Мексико - Лига МХ (2018 - Клаусура)
20:00
Депортиво Толука
Тигрес УАНЛ Монтерей
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.10 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Толука, а гостите от Сан Николас де лос Гарса. Разстоянието между двата града е 721.4 км. Мачът ще се играе на стадион Немесио Диес, който има капацитет от 27 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Немесио Диес. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2018 | Копа Мексико | Сакатепек | 1 - 1 | Депортиво Толука | 5.58 | 3.74 | 1.53 |
| 01.04.2018 | Лига МХ | Лобос БУАП Пуебла | 1 - 2 | Депортиво Толука | 3.03 | 3.30 | 2.15 |
| 18.03.2018 | Лига МХ | Америка Мексико | 1 - 2 | Депортиво Толука | 2.10 | 3.19 | 3.24 |
| 15.03.2018 | Копа Мексико | Кафеталерос | 1 - 3 | Депортиво Толука | 4.16 | 3.54 | 1.73 |
| 11.03.2018 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 0 - 1 | Депортиво Толука | 2.87 | 3.23 | 2.27 |
| 07.03.2018 | Копа Мексико | Депортиво Толука | 2 - 0 | Алебрихес де Оахака | 1.48 | 3.88 | 5.95 |
| 04.03.2018 | Лига МХ | Депортиво Толука | 2 - 1 | Пачука | 2.03 | 3.25 | 3.32 |
| 25.02.2018 | Лига МХ | Керетаро | 0 - 2 | Депортиво Толука | 2.95 | 3.21 | 2.23 |
| 22.02.2018 | Копа Мексико | Минерос де Сакатекас | 3 - 4 | Депортиво Толука | 2.63 | 3.14 | 2.44 |
| 18.02.2018 | Лига МХ | Депортиво Толука | 2 - 0 | Сантос Лагуна | 2.09 | 3.23 | 3.28 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи в последните 3 домакинства.
Тигрес УАНЛ Монтерей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2018 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 4 - 1 | Леон | 1.53 | 3.82 | 5.44 |
| 18.03.2018 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 0 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.60 | 3.03 | 2.59 |
| 14.03.2018 | КОНКАКАФ ШК | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 2 | Торонто | 1.39 | 4.08 | 7.06 |
| 11.03.2018 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 0 | Тихуана | 1.68 | 3.40 | 4.80 |
| 08.03.2018 | КОНКАКАФ ШК | Торонто | 2 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.37 | 2.94 | 2.90 |
| 05.03.2018 | Лига МХ | Веракрус | 0 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.58 | 3.11 | 2.01 |
| 28.02.2018 | КОНКАКАФ ШК | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 1 | Ередиано | 1.33 | 4.41 | 7.61 |
| 25.02.2018 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2 - 1 | Атлетико Морелия | 1.61 | 3.56 | 5.04 |
| 21.02.2018 | КОНКАКАФ ШК | Ередиано | 2 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.87 | 2.84 | 2.48 |
| 18.02.2018 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2 - 0 | Атлас Гуадалахара | 1.47 | 3.93 | 6.25 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 0 | Депортиво Толука | 1.64 | 3.61 | 4.76 |
| 05.02.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 1 | Депортиво Толука | 1.74 | 3.39 | 4.60 |
| 14.08.2016 | Лига МХ | Депортиво Толука | 0 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.94 | 3.14 | 2.29 |
| 10.01.2016 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.69 | 3.10 | 2.52 |
| 07.12.2015 | ПД Аперт. Плейоф | Депортиво Толука | 0 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.52 | 3.08 | 2.69 |
| 04.12.2015 | ПД Аперт. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 0 | Депортиво Толука | 1.63 | 3.60 | 4.96 |
| 26.07.2015 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 1 | Депортиво Толука | 2.12 | 3.08 | 3.35 |
| 10.05.2015 | Лига МХ | Депортиво Толука | 0 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1.90 | 3.28 | 3.77 |
| 08.12.2014 | ПД Аперт. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 0 | Депортиво Толука | 2.08 | 3.14 | 3.33 |
| 05.12.2014 | ПД Аперт. Плейоф | Депортиво Толука | 0 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.30 | 3.01 | 3.03 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Депортиво Толука имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Толука | 13 | +7 | 27 |
| 2 | Сантос Лагуна | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 13 | +8 | 25 |
| 4 | Америка Мексико | 13 | +11 | 24 |
| 5 | Монтерей | 13 | +4 | 21 |
| 6 | Атлетико Морелия | 13 | 0 | 20 |
| 7 | Тихуана | 14 | +2 | 18 |
| 8 | Пачука | 14 | 0 | 18 |
| 9 | Пуебла | 14 | -2 | 17 |
| 10 | Пумас УНАМ Мексико | 13 | -2 | 17 |
| 11 | Некакса Агуаскалиентес | 13 | +5 | 16 |
| 12 | Керетаро | 13 | -1 | 16 |
| 13 | Чивас Гуадалахара | 13 | -3 | 15 |
| 14 | Веракрус | 13 | -9 | 15 |
| 15 | Леон | 13 | -11 | 15 |
| 16 | Крус Асул | 13 | 0 | 12 |
| 17 | Атлас Гуадалахара | 14 | -11 | 11 |
| 18 | Лобос БУАП Пуебла | 13 | -8 | 9 |
Хронология в първенството
| Депортиво Толука | |
| Тигрес УАНЛ Монтерей | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Депортиво Толука | Депортиво Толука | Тигрес УАНЛ Монтерей | Тигрес УАНЛ Монтерей | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Депортиво Толука | - | - | - | ||||
| 2 | Сантос Лагуна | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Тигрес УАНЛ Монтерей | - | - | - | ||||
| 4 | Америка Мексико | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 5 | Монтерей | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 6 | Атлетико Морелия | 2 - 1 | ||||||
| 7 | Тихуана | 1 - 0 | ||||||
| 8 | Пачука | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 9 | Пуебла | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Пумас УНАМ Мексико | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 11 | Некакса Агуаскалиентес | 0 - 0 | ||||||
| 12 | Керетаро | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 13 | Чивас Гуадалахара | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Веракрус | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 15 | Леон | 3 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 16 | Крус Асул | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 17 | Атлас Гуадалахара | 1 - 3 | 2 - 0 | |||||
| 18 | Лобос БУАП Пуебла | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Депортиво Толука | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 27 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 11 |
| Точки | 11 | 6 |
Форма в шампионата
| Депортиво Толука | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 2 |
7
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
1
3 2 |
Голове в шампионата
| Депортиво Толука | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
|
Вкарани
Получени |
19
12 |
18
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
4 |
3
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.10 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
