Ангола - Жирабола (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
16:00
16:00
Дешпортиво да Уила
Кабушкорп СКП
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Дешпортиво да Уила
X 0% за равен
2 0% за Кабушкорп СКП
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Лубанго, а гостите от Луанда. Разстоянието между двата града е 676.5 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Дешпортиво да Уила - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Жирабола | Петро Атлетико | 4 - 0 | Дешп. да Уила | - | - | - |
| 30.10.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 0 - 0 | Дешп. да Уила | 2.54 | 2.82 | 2.70 |
| 25.10.2026 | Жирабола | Дешп. да Уила | 2 - 1 | Рекр. до Либоло | - | - | - |
| 18.10.2026 | Жирабола | Луанда | 0 - 2 | Дешп. да Уила | 3.31 | 2.96 | 2.10 |
| 11.10.2026 | Жирабола | Дешп. да Уила | 0 - 0 | Сао Салвадор | - | - | - |
| 20.09.2026 | Жирабола | Дешп. да Уила | 1 - 0 | Акад. до Лобито | - | - | - |
| 13.09.2026 | Жирабола | Рекр. да Каала | 1 - 2 | Дешп. да Уила | - | - | - |
| 31.08.2026 | Жирабола | Дешп. да Уила | 0 - 1 | Уилиет Бенгела | - | - | - |
| 26.08.2026 | Жирабола | Кабинда | 1 - 2 | Дешп. да Уила | - | - | - |
| 22.08.2026 | Жирабола | Примейро Агосто | 1 - 0 | Дешп. да Уила | 1.59 | 3.40 | 5.21 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Кабушкорп СКП - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Жирабола | Кабушкорп СКП | 0 - 0 | Рекр. да Каала | 2.24 | 2.79 | 3.25 |
| 25.10.2026 | Купа на Конф КАФ | Маниема Юнион | 4 - 1 | Кабушкорп СКП | 1.67 | 3.61 | 4.25 |
| 18.10.2026 | Купа на Конф КАФ | Кабушкорп СКП | 1 - 4 | Маниема Юнион | 1.83 | 2.99 | 4.20 |
| 13.10.2026 | Жирабола | Петро Атлетико | 1 - 0 | Кабушкорп СКП | 1.35 | 4.01 | 7.91 |
| 10.10.2026 | Жирабола | Кабушкорп СКП | 1 - 1 | Уилиет Бенгела | 5.95 | 3.50 | 1.51 |
| 07.10.2026 | Жирабола | Саграда Есперанса | 1 - 0 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
| 20.09.2026 | Жирабола | Кабушкорп СКП | 1 - 0 | Интеркл. Луанда | 2.58 | 2.86 | 2.73 |
| 16.09.2026 | Жирабола | Бравош де Макиш | 1 - 0 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
| 29.08.2026 | Жирабола | Кабушкорп СКП | 1 - 1 | Дешп. Лунда Сул | 1.73 | 3.10 | 4.89 |
| 23.08.2026 | Жирабола | Прим. де Майо | 1 - 1 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Жирабола | Дешп. да Уила | 2 - 0 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
| 28.11.2025 | Жирабола | Кабушкорп СКП | 0 - 2 | Дешп. да Уила | - | - | - |
| 26.02.2025 | Жирабола | Дешп. да Уила | 1 - 0 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
| 28.09.2024 | Жирабола | Кабушкорп СКП | 1 - 0 | Дешп. да Уила | 1.76 | 3.08 | 4.35 |
| 10.04.2024 | Жирабола | Дешп. да Уила | 1 - 0 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
| 18.11.2023 | Жирабола | Кабушкорп СКП | 3 - 0 | Дешп. да Уила | 2.49 | 3.08 | 2.54 |
| 22.04.2022 | Жирабола | Дешп. да Уила | 1 - 1 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
| 15.01.2022 | Жирабола | Кабушкорп СКП | 1 - 1 | Дешп. да Уила | 2.00 | 2.83 | 4.03 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дешпортиво да Уила имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Жирабола класиране към 08.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Уилиет Бенгела | 9 | +15 | 23 |
| 2 | Петро Атлетико | 9 | +11 | 19 |
| 3 | Бравош де Макиш | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Дешпортиво да Уила | 10 | 0 | 17 |
| 5 | Примейро де Агосто | 9 | +3 | 16 |
| 6 | Интерклубе Луанда | 9 | +1 | 14 |
| 7 | Рекреативо до Либоло | 9 | -4 | 12 |
| 8 | Саграда Есперанса | 8 | 0 | 11 |
| 9 | Примейро де Майо | 9 | -2 | 11 |
| 10 | Сао Салвадор до Конго | 9 | -2 | 11 |
| 11 | Дешпортиво да Лунда Сул | 9 | 0 | 10 |
| 12 | Рекреативо да Каала | 9 | -1 | 10 |
| 13 | Кабушкорп СКП | 8 | -2 | 7 |
| 14 | Луанда | 9 | -7 | 5 |
| 15 | Кабинда | 8 | -8 | 4 |
| 16 | Академика до Лобито | 9 | -10 | 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дешпортиво да Уила | |
| Кабушкорп СКП | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дешпортиво да Уила | Дешпортиво да Уила | Кабушкорп СКП | Кабушкорп СКП | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Уилиет Бенгела | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Петро Атлетико | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Бравош де Макиш | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 4 | Дешпортиво да Уила | - | - | - | ||||
| 5 | Примейро де Агосто | 1 - 0 | ||||||
| 6 | Интерклубе Луанда | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 7 | Рекреативо до Либоло | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Саграда Есперанса | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Примейро де Майо | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Сао Салвадор до Конго | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 11 | Дешпортиво да Лунда Сул | 1 - 1 | ||||||
| 12 | Рекреативо да Каала | 1 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 13 | Кабушкорп СКП | - | - | - | ||||
| 14 | Луанда | 0 - 2 | ||||||
| 15 | Кабинда | 1 - 2 | ||||||
| 16 | Академика до Лобито | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Дешпортиво да Уила | Кабушкорп СКП | |
| Победи | 5 | 1 |
| Равни | 2 | 4 |
| Загуби | 3 | 3 |
| Вкарани Голове | 9 | 4 |
| Получени Голове | 9 | 6 |
| Средно Вкарани | 0.90 | 0.50 |
| Средно Получени | 0.90 | 0.75 |
| Мачове Вкарал | 50% | 50% |
| Мачове Получил | 60% | 75% |
| Гол/Гол | 30% | 38% |
| Над 1.5 | 50% | 38% |
| Над 2.5 | 40% | 0% |
| Над 3.5 | 10% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 0 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 3 | 1 |
| Получени Голове | 2 | 4 |
| Средно Вкарани | 0.75 | 0.25 |
| Средно Получени | 0.50 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 25% |
| Мачове Получил | 50% | 100% |
| Гол/Гол | 25% | 25% |
| Над 1.5 | 25% | 25% |
| Над 2.5 | 25% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Дешпортиво да Уила
X 0% за равен
2 0% за Кабушкорп СКП
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака