15.02.2018 |
Лига МХ |
Пуебла |
2 - 0 |
Депортиво Толука |
2.55 |
3.11 |
2.63 |
| 11.02.2018 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 1 |
Монтерей |
2.74 |
3.20 |
2.38 |
| 08.02.2018 |
Копа Мексико |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Сантос Лагуна |
1.88 |
3.46 |
3.50 |
| 04.02.2018 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 0 |
Депортиво Толука |
2.50 |
3.08 |
2.71 |
| 28.01.2018 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
1 - 1 |
Крус Асул |
2.68 |
3.15 |
2.46 |
| 25.01.2018 |
Копа Мексико |
Сантос Лагуна |
2 - 1 |
Депортиво Толука |
2.06 |
3.39 |
3.09 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Алебрихес де Оахака - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.03.2018 |
Лига Експансион |
Алебрихес де Оахака |
5 - 2 |
Симаронес де Сонора |
1.88 |
3.29 |
3.60 |
| 01.03.2018 |
Копа Мексико |
Алебрихес де Оахака |
0 - 0 |
Пуебла |
2.62 |
3.04 |
2.52 |
| 24.02.2018 |
Лига Експансион |
Атланте |
0 - 0 |
Алебрихес де Оахака |
2.70 |
3.00 |
2.40 |
| 21.02.2018 |
Копа Мексико |
Крус Асул |
1 - 1 |
Алебрихес де Оахака |
1.42 |
4.00 |
6.63 |
| 18.02.2018 |
Лига Експансион |
Алебрихес де Оахака |
0 - 2 |
Хайба Брава |
1.83 |
3.29 |
3.82 |
| 15.02.2018 |
Лига Експансион |
Хуарес |
0 - 0 |
Алебрихес де Оахака |
2.16 |
3.03 |
3.15 |
| 11.02.2018 |
Лига Експансион |
Алебрихес де Оахака |
1 - 0 |
Венадос |
2.01 |
3.17 |
3.38 |
| 04.02.2018 |
Лига Експансион |
Алебрихес де Оахака |
1 - 2 |
Леонес Негрос |
1.68 |
3.41 |
4.55 |
| 01.02.2018 |
Лига Експансион |
Дорадос де Синалоа |
1 - 2 |
Алебрихес де Оахака |
2.57 |
3.05 |
2.55 |
| 28.01.2018 |
Лига Експансион |
Алебрихес де Оахака |
4 - 1 |
Минерос де Сакатекас |
2.27 |
3.00 |
2.97 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.10.2015 |
Копа Мексико |
Депортиво Толука |
3 - 0 |
Алебрихес де Оахака |
1.47 |
4.07 |
5.95 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортиво Толука класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сантос Лагуна |
10 |
6 |
2 |
2 |
18 |
9 |
+9 |
20 |
| 2 |
Америка Мексико |
10 |
4 |
6 |
0 |
16 |
7 |
+9 |
18 |
| 3 |
Депортиво Толука |
10 |
5 |
3 |
2 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 4 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
10 |
5 |
3 |
2 |
13 |
9 |
+4 |
18 |
| 5 |
Пуебла |
10 |
5 |
2 |
3 |
14 |
9 |
+5 |
17 |
| 6 |
Тихуана |
10 |
4 |
4 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
16 |
| 7 |
Атлетико Морелия |
10 |
5 |
1 |
4 |
13 |
14 |
-1 |
16 |
| 8 |
Монтерей |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
15 |
| 9 |
Пумас УНАМ Мексико |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
15 |
-1 |
15 |
| 10 |
Пачука |
10 |
4 |
2 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
14 |
| 11 |
Леон |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
20 |
-6 |
14 |
| 12 |
Некакса Агуаскалиентес |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
8 |
+5 |
13 |
| 13 |
Керетаро |
10 |
3 |
3 |
4 |
8 |
8 |
0 |
12 |
| 14 |
Веракрус |
10 |
2 |
3 |
5 |
5 |
15 |
-10 |
9 |
| 15 |
Крус Асул |
10 |
1 |
5 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 16 |
Чивас Гуадалахара |
10 |
1 |
5 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
8 |
| 17 |
Лобос БУАП Пуебла |
10 |
2 |
2 |
6 |
15 |
21 |
-6 |
8 |
| 18 |
Атлас Гуадалахара |
10 |
1 |
1 |
8 |
8 |
19 |
-11 |
4 |
Алебрихес де Оахака класиране в Лига де Експансион МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Минерос де Сакатекас |
11 |
7 |
3 |
1 |
21 |
12 |
+9 |
24 |
| 2 |
Дорадос де Синалоа |
11 |
7 |
2 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
23 |
| 3 |
Алебрихес де Оахака |
11 |
6 |
3 |
2 |
21 |
11 |
+10 |
21 |
| 4 |
Леонес Негрос УдеГ |
11 |
5 |
3 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
18 |
| 5 |
Хайба Брава |
11 |
4 |
4 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
16 |
| 6 |
Атланте |
11 |
4 |
4 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
16 |
| 7 |
Селая |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
12 |
0 |
15 |
| 8 |
Сакатепек |
11 |
4 |
3 |
4 |
11 |
15 |
-4 |
15 |
| 9 |
Хуарес |
11 |
3 |
5 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
14 |
| 10 |
Канкун |
11 |
3 |
4 |
4 |
19 |
19 |
0 |
13 |
| 11 |
Венадос |
11 |
3 |
3 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
12 |
| 12 |
Потрос УАЕМ |
11 |
2 |
5 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
11 |
| 13 |
Корекаминос УАТ |
11 |
2 |
5 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
11 |
| 14 |
Атлетико Сан Луис |
11 |
3 |
2 |
6 |
11 |
17 |
-6 |
11 |
| 15 |
Симаронес де Сонора |
11 |
3 |
1 |
7 |
13 |
17 |
-4 |
10 |
| 16 |
Мурсиелагос |
11 |
2 |
2 |
7 |
9 |
17 |
-8 |
8 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.00 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.25 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.03.2018 04:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Депортиво Толука
2 0% за Алебрихес де Оахака