Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
неделя, 18 октомври, 2026
04:00
Депортиво Толука
Атлетико Сан Луис
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Атлетико Сан Луис
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
5.50 |
8.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.14 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Толука, а гостите от Сан Луис Потоси.
Разстоянието между двата града е 346.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Немесио Диес,
който има капацитет от
27 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Немесио Диес.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3 - 2 |
Депортиво Толука |
2.81 |
3.46 |
2.26 |
| 04.10.2026 |
Приятелски срещи |
Монтерей |
2 - 1 |
Депортиво Толука |
- |
- |
- |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Крус Асул |
3 - 3 |
Депортиво Толука |
2.52 |
3.44 |
2.51 |
| 21.09.2026 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 3 |
Сантос Лагуна |
1.25 |
5.92 |
8.70 |
| 16.09.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
0 - 1 |
Депортиво Толука |
5.20 |
4.20 |
1.52 |
| 13.09.2026 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
5 - 2 |
Атлас Гуадалахара |
1.43 |
4.36 |
6.17 |
| 07.09.2026 |
Купа на Лигите |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Монтерей |
2.14 |
3.31 |
3.15 |
| 03.09.2026 |
Купа на Лигите |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Леон |
1.76 |
3.66 |
4.07 |
| 31.08.2026 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
4 - 0 |
Хуарес |
1.26 |
5.65 |
8.51 |
| 27.08.2026 |
Купа на Лигите |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Остин |
1.61 |
3.79 |
4.86 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Атлетико Сан Луис - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
1 - 2 |
Сантос Лагуна |
1.96 |
3.58 |
3.36 |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
2 - 3 |
Атлетико Сан Луис |
1.99 |
3.52 |
3.35 |
| 20.09.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
3 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
2.14 |
3.52 |
3.01 |
| 15.09.2026 |
Лига МХ |
Леон |
2 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
1.89 |
3.55 |
3.60 |
| 06.09.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
0 - 3 |
Чивас Гуадалахара |
3.94 |
3.68 |
1.78 |
| 31.08.2026 |
Лига МХ |
Монтерей |
1 - 3 |
Атлетико Сан Луис |
1.50 |
4.27 |
5.37 |
| 24.08.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
1 - 1 |
Пачука |
2.95 |
3.42 |
2.20 |
| 17.08.2026 |
Лига МХ |
Америка Мексико |
3 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
1.51 |
4.11 |
5.58 |
| 13.08.2026 |
Купа на Лигите |
Орландо Сити |
2 - 2 |
Атлетико Сан Луис |
1.55 |
4.30 |
4.66 |
| 10.08.2026 |
Купа на Лигите |
Нашвил |
4 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.65 |
3.83 |
4.49 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.04.2026 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
1 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.35 |
4.87 |
7.11 |
| 30.08.2025 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
1 - 3 |
Депортиво Толука |
3.82 |
3.77 |
1.81 |
| 17.04.2025 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
0 - 1 |
Депортиво Толука |
4.43 |
4.08 |
1.64 |
| 25.08.2024 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.44 |
4.60 |
5.92 |
| 20.04.2024 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
1 - 5 |
Депортиво Толука |
3.57 |
3.81 |
1.84 |
| 29.10.2023 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
3 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.70 |
4.02 |
4.16 |
| 26.02.2023 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
1.77 |
3.70 |
4.02 |
| 22.08.2022 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
1 - 0 |
Депортиво Толука |
2.48 |
3.30 |
2.65 |
| 13.02.2022 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
0 - 1 |
Депортиво Толука |
2.48 |
3.14 |
2.82 |
| 26.09.2021 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
1 - 2 |
Атлетико Сан Луис |
1.95 |
3.36 |
3.57 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Депортиво Толука имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
10 |
6 |
3 |
1 |
22 |
11 |
+11 |
21 |
| 2 |
Депортиво Толука |
11 |
6 |
2 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
20 |
| 3 |
Керетаро |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
20 |
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 5 |
Леон |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
11 |
5 |
3 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 7 |
Крус Асул |
11 |
5 |
2 |
4 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 8 |
Тихуана |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
15 |
| 9 |
Пуебла |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 10 |
Монтерей |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
14 |
| 11 |
Пачука |
11 |
3 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
13 |
| 12 |
Пумас УНАМ Мексико |
11 |
3 |
4 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
13 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
13 |
| 14 |
Сантос Лагуна |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
13 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 16 |
Атланте |
11 |
2 |
5 |
4 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
11 |
2 |
3 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
9 |
| 18 |
Хуарес |
11 |
1 |
1 |
9 |
8 |
26 |
-18 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Депортиво Толука |
|
| Атлетико Сан Луис |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Депортиво Толука |
Депортиво Толука |
|
Атлетико Сан Луис |
Атлетико Сан Луис |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка Мексико |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Депортиво Толука |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Керетаро |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
|
0 - 2 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 5 |
Леон |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
|
|
| 7 |
Крус Асул |
|
3 - 3 |
|
|
2 - 3 |
|
|
| 8 |
Тихуана |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
Пуебла |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Монтерей |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 11 |
Пачука |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Пумас УНАМ Мексико |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
|
3 - 2 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 14 |
Сантос Лагуна |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
1 - 2 |
|
|
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Атланте |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
| 18 |
Хуарес |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Депортиво Толука |
Атлетико Сан Луис |
| Победи |
6 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
25 |
15 |
| Получени Голове |
15 |
20 |
| Средно Вкарани |
2.27 |
1.36 |
| Средно Получени |
1.36 |
1.82 |
| Мачове Вкарал |
91% |
64% |
| Мачове Получил |
64% |
91% |
| Гол/Гол |
64% |
64% |
| Над 1.5 |
82% |
91% |
| Над 2.5 |
73% |
73% |
| Над 3.5 |
55% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
15 |
8 |
| Получени Голове |
8 |
10 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
1.60 |
| Средно Получени |
1.60 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
80% |
| Над 3.5 |
80% |
60% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
5.50 |
8.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.14 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Атлетико Сан Луис
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака