Ирландия - Купа на Ирландия (2026)
18:00
Дери Сити
Дъндолк
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.01 | 3.54 | 2.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дери, а гостите от Дъндалк. Разстоянието между двата града е 124.8 км. Мачът ще се играе на стадион Брендиуел, който има капацитет от 3 700 места. Снимки от Google карта стадион Брендиуел. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дери Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Висша Дивизия | Дери Сити | 3 - 3 | Шамрок Роувърс | 2.56 | 3.23 | 2.54 |
| 21.08.2026 | Висша Дивизия | Бохемианс | 5 - 3 | Дери Сити | 1.96 | 3.35 | 3.48 |
| 14.08.2026 | Купа на Ирландия | УК Дъблин | 1 - 2 | Дери Сити | 5.56 | 3.97 | 1.43 |
| 07.08.2026 | Висша Дивизия | Дери Сити | 2 - 0 | Слиго Роувърс | 1.40 | 4.33 | 6.69 |
| 02.08.2026 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 1 | Дери Сити | 1.72 | 3.43 | 4.57 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Дери Сити | 0 - 1 | Риека | 4.88 | 3.62 | 1.65 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | Риека | 1 - 0 | Дери Сити | 1.14 | 6.94 | 16.26 |
| 16.07.2026 | ЛЕ Квалификации | Дери Сити | 1 - 2 | ЦСКА София | 3.70 | 3.74 | 1.84 |
| 09.07.2026 | ЛЕ Квалификации | ЦСКА София | 3 - 2 | Дери Сити | 1.23 | 5.53 | 11.47 |
| 03.07.2026 | Висша Дивизия | Дери Сити | 2 - 4 | Уотърфорд | 1.42 | 4.33 | 6.41 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Дъндолк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Висша Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 2 - 3 | Дъндолк | 3.04 | 3.31 | 2.16 |
| 21.08.2026 | Висша Дивизия | Дъндолк | 1 - 2 | Голуей Юнайтед | 1.72 | 3.80 | 4.01 |
| 07.08.2026 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 3 - 2 | Дъндолк | 1.64 | 3.78 | 4.54 |
| 31.07.2026 | Висша Дивизия | Дъндолк | 1 - 1 | Слиго Роувърс | 1.40 | 4.52 | 6.27 |
| 24.07.2026 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 1 | Дъндолк | 1.53 | 4.01 | 5.13 |
| 10.07.2026 | Висша Дивизия | Дъндолк | 1 - 2 | Дрогеда Юнайтед | 1.60 | 3.95 | 4.64 |
| 03.07.2026 | Висша Дивизия | Шелбърн | 2 - 1 | Дъндолк | 2.03 | 3.54 | 3.14 |
| 26.06.2026 | Висша Дивизия | Дъндолк | 2 - 3 | Уотърфорд | 1.52 | 4.20 | 5.05 |
| 19.06.2026 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 2 | Дъндолк | 1.84 | 3.63 | 3.59 |
| 12.06.2026 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 1 | Дъндолк | 2.65 | 3.47 | 2.32 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | Висша Дивизия | Дъндолк | 2 - 1 | Дери Сити | 2.31 | 3.28 | 2.77 |
| 10.04.2026 | Висша Дивизия | Дъндолк | 2 - 2 | Дери Сити | 2.53 | 3.13 | 2.60 |
| 13.02.2026 | Висша Дивизия | Дери Сити | 2 - 2 | Дъндолк | 1.57 | 3.76 | 5.15 |
| 18.10.2024 | Висша Дивизия | Дъндолк | 0 - 2 | Дери Сити | 4.87 | 3.66 | 1.62 |
| 09.08.2024 | Висша Дивизия | Дери Сити | 1 - 1 | Дъндолк | 1.33 | 4.59 | 8.38 |
| 31.05.2024 | Висша Дивизия | Дъндолк | 0 - 0 | Дери Сити | 3.70 | 3.17 | 1.97 |
| 05.04.2024 | Висша Дивизия | Дери Сити | 4 - 1 | Дъндолк | 1.41 | 4.09 | 7.29 |
| 01.09.2023 | Висша Дивизия | Дъндолк | 1 - 3 | Дери Сити | 3.27 | 3.15 | 2.14 |
| 15.05.2023 | Висша Дивизия | Дери Сити | 3 - 0 | Дъндолк | 1.55 | 3.69 | 5.85 |
| 16.04.2023 | Висша Дивизия | Дъндолк | 2 - 2 | Дери Сити | 4.02 | 3.39 | 1.84 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дери Сити имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Класиране във Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | 28 | +19 | 55 |
| 2 | Сейнт Патрикс | 29 | +20 | 50 |
| 3 | Бохемианс | 29 | +16 | 50 |
| 4 | Дъндолк | 29 | +1 | 40 |
| 5 | Шелбърн | 27 | -2 | 35 |
| 6 | Дери Сити | 29 | +1 | 34 |
| 7 | Голуей Юнайтед | 28 | -6 | 34 |
| 8 | Уотърфорд | 29 | -9 | 32 |
| 9 | Дрогеда Юнайтед | 29 | -15 | 28 |
| 10 | Слиго Роувърс | 29 | -25 | 23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.01 | 3.54 | 2.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
